Здравей, Гост    Вход: 

Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

януари 27, 2015, 16:21:11

Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:

Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отдушник! част 2  (Прочетена 22441 пъти)

milenkata
Сватбен ГУРУ
Публикации: 704

I will love you... unconditionally...

« Отговор #270 -: януари 13, 2015, 13:00:15 »

Преработих го да видим smile Иначе - аз имам регистрация там от много време и това не е първия ми коментар. Затова се учудих на забраната. Сега пак чакам да ми го одобрят, дано да стане, написах го по - меко и по frendly.

Иначе името на хотела е  Budapest hotel. По принцип , не знам защо държи сравнително добра оценка и в booking и в tripadvisor
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
Публикации: 565

Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: януари 13, 2015, 14:41:37 »

svekarva, мина интервюто. Мисля, че се представих сравнително добре. В петък ще се разбере.
Седалгин Нео не ми действа, за съжаление, както и един куп други обезболяващи.  Утре съм на преглед.
Активен
inaxastra
Заслужил майстор на спорта
Публикации: 4036

не разбирам твърде много ли знам или недостатъчно

Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: януари 19, 2015, 17:37:50 »

Хленч, хленч, хленч…

Спи ми се, изморено ми е, а ей го целия ден си прекарах в Университета. Сутринта в тестотеката, следобяда в библиотеката, да пиша експозето за Фигурата на Рей. И работя с партньор. Аз сьм вече на 12 страници, скоро ще го свьрша (за утре вечер е, ама утре смь на стаж и трябва днеска да приключа), а тя е написала 5 реда с молба да й поправя грешките и акцентите, защото нямала коректор на компютьра. И тия 5 реда са плеснати между моите 500, сьс сьщия шрифт и размер да ги тьрся за разнообразие, за да мога да ги поправя.

Сто пьти я молих да си избере коя част ще прави, а аз да правя другата, не! И двете пишем вьрху едно и сьщо (уж де, щото тя де факто само меша работата). Да си бях сама, по-добр ещях да сьм.

И хем ми е досадно, защото не ми се прави тая работа, уморена сьм вече и ми писна да нямам един ден почивка, хем искам да свьрша по-бьрзо, да мине представянето и да не чуя вече за тая партньорка.
Активен
milenkata
Сватбен ГУРУ
Публикации: 704

I will love you... unconditionally...

« Отговор #273 -: януари 19, 2015, 17:43:11 »

Добре де те карат ли ви да имате партньори? Като гледам хич не изгаряш от кеф да имаш......
Активен
djosi
Любопитен
*
Публикации: 41

« Отговор #274 -: януари 24, 2015, 13:52:54 »

Здравейте.. да се оплача малко па дано се успокоя..
Имам проблем с ТСХ и пия лекарства, всичко беше нормално.. От както почнахме организацията за сватбата и трябва всичко от чужбина да уреждам сама, защото в България няма на кои да разчитам. Правя си повечето неща, защото няма да  имам много време преди сватбата. Знаете колко се бях притеснила за  роклята, постоянно се притеснявам за всичко. Смениха управителя на ресторанта и  никой не ми казва, добре че се обадих.. Свекарите и  те постоянно правят проблеми и дразги и се опитват да се налагат за сватбата и  сам постоянно под стрес и притеснение.
И резултата не закъсня, хормона ми пак се е качил и  сигурно преди сватбата няма да се падне, а ще стигне повече.. Направо не издържам, никой не ми вярва че е сериозно ( не показвам когато ми е  лошо ) и поне малко нерви да ми спестят.. А като знам ква лудница ме очаква преди сватбата, само се моля да не ми стане по зле..
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: