Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:31:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очакваме нашите съкровища - Януари Февруари Март- 3"  (Прочетена 114185 пъти)
 
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #450 -: декември 09, 2009, 15:45:23 »

Гери леле мома значи- браво, ще чакаме да потвърдиш новината  и скоро ще можеш да купуваш дрешки в цвят:P blum
pleasure браво на твоята докторка, че те вика така често, това е хубаво. Стискам палци за ехокардиографията, но резултатите ще са добри, нали всичко с бебчето е наред досега, няма какви да са  smile А иначе пракиката до 8-я м. е по веднъж месечно да са прегледите, в 8-я на две седмици и в 9-я всяка седмица. Мен сега в 9-я м. ме викат всяка седмица на ЖК и през седмица при доки.
Дидка    heart heart heart Ти хубаво ме следиш ама се разписвай по- честичко, че да не те мислим и да се тревожим  smile
sl1ncata честита ти темичка, с нетърпение ще чакаме 13, за да се разпишем в нея  smile Ти си почивай повечко и пий магнезия, въпреки, че дори и бебока да тръгне да излиза всичко ще е наред- вече е достатъчно голям и развит  good
kali_gali моля моля- някои хора са открили вече сезона и  имат темичка още от 04.12  blush blush   Иначе така като гледам sl1ncata може и да ме изпревари, но в 9-я месец вече изпреварването е разрешено  heart heart smile  А за носа ако ти се запушва- пробвай топла вода със сол- капеш в носа и обикновено действа. А ти как се чувстваш вече- минаха ли сининките от падането  Girl_hide
plamik като те гледам по снимките си ми изглеждаш съвсем добре- не личи да си качила много килограми. А и някои лекари просто мърморят повече от необходимото.
Аз вчера бях на ЖК- кръвното и тоновете са добри слава Богу, изследванията също. Корема е порастнал с 2см., значи и бебо расте. Другата седмица пак. Мен леко ме наболява ниско долу от време навреме, но съм му казала, на малкия човек, че трябва още малко да устиска в коремчето  Girl_hide
Активен
sl1ncata
Гост
« Отговор #451 -: декември 09, 2009, 15:55:57 »

тъй тъй веселушко откри сезона на януарските мами.ами и аз така си мисля,че и да тръгне да излиза беба не толкова страшно колкото беше преди ама може и да си дочакаме термина.
пламик аз не виждам да си зле с кг напротив мн си си добре.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: декември 09, 2009, 16:00:12 »

Плами важното е че основното си го решила - начина на раждане  good От тук натам всичко е до парички, ако можеш да си позволиш новата болница - тогава там, ако ли не - в другата  pleasantry Най-важно за мен е колко бързо се събира екип за секцио и ненатологията на болницата която трябва да избереш  good
Ааа Веси никакви дрехи няма да купувам, тия доктори вече се подиграват с мен  blum Всички приятели се шегуват с нас, защото от начало мъжа ми постоянно твърдеше че не иска да знае пола на бебето и ме караше и мен да предупреждавам доктора всеки път да не ми казва пола. Та бяха едни уговорки от моя страна, как не може да ме разбере, как аз съм майка и имам нужда да знам какво бебче нося и т.н. и т.н. и той накрая се съгласи и гледай сега какво става  sarcastic
Активен
Дидка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: декември 09, 2009, 16:08:09 »

Гери какво стана, ще ходите ли сега на 3Д или 4Д за да установите пола на бебчо? Ако си писала извинявай не съм го прочела
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: декември 09, 2009, 16:18:12 »

Диде не сме, вчера искахме, ама доктора не може. Може чак в неделя и се отказахме  pleasantry Такава съм, обичам нещо да става на момента. Даже дреха ей сега да си харесам, ако нямам парички да си я купя утре вече няма да я искам. Та като се замисля може да минем и без тоя разход няколко седмици преди раждането  girl_wink

Харесах си компектче за изписване, но ще го купува мъжа ми след раждането  blum
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: декември 09, 2009, 17:05:00 »

Мили бъдещи мами, заповядайте в новата тема!!! give_rose

Gergancheto, промених ти термина!!! good
« Последна редакция: декември 09, 2009, 17:07:11 от Bulechka™ » Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: декември 09, 2009, 17:05:07 »

Плами,пред мен този въпрос къде ще раждам не стои,защото си имам докторка и ще раждам където тя работи.Ако ще на луната да е.Малко соленко ще ми излезе,но не се доверявам на друг.Но наистина човек ако няма лекар си е чуденка.А това за екипа по принцип не е задължително,но болниците спекулират за да платиш дебелата такса за избор на екип.Поне поразпитай при кой доктор да се запишеш като ще избираш екип.А колко струва избор на екип и раждане в не частна Болница
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines