Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:11:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очакваме нашите съкровища - Януари Февруари Март- 3"  (Прочетена 114189 пъти)
 
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: декември 08, 2009, 23:07:02 »

Плежър,да явно жената не работи през пръсти а както трябва.Късметлийки сме ние с теб да зваеш.Аз бях днес,толкова приятна е атмосферата в тоя кабинет че ходя с удоволствие дори когато ще ми взимат кръв.Днес бях,прегледа ме и ми взе секрет.Ама толкова ме боля че няма на къде.С бебо всичко е наред.
Така е Кали smile като чета за какво иде реч, и с какво са се сблъсквали момичетата и ми се плаши окото, ами то не доктори бе-изверзи някакви... beating
А за какво е този секрет? И защо е боляло толкова? С бебо видяхте ли се и днес?
Докторката какво казва за кървенето?
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: декември 08, 2009, 23:12:39 »

Секрета се взима в 8ми месец,скоро и за теб ще има smile,аз много ги мразя тези прегледи.Не знам защо ме боля толкома.Обикновен гинекологичен преглед и взимане на секрет.А за кървенето каза че няма причина,да видиме от секрета какво ще излезе.
А на теб каква ехография ти предстои,тя докторката не те ли гледа на ехограф всеки път.
Активен
sl1ncata
Гост
« Отговор #437 -: декември 09, 2009, 10:57:18 »

ох аз да се похваля,че не мога да търпя.имам си темичка ама все още е заключена на 13 дек.ще ми я пуснат.Моята кума мн ме изненада и зарадва тази сутрин. yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
Дидка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: декември 09, 2009, 11:44:19 »

Честито sl1ncata , ще чакаме с нетърпения да показваш и разказваш
Ох аз да ви се оплача, стана няколко нощи не мога да спа, ноът ми така се запушва, а нямам навик да дишам през устата и ми е много криво  sad
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: декември 09, 2009, 12:17:03 »

sl1ncata честита темичка,ще я чакаме.Ти откриваш нашия сезон smile
Дидка,не си само ти,май повечето мами се така.И аз не спя,ужасно е.
Активен
Дидка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: декември 09, 2009, 12:24:40 »

Кали отвратително е, незнам дали може да си слагам капки за нос
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: декември 09, 2009, 12:32:10 »

Ами аз не бих,ще изтърпим още малко,ще похъркваме на мъжовете и така-да видят какво е blum
Активен
sl1ncata
Гост
« Отговор #442 -: декември 09, 2009, 13:18:34 »

мерси за честитките момичета  капки за нос не можете да си слагате май или аз поне тъй знам ама аз като бях болна си слагах памучета с ракия ама вие не сте болни и не е мн хубаво да се слагат тампони с ракия защото се загрявало и не било хубаво за бебето.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: декември 09, 2009, 14:01:31 »

Дидка аз капвам физиологичен разтвор и ми е добре от него  good

А дали знаете с какво мога да си намажа коляното, че през нощта ме скъсва от болка, днес обаче болката е и през деня  crazy
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: декември 09, 2009, 14:04:39 »

Гери,ми май с нищо.Питай си доктора,ти поне си по цял ден при доктори. smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: декември 09, 2009, 14:11:52 »

Е Кали днес не сме и утре не сме, чак в петък  girl_impossible Пък мен сега ме боли, та за това да питам и вас, може би някой билков компрес  crazy
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: декември 09, 2009, 14:17:50 »

Момичета аз да ви кажа като бивша бременлийка, за нослето може капки който са билкови, аз съм си слагала Пиносло - те са билкови и действат, поне на мен smile а иначе може smile найстина да си пръскате физиологичен ,може Стеримар ефикасен е а и става и за бебковци smile
« Последна редакция: декември 09, 2009, 15:12:15 от Rodi » Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: декември 09, 2009, 15:07:39 »

Слънцата, честита темичка, ще я чакаме с нетърпение!
 give_rose
За запушения нос, нищо не ползвам, но и не е запушен много де.
Аз сега бях на доки...пустите му килограми...пак ми се караха заради тях и вече незнам какво да ограничавам.  sad Пуснхаме кръвна картина, но утре ще давам кръв, че трябвало на гладно. Говорихме за раждането къде и как и повярвайте ми пак нищо не ми е ясно. Ама съвсем нищо. Дано до Нова година имам някакви проблясъци по тази тема. Иначе бебока е добре, върти се като шугаво и пак не си показа прелестите....та момичета май ще се изненадваме. Като вероятен термин е датата 24.02.2010. И  най-хубавото за мен е, че от втората седмица на януари излизам в болничен.  yahoo Да сме живи и здрави до тогава. Ами толкова от мен, с доки ще се видим чаааааааааааааак другата година. Погалете тумбаците от нас! Целувки!
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: декември 09, 2009, 15:16:25 »

Плами,свършила си полезна работа.А за раждането,какво не ти е ясно,че не ми стана ясно Wink?Каква дилема стои пред теб в това отношение.Бебето щом се крие ще да е момиче,а.Пожелавам ти го.Абе какви килограми,какво толкова си качила,по снимките не ми се виждаш много качила.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: декември 09, 2009, 15:31:05 »

Кали, относно раждането....тук в Бургас нещата не предполагат голяма дилема в интерес на истината. Вече има две болници, като и в двете има необходимата апаратура /неонатологичното отделение/. Обаче май по-кадърните лекари отидоха в новата, но тя все още не работи със здравна каса. Евентуално от началото на 2010г. Дадоха ми една книжка за тази болница, но цените им са ми множко. Та чуденката ми или по-скоро вътрешната ми неяснота е къде искам да раждам?!!! И в държавната ще платя за лекар. Трябвало лекар да си избера...ама кой да е той? И ей такива неща ми се мотат из главата...с две думи....мъгла ми е за всичко - място, лекар, може би само за начина на раждане имам някаква яснота. Ако може нормално, ако ли не...както дойде. Та момичета кажете ми, че и вие сте имали такива мисли....
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines