Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:25:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очакваме нашите съкровища - Януари Февруари Март- 3"  (Прочетена 114186 пъти)
 
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 03, 2009, 18:08:00 »

Аз мислех да си преварявам олио, че нещо за два месеца дето остават не ми се купуват скъпи кремове  pleasantry
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 03, 2009, 18:53:33 »

Гери, няма ли да си омазниш дрехите с това олио? Мисля, че Захира беше казала, че се е мазала със зехтин и винаги ми е било чудно после как става изсъхването.
Тук не препоръчват мазането, освен ако не те сърби, т.е. за успокоение на кожата ако е суха. Външното мазане няма нищо общо с това каква е еластичността на кожата, защото стриите идват от доста по-дълбок слой и не може по никакъв начин да им се въздейства, ако ще и в бани от олио да спиш  nea. Всичко е индивидуално и няма доказан успех с какъвто и да е бил продукт. Няма гаранция и че ако майките ни са имали стрии, ние също ще имаме, защото всяка от нас носи генетична информация от майката и бащата и вероятностите се изменят.
Аз имам стрии отстрани по бедрата от отслабване и напълняване, така че няма какво да се заблуждавам, че ще се размина.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 03, 2009, 18:58:23 »

moyra  Welcome и лека бременност  give_rose
Аз как така съм прпуснала да надникна в любимата тема  blum
ellie_bellie чак пък никво мазане не мислямч е е добра идея каквото и да твърдят иначе си етака-който ще си има ще си има  blum ама поне да не се тръшкам че нищо не съм направила
ivaiva Радвам се за добрите новини  smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 03, 2009, 19:58:10 »

Ели аз точно за това до ден днешен не съм се мазала с такива неща, просто си вярвам че е до кожа и това е good Ама те така си мислех с нещо да се мазна да чувствам че нещо правя  blum Иначе не ме сърби кожата, не изглежда такава суха....  blush Ама ха да видим, на майка ми не й е излязла и една стрийка по време на двете бременности  Wink Иначе аз имам отстрани на дупето едни стрий, ама то си беше яко напълняване тогава  girl_impossible
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 03, 2009, 20:25:37 »

Благодаря ви за топлото посрещане  give_rose Радвам се,че се присъединяваме към вас smile
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 04, 2009, 09:55:42 »

Добре дошли на новите попълнения в отбора! cap И други да идват, че нещо малко ми се вижда, ама моето око насищане няма. laugh
За мазането, аз да се призная скъпи кремове и специализирани за бременни не съм купувала. Ами виждат ми се много пари. За сега съм с лосиона си за тяло на DOVE и си ми е добре. Иначе и аз мисля, че е до кожа и структура, и с каквото и да се мажем голям ефект няма да има, ако кожата е предразположена към появата на стрии или целулит. Това си е борба почти без кауза, но за наше женско успокоение..мажем ли мажем!  good
Активен
teo99999
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



« Отговор #21 -: ноември 04, 2009, 10:52:24 »

moyra -здравей от нас и много лека бременност!
относно кремовете-аз ползвам на Икаров, лосион на Ейвън и масло за тяло пак на Ейвън-мажа се,но не мога да кажа за ефект-аз си имах стрии и преди това по бедрата и леко по гърдите!но на корема не виждам-поне за сега,а много съм го  *db*надула smile.
за дрехите-блузки,панталони и обувки ми стават!проблема ми са якетата-едвам ги закопчавам сега,а има още 2 месеца!!!зима е и не мога да ходя разкопчана,а да взимам нови и големи якета-не виждам смисъл!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 04, 2009, 10:55:33 »

Тео и аз се чудя с якетата какво ще правя, хем си купих ново и уж голямо, ама голямо голямо колко да е голямо, не знам до кога ще го закопчавам, не мога да си стоя с нас, не мога да ходя разкопчана  crazy  На мен ми е интересно как ти стават панталоните?! Под корема ли ги закопчаваш, защото моя корем почва да се издува от много ниско доло и дори да закопчая под корема пак ми стяга и пак ми е некомфортно  nea И се сещам че не си си показвала пупата, я се покажи  good
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 04, 2009, 11:00:06 »

За якетата и аз се притеснявам, сега тук ходя със палтото си изместих му копчетата и смятам че до декември ще мога така да си ходя, тук не е и много студено.
Но декември от Бг ще трябва да си търся нещо а аз съм едра и незнам  sad

Аа момичета,з абравих да ви питам нещо важно - за сутиените.
Аз по принцип вкъщи не ходя, бюста ми е бил хубав и стегнат винаги - това си го имам по природа. Но тия дни забелязах че малко като че ли гърдите ми са по смъкнати и викам сигруно и вкъщи трябва да ходя, защото натежават  crazy , обаче само един сутиен ми става от моите и то с банели - един жълтичък... Все се каня да си купя някъв ама тия бременните не стават за деколтета с тия големи презрамки -вчера в Пренатал -магаизна за бременни и бебешки работи, имаше голям асортимент и що не мерих някой незнам
Я споделете вие мнение?  give_rose
« Последна редакция: ноември 04, 2009, 11:10:45 от Вероника » Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 04, 2009, 11:14:54 »

Мацки, за якетата, днес подносих едно яке на мъжа ми, такова спортно. Иначе имам едно кожухче, което все още се закопчава пред тумбака. Но като порасне смятам да нося на половинката някое яке.
За сутиените - все още си нося старите, но ги закопчавам по-хлабаво. То и как да си купя нов, като знам, че после ще си седи ей там закътан някъде и ще ми напомня за хубавото време, когато имах бюст...  laugh  blush
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 04, 2009, 11:22:41 »

Ами на мен 1-2 си ми стават и са в едни неутрални цветове и така ще спася положението  Wink Мисля после направо сутиен за кърмачки да си купя 2броя примерно  girl_wink
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 04, 2009, 11:26:07 »

При мен положението е -нов сутиен, даже от този ми излизат от всякъде гърдите, а останалите въобще не ми стават -този незнам защо малко по-голям ли е бил  crazy ама ще трябва, даже днес ли да взема да ида се чудя.
Въпроса ми беше вкъщи ходите ли със сутиен? - никой не се изказа  beating Аз едно хубаво нещо имам - гърдите, ще си ги пазя на всяка цена  ROFL
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 04, 2009, 11:31:33 »

Хахах Вер ти пък едно хубаво, аз пък ти харесвам и косата  good Ами аз вкъщи.... преди ходех без сутиен, но откакто живеем със свекърите не ми е удобно да ви развея без сутиен, та слагам вече  Wink
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 04, 2009, 11:34:39 »

Хахахах  малее много смено ми стана ".....да се развилнея без сутиен" на мен не ми личи само ако не ми е студено нещо  sarcastic Хубав ми е бщста бе  - не се хваля, даже една тъпа шивачка ме беше обвинила че бил прекалено висок - хахахах, шиеше ми едно вталено сако - луда работа
 Offtopic От къде ти хрумна за косата, свърши тя мойта коса - ква беше ква стана  tease
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 04, 2009, 11:40:35 »

Въпроса ми беше вкъщи ходите ли със сутиен? - никой не се изказа  beating Аз едно хубаво нещо имам - гърдите, ще си ги пазя на всяка цена  ROFL
Ми да отговоря де - НЕ, НЕ ХОДЯ. Не стига, че през деня съм се стегнала, ми и вкъщи. Вея си ги наляво и дясно, не че има кой знае колко за веене, но...... funnytooth
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines