Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 02, 2024, 03:52:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Име за бебето - 4 част "  (Прочетена 144141 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: януари 06, 2010, 22:14:35 »

Преди малко пак заизреждахме 100 имена и съвсем се омотахме  crazy Най-интересното е че Диман пак преложи Адриана, моята асоциация с човек с това име обаче никак не е добра -не че има някво значение, ако кръстя така детето си името ще придобие съвсем друго значение и ще забравя за този човек.
Сега реших да не мисля повече за имена, като му дойде време ще го наместя името,а  може и в последния момент нещо да ни хрумне.
Хихихи док каза че му харесвало Димана  tease ама не става, че ще е Диманова Диманова и и стига толкова ...
Габриела си ми лежи на сърце , Вероника е ясно колко го обичам но не съм мислила варианта така да се казва детето ми  crazy Адриана - хихи незнам, незнам незнам не сикам вече да го мисля,ч е ще се сбъркам.
Край с имената  blum
Толкова не съм се чудила за нищо през живота си - винаги съм знаела точно какво искам  pardon
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: януари 06, 2010, 22:22:16 »

Вер, може и да сънуваш името good
 Малко Offtopic Майка ми така е сънувала моето вечерта преди да се родя!!! Wink
А аз преди известно време, сънувах, че имам дъщеря, датата, на която се ражда и точното име - от 2 имена и направо бях shok

Така, че спокойно, всеки човек си идва със съдбата и името!!! good Сигурна съм, че ще изберете най-хубавото име за бебка!!! good good good
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: януари 06, 2010, 22:42:13 »

Преди малко пак заизреждахме 100 имена и съвсем се омотахме  crazy Най-интересното е че Диман пак преложи Адриана, моята асоциация с човек с това име обаче никак не е добра -не че има някво значение, ако кръстя така детето си името ще придобие съвсем друго значение и ще забравя за този човек.
Хихихи док каза че му харесвало Димана
Адриана....много ми харесва, аз в един момент, когато мислехме, че е момче се бях спряла на мъжкия му еквивалент.
Димана..ми звучи направо поетично, като музика за ушите е... girl_in_love
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #153 -: януари 07, 2010, 10:56:20 »

Аз пък винаги съм искала да си кръстя детето Димана, но когато забременях се разколебах, точно като теб Вер. Освен това в Швеция щяха да го пройзнасят Димона и таткото каза категорично не. Правих списъци с имена, накрая ги сведохме до 4 имена и чакахме да се роди бебето, за да почувстваме нещо. Да, ама като се роди и ние нищо не почувствахме, взехме първото име в списъка и така...
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: януари 07, 2010, 11:04:13 »

Аз пък винаги съм искала да си кръстя детето Димана, но когато забременях се разколебах, точно като теб Вер. Освен това в Швеция щяха да го пройзнасят Димона и таткото каза категорично не. Правих списъци с имена, накрая ги сведохме до 4 имена и чакахме да се роди бебето, за да почувстваме нещо. Да, ама като се роди и ние нищо не почувствахме, взехме първото име в списъка и така...
Мдаааа,. и аз мисля, че като се роди не толкова ще усетя колкото ще му опре айцето в д-то и ще се реша по-бързо , ще се решим де  tease
Абе време има. Знаете ли аз съм си мислела за Пролетина -заради пролетта, ама майката на бившето ми гадже се казва така - хихих. После нещо като англе си мислех -Ангелина, после разни цветя и незнам си кво ама йок.
Габриела, Вероника, Радостина , Валентина са в списъка, въпрекич е последните две все искам да ги махам зради майка ми, че ми правеше изречения за името. Като че ли Габи най ми допада, а може би вче свикнах, защото два месеца бях сигурна в това име  blum
Има време -може да ни скимне нещо коренно различно.
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: януари 07, 2010, 11:09:24 »

Също за момиче ми харесват - Силвия, Надя, Ева/това много ми харесва/, Йоана.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: януари 07, 2010, 11:13:40 »

Ева и аз го харесвам но Дими каза, че му звучало много к......ско  blush и есествено отпада.
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: януари 07, 2010, 11:19:39 »

На нас много ни харесват Рая и Виктория за момиче, а Калоян или Виктор за момче. Клоним към Рая и Калоян за в момента...Имаме време, де, ама...
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: януари 07, 2010, 11:28:57 »

И аз бях за Виктор/ Виктория в началото, но се отказах, че е сега е много често срещано и още от детсаклта градина ще са по няколко в група. Не че Габриела не е май същата работа  tease
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: януари 07, 2010, 11:41:57 »

Аз да ви кажа вече имаме име на което се спряхме,нооооо няма да го кажа за да ви изненадам-щото то беше чудене-чудо.
Активен
Дидка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: януари 07, 2010, 11:48:45 »

На нас много ни харесват Рая и Виктория за момиче, а Калоян или Виктор за момче. Клоним към Рая и Калоян за в момента...Имаме време, де, ама...
Гери ние също ссме за името Рая, аз още не знаех какво ще е бебчео като казах че ще се казва Рая и ще бъде кръстена на баща си а той е Радослав.Незнам защо но съм влюбена в това име и много му се радвам smile
Активен
verdad
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 151


But baby...you're the right kind of wrong


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: януари 07, 2010, 17:08:09 »


Габриела си ми лежи на сърце , Вероника е ясно колко го обичам но не съм мислила варианта така да се казва детето ми  crazy Адриана - хихи незнам, незнам незнам не сикам вече да го мисля,ч е ще се сбъркам.
Край с имената  blum
Толкова не съм се чудила за нищо през живота си - винаги съм знаела точно какво искам  pardon

Името ти е много хубаво и е чудесно, че толкова си го обичаш, обаче ако тя се казва така ще е все малката Вероника, голямата Вероника. Аз не го харесвам този вариант и за син на баща по същия повод. Щом си решила и на бабите да не кръщаваш. Габриела и Валерия са много хубави, а Димана е направо приказно.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: януари 07, 2010, 17:11:04 »

verdad aз се казвам Вяра, а не Вероника
Димана не става, защото баща и се казва Диман Диманов и става Димана Диманова Диманова ........бла бла бла
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: януари 07, 2010, 17:36:42 »

Вярка още ли си в 4уденка.Да ти кажа аз като си сънувах Симона и реших,4е това ще е ,Не съм и мислела за друго.Веднъж спреш ли се на едно име според мен то си носи специален заряд.Щом ти харесва Габриела,нека да е габриела.
За Димана....има Георги Георгиев Георгиев или Петър Петров Петров или Иван Иванов Иванов.Познавам о4но трима такива души *THUMBS*Стези имена.Поне не им ги бъркат tease
Активен
verdad
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 151


But baby...you're the right kind of wrong


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: януари 07, 2010, 17:39:10 »

verdad aз се казвам Вяра, а не Вероника
Димана не става, защото баща и се казва Диман Диманов и става Димана Диманова Диманова ........бла бла бла

Съжалявам, винаги съм си мислила, че ника и името ти са еднакви girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines