Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 11:07:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Име за бебето - 4 част "  (Прочетена 143406 пъти)
 
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: ноември 23, 2009, 16:14:11 »

мдааа и на мен ми слабост това име Габриела  Girl_hide още от детските ми години е така, помня как куклите ми се казваха така  danceg
Вер страшно много го харесвам  give_rose чудесен избор сте направили, то и ние сигурно ще сме с това име ако излезе мома  Wink но ако си е момче както казаха се спряхме на Галин  smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 23, 2009, 16:21:08 »

Добре че не знаете мойте кукли  funnytooth Едната беше Пепа, другата Гинка, а мъжкия (той не беше кукла, а котарак, ама минаваше за мъж на едната кукла) се казваше Иво  funnytooth
Сори за  Offtopic
Активен
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 23, 2009, 16:23:06 »

 ROFL Гери, паднах направо, уби ме с поста си  Bravo ама дете си била пък какво  Wink
Активен
maia_svet
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 275



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: ноември 23, 2009, 18:28:42 »

Сега разбрах , че има такава темичка, супер.
Вече знаем че ще си имаме момиченце и трябва да мислим име , мисля че ще ми е по лесно от колкото за момченце ,но я да ви питам и вас.
Аз си мисля за Виктория , Моника и Симона какво ще кажете.
Габриела ми е от любимите но се отказахме защото кръсничката и на приятелката ми момиченцата са Габи и за това ,но Верче изборът ви е много добър. Bravo
 darling мила беше писала че си мислила за име на момиченце с М , ще споделиш ли , може да ми помогнеш много .
По принцип мислим с А или  М но не е задължително бабите и дядовците казаха че няма да се сърдят, така че какво си  решим , ама май ще се окаже трудно.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 23, 2009, 20:16:00 »

Аз съм за Симона от трите  good Нещо Викториите ми станаха много напоследък, но и то ми харесва  Wink С А са хубави Аделина, Адриана , все на галено е Ади и ми е едно сладко, имам една приятелка Ади и е голям сладур  blum С М харесвам Магдалена - страхотно име  good
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 23, 2009, 20:20:30 »

ААА и освен товав онзи именник, за който plasure говореше (и аз се сдобих снего) пише много хубави неща за Габриела  girl_wink - били душата на компанията хората с такова име  girl_haha
Вер, наистина във въпросния именник пише много хуабви нещта за името Габриела.Преди време една съфорумка ме беше попитала за това име, понеже нейната приятелка много искала така да си кръсти момиченцето така.Тогава когато й писах за това име си помислих, че почти няма отрицателно качество носещо заряда на това име yahoo
Така, че изборът Ви е чудесен give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
maia_svet
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 275



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 23, 2009, 20:49:48 »

Какъв е този именник ,че нещо съм го изтървала?Можели някой да ми каже ?
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #37 -: ноември 23, 2009, 22:09:04 »

Здравейте момичета!
От днес сме с настройката за мадама,ама да видим!В смисъл че не се вида много ясно,но определено не се видя момченце!
Ние имахме голямо чудене,защото решихме да го кръстиме както си е ред на свекървата!И трябва да е с "М"!За мома днес ми хрумна и ме грмна името Магдалена!Също Моника,Мариела!За момче обаче имаме чуденка,защото не м харесва имес М!Единствените които ми харесват са Мартин,ма мъжо се казва тка и съм чувала че не било хубаво син да се кръщава на баща!Другото което ми хаесва е Михайл,ма вече е заето от племенника!И не знам ако момата стане господин как ще го кръщаваме!Едно само ми допада и то не много-Мирослав!
Вие някакви преложения!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #38 -: ноември 23, 2009, 22:30:22 »

Максим   good
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: ноември 23, 2009, 22:50:17 »

Аз съм за Моника и Михаил
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: ноември 23, 2009, 23:00:19 »

Аз предлагам  Маноела то мми е от фаворитите
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #41 -: ноември 24, 2009, 08:52:23 »

Мерси милички! @}->--Михайл и на мен ми е едно от любимите,ама е заето от племенника ми и не върви!Дано момата да остане мома,че по са ми симпатични женските имена с "М"! pardon
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: ноември 24, 2009, 09:01:23 »

Марина, Мартина, Маргарита, Мариана
Методи, Мариян, Марин
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: ноември 24, 2009, 11:16:21 »

Вярка и аз много го харесвам.Когато забременях мислех за СИмона,Габриела,Виктория,адриана.Но Габи и ВИки бяха много масови тогава пък и свекър ми не искаше да носи неговата буква щом е момиче.адриана пък познавах и не исках да ми напомня името на друг човек.Иначе Габриела е много хубаво име Bravo
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: ноември 24, 2009, 11:50:40 »

Kleo, и аз това си мислех, че е много масово име, ама то можеш ли да кръстиш детето си така, че само то да се кава така  tease - освен да е някоеи измилено.
За сега съм на това име  -хихих.
но като се знам ква съм, в началото бях на Виктор/Викртория, минах през Валентин/ Валентина, после Валентин/ Радост(ина) сега съм на Габриела ще видим  pardon
Иначе аз много разчитам на Диман да му дойде музата, за Йоанна  -той е измислил името и сега го чакам да измъдри нещо, ана маза че още не е - щяло да му узрее нещо.
Така че за сега всичко е само имена, а и те не са придобило смисъл за нас, после каквото и да е името ще си го обичаме  give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines