Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 15:35:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Име за бебето - 4 част "  (Прочетена 143418 пъти)
 
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 21, 2009, 20:00:02 »

да така е фаворити са ни Ивет и Ивон поне за сега
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 21, 2009, 20:24:18 »

Ние още не можем да изберем име за нашето момченце.Направо не знам,времето намалява а ние до никъде с името.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 21, 2009, 21:32:00 »

Кали, а поне буквичка избрали ли сте?
Ако да, кажи я и ще помагаме с идеи good kiss2 kiss2
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 21, 2009, 21:49:08 »

Ние още не можем да изберем име за нашето момченце.Направо не знам,времето намалява а ние до никъде с името.
Кали, а защо не спрете за момента да се пресирате с мисли за името?Остави се някой, нещо да ти подскаже Вашето име... give_rose
Може да попиташ коремчето си (хехе дано не звучи много налудно) кое иска да е неговото име...мисля, че може да Ви подскаже.Сигурна съм, че ще се случи нещо , което ще Ви подскаже за името yahoo
Аз откакто незнам какво е нашето бебе...въобще спрях да се се тормозя с имена....коегато му дойде времето, то ще си подскаже girl_wink
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 21, 2009, 22:20:16 »

Ааа,ама ние хич не сме се притеснили.Просто от време на време само се питаме,абе как ще си кръстиме бебето и от говоръте не знам.Питахме каката-и тя не помага-не знам казва.Надявам се до раждането да ни дойде.
Булечка,не сме си избрали и буква защото не искаме на никой да кръщаваме-не сме фенове на това.Първо избрахмеФилип,то аз го избрах.Мъжо ми не беше фен.Той каза Велин-аз го харесвам,ама не съм сигурна.На мен ми харесва Боян,ама той пък не иска много.Абе много сме неориентирани.На мен ми харесва и Антон,но просто няма име което да кажа категорично-това ще е,кокто съм категорична за момичешко.Моето изискване както съм казвала е-кратко и рядко.И Боян и Велин и Филип от говарят,но не можеме пък за тях да стигнеме до име което да е категорично и за двамата.Мисля си да се съобразя с мъжа ми защото аз избрах на каката името.Ще видиме каков ще стане.
Активен
verdad
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 151


But baby...you're the right kind of wrong


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 22, 2009, 15:21:36 »

Искам само да споделя едно име, което срещнах в един сайт, малко ми е странно, но е интересно:

Амислав


Ужасна сглобка, така се дразня на такива простотии, или кръщаваш на човека или не.  diablo
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 22, 2009, 17:02:49 »

Кали при нас нещата са по абсолютно същия начин, харесваме Александър, ама все си викам "ми ако наистина има чак толкова много Александровци, не бих се чувствала добре от този факт", харесваме Боян, аз харесвам и Теодор и Ивайло, милото не чак толкова, той харесва - Мартин, аз не чак толкова и някакси... имаме имена, ама нито едно не ме грабва  nea
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 22, 2009, 17:55:31 »

Да ви кажа как стана с името на нашето второ момче и без това не съм писала за това тук... И при нас беше горе-долу като при Кали. За баткото бях сигурна че ще е Георги, нито съм питала, нито съм имала съмнения, но нали така се надявах второто да е момиче, имах куп имена за момиче, все с М, защото исках да е на Богородица. Обаче, изненада пак момче. И като се започна едно ровене. Бях сигурна че ще  българско име и няма да е на никой, макар че ми мина през ума Петър или Пресиян на майка и татко, те и двамата са П. Що именници изчетох и нищо не ми достигаше до сърцето, макар че харесвах много имена. Фаворити ми бяха Велизар, Велимир или Велян все с В smile. Мъжът ми пък нищо не казваше - нито За нито Против. Бреййй времето дойде, казвам кажи бе човек, едно име кажи... Той ми вика ами ти кажи. Ами аз казвам тия с В щом не ти харсеват давай на някой цар - Симеон, Борис, Калоян, Александър. Той пак нищо конкретно... Аз обаче като си представих че ще се казва Александър и нещо ми се обърна. Другата вечер пак си казвам Сашко и пак ми се обръща и си казвам абе май на Александър вървят нещата. Родих, питат ме хората, аз казвам ми май александър ама незная. Пиша смс без име smile. И след два часа събрах семейният съвет в стаята и казвам - Казвайте хора, станахме за смях, аз съм за Александър. Георги е победоносец, другият завоевател, армията е готова smile. Жорко казва, ами щом не може да е пак Георги, добре аз съм съгласен. Баща му казва, ами щом това ти харесва.... аз оставям на теб. И така решихме Сашето да е Александър. Пък и именният му ден е след 2 дни след рожденният. Вярно е че и двете имена са популярни, но това не ме притеснява изобщо. Освен това исках и двамата да имат имен ден и имената и да се произнаяст лесно от чужденнци , че знае ли човек, къде ще ги завее живота.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 22, 2009, 19:25:34 »

Абе то и ние за сега май клоним към Александър, ама да видим  crazy
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 23, 2009, 14:56:16 »

И на мен много ми харесват българските имена. Някак не мога да възприема чуждестранните имена в комбинация с българска фамилия, но всеки има право на избор и решава сам. Gergancheto, Александър е хубаво име, но и Мартин ми допада....
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 23, 2009, 15:50:23 »

Аз не пиша вече тук, но ви чета - нашето име е почти решено, казвам почти защото на мен може друго да ми хрумне  tease На никой няма да е , както възнамерявах в началото и не нарочно си смених мнението, а защото док като каза че е мома първото име в главата ми беше Габриела  tease , име което не беш в списъците с желани имена, като излязохме от кабинета си говорихме с Дими и той г хареса. Та за сега ако удържим на това че е мома  ще е Габриела, мисля, че Танчето много харесваше това име.
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 23, 2009, 15:56:38 »

Ей, Верче, знаеш ли, че това е и моето любимо име за момиче. За момче нямам, но за момиче Габриела ми е любимо още от ученичка...Много добър избор. Bravo Малката Габи ще ми е слабост, така ми се струва  Wink
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 23, 2009, 15:59:10 »

Вероника името Габриела е много красиво за момиче, поне според мен, за ме то беше също едно от фаворитите ми, но понеже е с буквата Г , а ако имаме момче ще е Георги не ми се искаше... Инъче много се радвам че някой толкова бързо решават за име, аз съм вече на финалната права и ако е момиченце каквито са прогнозите, сме още в една голяма чуденка, ами не може да стигнем до консенсус и това е.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 23, 2009, 16:05:14 »

Абе незнам колко е бързо -тва име просто ми влезе в главата като разбрах пола. А и ми харесва, че е интенационално, дълго е -не обичам кратките имена  nea и съкращението Габи просто ме разтапя.
Мислех за Радост преди това на свекърва ми- Радка или Валерия на майка ми -Валя , а от къде излезе Габриела незнам -беба си го избра -нали споделяме един мозък  funnytooth sarcastic ROFL
ААА и освен товав онзи именник, за който plasure говореше (и аз се сдобих снего) пише много хубави неща за Габриела  girl_wink - били душата на компанията хората с такова име  girl_haha
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 23, 2009, 16:08:52 »

Много хубави имена има, но не трябва да забравяме, че детето краси името си!!! Да са ни живи и здрави все ще са хубави.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines