Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:11:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сексът по време на бременност и след раждането на децата!  (Прочетена 38570 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юли 08, 2010, 14:24:22 »

Гери отпусни се smile

Не мисли за нищо друго освен за секса,за уддоволствието,което носи  good Успех
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юли 15, 2010, 21:42:52 »

Тази тема сега я отркивам и аз да споделя, че откакто родих нямам никакво желание за секс и с моя мъж само за това се караме, за нищо друго, че аз не искам секс!Нямам желание!
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юли 21, 2010, 22:38:11 »

Такааа...тука няма много движение, та да се изкажа пак...Ами, нямахме нужда от РИКИЯ, Герчо  Wink
Обаче мога да го сравня с езиковата бариера, дето все се мъчим да я прескочим, когато учим чужди езици...Знаеш как, ама като дойде време да си отвориш устата и зацикляш...
Ами, да ви кажа, като си преглътнах..прескочих да кажем, комплексите, че съм с коремче, че имам стрии, които карат корема да изглежда все едно някой ме е орал като нива  tease и че зърната ми в зверско есенно кафяво...на мястото на романтичното розово от преди..Ами, готино си беше. Едно такова като за сефте, само дето тогава не треперех как ще ми се отрази на шевовете. То като почнахме...и за това вече не ми пукаше.
Таааа...пробвайте се. Апетитът и тук идва с яденето  blum Но пък вкусът си струва..ммм  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines