Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:23:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Запознати ли сте с продуктите на Vision ?  (Прочетена 10428 пъти)
 
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« -: ноември 02, 2009, 13:22:42 »

 Здравейте ,момичета ?
В събота на една лекция се запознах с продуктите на Vision и останах много изненадана и в същото време очарована  smile  На тази лекция свързана с тези продукти имаше хора който разказваха как те са помогнали на тях или на техните близки в даден здравословен момент .  Това са хора който са страдали от диабет ,хемероиди ,цистит имаше дори от анорексия - а точно последният случай с анорексията ме накара да пробвам и аз тези хапчета по проблемите който имам аз ,а и за профилактика на организма просто .
 Дали някоя от вас ги е ползвал някога или  е чувал нещо за тях ?
А това линк към продуктите им http://zdravetobg.com/index.htm  /Надявам се да не се разбере като реклама/
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 02, 2009, 14:05:39 »

Нито съм ги чувала,нито бих пила и не бих препоръчала на някой да пие нещо,което не е предписано от лекар-специалист.Според мен дори и витамините без причина не са полезни,а да не говориме за хранителни добавки с неясен произхо.Всеки сам си решава-това е моето мнение.
Активен
milio4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 128



« Отговор #2 -: ноември 27, 2009, 20:06:45 »

майка ми има здравословен проблем - миома и когато преди няколко години започна да ги пие и казаха,че е сериозен проблема и трябва да приема ударни дози...тегли 1000 лв заем и даде голяма част от тях за продуктите,които грам не и помогнаха !!!
когато преди 2 години си търсих работа ме извикаха на интервю за тръговски представител на посочено място.Когато отидох имаше още 30 човека ...разбрах че става дума за подобна презентация - интересното е,че щом чуха името на фирмата и за какво общо взето става въпрос - на 5-тата минута минимум 10 човека директно  си тръгнаха/както и аз/ .
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 30, 2009, 15:31:16 »

За тази фирма знам, че е на принципа на пирамидите. За да се включиш "влизаш" с 250 лв , като за тези пари ти дават продукти, каквито избереш. От там нататък, започваш да продаваш и да набираш още ентусиасти да се включат, като от тях ти печелиш. Един приятел се беше забъркал с тях, и сега си има едно кашонче кремчета и разни такива нещица......
Аз не бих си закупила, особено медикаменти от такива фирми. И както казва kali_gali без да са предписани от специалист. Но това си е мое мнение. Има хора, който се доверяват на такъв вид лечение
Активен
natalia_nat
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #4 -: януари 10, 2010, 19:08:53 »

 в момента аз лично се занимавам с ЛР продуктите те са на принципа на ейвън и орифлейм...но с много по високо качество... а за твоя познат който е взел кашончето с вижън продуктите защо първо не е разучил схемата и после да се хвърля към закупуване...лр  е подобно влагаш около 200 лв. първоначално но след това нещата се коригират...вече 6-ти месец се занимавам с тяхната дистрибуция няма лъжа няма измама...  good  Wink
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 11, 2010, 10:31:37 »

natalia_nat , и в какво ги влагаш тези 200 лв, за които казваш, и как се коригират после нещата?  Разясни ни , тъй като на мен не ми става ясно , а щом вече 6 месеца работиш за тях можеш да обясниш за такива като мен, които мислят , че е измама  pardon
И какво е ЛР (извинявай, но не разбрах, фирма ли е или нещо друго)
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 11, 2010, 11:03:28 »

Абе щом е като ейвън  значи е пирамидална структура от която печели само върха.А друг е въпроса що за боклуци продават.
Активен
Дидка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 11, 2010, 16:11:25 »

natalia_nat , и в какво ги влагаш тези 200 лв, за които казваш, и как се коригират после нещата?  Разясни ни , тъй като на мен не ми става ясно , а щом вече 6 месеца работиш за тях можеш да обясниш за такива като мен, които мислят , че е измама  pardon
И какво е ЛР (извинявай, но не разбрах, фирма ли е или нещо друго)
ЛР е козметична немска фирма на принципа на ейвън и орифлеим а до колкото съм запозната тия 200 лв. ги даваш и ставаш един вид като "съдружник" и започваш да работиш с тая фирма, за тая сума 200лв. ти поръчваш продукти.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 11, 2010, 17:49:06 »

Майка ми се занимава с ЛР. Определено продуктите за здраве са много качествени. Но са и доста скъпички. Фирмата дава доста добри бонуси за продажбите, при определено достигнато ниво дават кола - Мерцедес, и в България вече има такива щастливци, които си карат Мерцедесите, благодарение на продажбите, които правят. Майка пък си заработи лаптоп.  Това са фирми, които работят по мултилевъл маркетинг. В интернет има доста информация за тази система.
Активен
natalia_nat
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #9 -: януари 11, 2010, 21:27:44 »

ето че докато се намеся в разговора и някои ме изпревариха с обясненията  good благодаря все пак....та за ЛР доста мога да говоря и да запозната съм...преди да се захвана с този вид дейност доста обстойно съм прегледала подадената информация и не само от интернет но и от познати...и в един момент реших да опитам...и си казах с тези 200-300 лв няма да обеднея кой знай колко...вярвайте сега не съжалявам...не става въпрос само за добри доходи, но и за истински продукти...на лр не се правят реклами...защо?...та каква по-добра реклама от доволния познат, приятел или роднина... smile
да скъпички са им продуктите, но като плащаш знаеш защо го плащаш...на мен лично ми писна да давам пари за уж "качствени и добри" продукти....
мога да подам много информация и да обясня в детайли как се разработва тази система няма проблем smile стига наистина да имате желание скайпа ми е ivan.mihov8102 (на мъжу е скайпа но аз съм по редовна на него  Wink ) или на емайл [email protected]
разбира се оставам и на ваше разположение и тук в сайта  Wink
уверявам ви момичета наистина са добри продуктите в момента ви ги говоря тези неща не в ролята на предтсавител, а на потребител...  smile
« Последна редакция: януари 12, 2010, 09:00:02 от natalia_nat » Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 12, 2010, 13:31:57 »

На пазара в България има още 2-3 фирми с наистина много добри продукти, с доказани сертификати за качество и с много добри системи за печелене на пари. Въпрос на избор или въпрос на вербуване от страна на представителите.
Като дистрибутори на ЛР сме пробвали доста неща. Но с съвсем чиста съвест мога да кажа, че не всичко ми харесва. Ето например част от парфюмите не ги понасям, дори имам един от който ми се повдига и вече се каня да го подаря на някой, че мъжо ми използва да се пръска с него вкъщи. Но имаха един летен за който умирам. Сега ми е останал на дъното, но за мое най-голямо съжаление не се произвежда, защото беше само за лятото на 2008г. Бях взела същия и на мъжа ми (мъжия вариант) и той също беше очарован. Но пък не беше толкова траен, колкото обичайните парфюми на фирмата.
 
Та продуктите може и да са добри, но не са единствените добри.

Може да се говори много, но не тук е мястото. 
Активен
natalia_nat
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #11 -: януари 12, 2010, 14:39:52 »

напълно съм съгласна  с последното  good
"Та продуктите може и да са добри, но не са единствените добри."
като при всички фирми  Wink
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines