Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 17:21:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булченски рокли - 12 част "  (Прочетена 187639 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #510 -: февруари 05, 2010, 10:54:31 »

niksis, благодаря ти за отзива  give_rose Да ти кажа честно само заради мнението на Ariel бих отишла. Толкова негативни отзиви съм видяла, а и моите впечатления засега не са ласкави. За мен е въпрос на проява на уважение към клиентите да им обърнеш внимание. Не казвам сега, на секундата, но поне в рамките на десетина дни. Ще ти бъда благодарна за техен номер  smile
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #511 -: февруари 06, 2010, 00:47:32 »

Su_to, по принцип булченските рокли ги правят с подплата, която даже си е армирана. Т.е. горната част е тип корсет, или поне с твърди банели по предните шевове и под официалния красив плат си има цяла скроена рокля от нещо по-масивно, което да обира тежестта. Иначе роклята изглежда като нощница. Помисли реално, какво ще отличи една сатенена нощница от една семпла рокля по тялото с тънки презрамки, ако не солидна основа. Но, след като шивачката е добра, тя сама ще ти каже как трябва да се направи за да стои като хората роклята. И ако те съветва за банелите, не се дърпай колкото и да предпочиташ естествения вид на нещата. Моята рокля също беше с твърди банели по предните шевове, не смятам, че личи, че има нещо твърдо в нея. Успех с шиенето и да се похвалиш good
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #512 -: февруари 06, 2010, 07:33:10 »

pebbles, роклята ти е убийствена!!!  Oh my ...

Ликрата е доста плътна и тежка и доста по - дебела от сатена. Като платове нямат нищо общо. Всъщност, презрамките няма да са като тези тънките на нощниците, а ще са отстрани на раменете и затова беше проблемът с изхлузването. На мен лично идеята за тази рокля ми дойде след като преди години гледах една рокля на Валентино, носеше я Иман, но явно подплатата е била много добре скрита. Само се чудя къде ще се скрият банелите при положение, че не би трябвало да има други предни шевове, освен тези за бюста, хъм. Роклята май ще се окаже доста по - сложно нещо, отколкото си мислех.

Очевидно ще трябва да се предвидят и други разходи, а не само за плат.

Благодаря, момичета!  smile

Едит:

Намерих снимка. Не е съвсем точна, но горе - долу. Втората рокля е. Наистина тук се вижда нещо като подплата, но предполагам, че е защото горната част на роклята е от воал.   http://www.splendicity.com/styleitless/miley-cyrus-oscars-2008-valentino-dress-for-less/

Значи, идеята е надолу да е нещо такова, а деколтето да е по - отворено, като презрамките падат на раменете. Някак си не мога да я опиша като хората. Единственото допълнение ще е един колан който отстрани ще има елемент от колието ми. Тъй като бижуто е доста пищно ми трябва рокля, по която да няма нищо.
« Последна редакция: февруари 06, 2010, 08:45:11 от Su_to » Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #513 -: февруари 07, 2010, 12:09:01 »

Su_to както са писали другите момичета шивачката ще знае как се шие този плат. А ти сигурна ли си, че е подходящ за този модел. От банели мисля че няма нужда, но подплата май трябва да има  ohah
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #514 -: февруари 07, 2010, 14:48:14 »

Ох, ами надявам се да е. Много ми се ще да е точно от него.  heart А и платът не е някакъв странен и извънземен, нито пък моделът е сложен. Би трябвало да стане.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #515 -: февруари 07, 2010, 15:00:50 »

Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines