Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 17:28:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булченски рокли - 12 част "  (Прочетена 189098 пъти)
 
slaveia87
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: януари 29, 2010, 17:02:01 »

Супер smile И аз много харесвам такива дъги ... Дори се чудя, роклята може да е без шлейф в краен случай, но воалчето ако не ходи 2м. след мен, не може  smile
Толкова ли е 3 метров воал: http://www.enregistrersous.com/images2/35956414420080212100605.jpg
този май е 2 ох незнам... ами ако си примерно 1.7 и ще се влачи още 1.3 примерно  smile ох аз искам и най-дългия шлейф ...казаха ми,че ще ми направят някакво копче да си го закачам като ми омръзне да го суркам  pardon
Активен
slaveia87
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: януари 29, 2010, 17:03:28 »

Bishkotski ти избра ли си рокля или търсиш
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #437 -: януари 29, 2010, 17:08:25 »

Bishkotski ти избра ли си рокля или търсиш

Не съм си избрала, само зяпкам smile Има няколко пречки, едната е, че не съм в добра форма ( и не знам дали ще успея да вляза до сватбата), другата е, че още имам неизяснен бюджет smile. А и третата, че във Варна пак нападаха едни снеговеееее и ходенето по магазини се отложи за другата седмица ( а и в неделя чакам да ме "поискат" и "дадат"   pleasantry официално, че после да се мятам по рокли сериозно  Girl_hide)
Активен
slaveia87
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: януари 29, 2010, 17:12:15 »

Не съм си избрала, само зяпкам smile Има няколко пречки, едната е, че не съм в добра форма ( и не знам дали ще успея да вляза до сватбата), другата е, че още имам неизяснен бюджет smile. А и третата, че във Варна пак нападаха едни снеговеееее и ходенето по магазини се отложи за другата седмица ( а и в неделя чакам да ме "поискат" и "дадат"   pleasantry официално, че после да се мятам по рокли сериозно  Girl_hide)
успех с търсенето, дано да намериш най-приказната рокля...кога е сватбата?
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #439 -: януари 29, 2010, 17:14:11 »

успех с търсенето, дано да намериш най-приказната рокля...кога е сватбата?

Благодаря  give_rose .. 12-ти май (направо не останало  girl_impossible )
Активен
slaveia87
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: януари 29, 2010, 17:16:21 »

Благодаря  give_rose .. 12-ти май (направо не останало  girl_impossible )
blush аз съм като бабите, ти ми каза сега се сетих  blum после ще показваш снимки  tease
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: януари 29, 2010, 17:20:09 »

Момичета, искам да ви дам съвет като булка била с дълъг шлейф  smile
Проучете дали може да се вдигне с копчета, или да се откача нацяло (моят се махаше). След официалната част вече ще ви е трудно с него. Помислете си за танците , и хората около вас  nea
Всеки си решава, но помислете и върху това  good
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #442 -: януари 29, 2010, 17:22:50 »

И ти също lol) До снимките да я докараме  danceg  lol) Понякога ми се иска да е минало вече всичко перфектно и толкова smile

leni_beni_ - ако роклята е готова и е с дълъг шлейф, може ли да се преправи да стане "откачаем" или твоята си беше така поръчана ...

Активен
slaveia87
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: януари 29, 2010, 17:27:19 »

И ти също lol) До снимките да я докараме  danceg  lol) Понякога ми се иска да е минало вече всичко перфектно и толкова smile

leni_beni_ - ако роклята е готова и е с дълъг шлейф, може ли да се преправи да стане "откачаем" или твоята си беше така поръчана ...


Bishkotski каза ми че слагат копче да си го закачаш blum
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #444 -: януари 29, 2010, 17:29:43 »

Ахааааммм, ще видим тази работа тогава smile Ще имам предвид smile
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: януари 29, 2010, 17:47:10 »

Моята рокля я ших и шлейфа се закачаше с копченца. Можех да го махна по всяко време.
Ако е готова и не е предвидено цялостно откачане, може да помолиш да ти сложат копче и да се прибира навътре. Преди време някой беше показал нещо подобно, ако намеря ще ви покажа
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #446 -: януари 29, 2010, 17:55:29 »

Моята рокля я ших и шлейфа се закачаше с копченца. Можех да го махна по всяко време.
Ако е готова и не е предвидено цялостно откачане, може да помолиш да ти сложат копче и да се прибира навътре. Преди време някой беше показал нещо подобно, ако намеря ще ви покажа
Роклята ти е много стилна и ти си изключително елегантна, поздравления  give_rose
Попадала съм и преди на твоето албумче, само не можах да видя снимка в груб, където се вижда самия шлейф като дължина ...
Къде си ши роклята, по твой модел или видя някъде е и колко ти излезе ако не е тайна ...
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #447 -: януари 29, 2010, 17:59:39 »

За шлейфа, знам че на роклите на проновиас се прибира навътре. Така са всичките, поне на мен така ми обясниха. т.е като ти писне си го прибираш smile
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: януари 29, 2010, 18:00:19 »

Роклята я ших във Варна. Не е в известно ателие, а при шивачка. Модела е съчетание от няколко рокли, които бях харесала. Мога да кажа, че си е мой  blush . Излезе ми към 400 лв общо.
Ще намеря снимка в гръб и ще покажа
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #449 -: януари 29, 2010, 18:10:07 »

Моята рокля я ших и шлейфа се закачаше с копченца. Можех да го махна по всяко време.
Ако е готова и не е предвидено цялостно откачане, може да помолиш да ти сложат копче и да се прибира навътре. Преди време някой беше показал нещо подобно, ако намеря ще ви покажа
Варна - супер smile Кажи коя е, за колко време стана и доволна ли си на 100% smile

Dinna как така вътре, нещо не съм сигурна, че си представям правилно ...
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines