Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 06, 2024, 17:57:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булченски рокли - 12 част "  (Прочетена 191526 пъти)
 
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #345 -: януари 20, 2010, 15:46:29 »

Да кажа и аз това, което съм чувала за обръчите...било препоръчително, защото плата залепвал за краката и било много неудобно...спарвал и влизал между краката при ходене...затова и в салона, в който си дадох роклята ме посъветваха да съм с обръч...малък, но да има... smile ...доверих им се....пък ще видим как ще изглежда всичко  smile
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: януари 20, 2010, 15:49:31 »

Сега като се замислих роклята която ми шиха си беше оригиналния модел и с обръч и с тюл и просто махнахме обръча и затова не се промени цената. Дано не ми поискат много заради тюла, защото по принцип не искам голям обем, а цената на тюла е ниска.
peggi това е първата рокля, в която се влюбих по снимка. Дано намериш някъде да ти я ушият, защото се съмнявам да я намериш готова.
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: януари 20, 2010, 15:51:55 »

още веднъж ви благодаря.Аз си харесах роклята тук в София в салона,който ги предлага.Valentin's Bridal House.Моята рокля е 1300лв.общо взето цените са им доста прилични а обслужването на много високо ниво,момичето беше много любезно,усмихнато и търпеливо.по скъпа рокля от 1500лв нямаше.подариха ми и воала и 10%намаление.доволна съм най-вече защото намерих моята си рокля,която ми пасна идеално.утре ще кача и снимки на първото ми обличане!

Тони, благодаря ти много за информацията  give_rose Като тръгна за рокля ще намина през този магазин, защото наистина имат хубави рокли  girl_wink
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: януари 20, 2010, 15:58:21 »

Видях, че обсъждате обрачите и реших да се включа smile Та значи след дълго проучване избрах моята рокля да е с палстове тюл отдолу и да няма обрач. Не съжалявам за избора си, но все пак ако сега имам пак да правя този избор бих пробвала как стои с обръч и тюл. При мен много набързо се случваха нещата - нямах време да си понося роклята у дома и да преценя и имах малки проблеми с нея - не прекалено големи, но все пак имайте едно наум. По време на церемониите всичко беше добре, но по време на първия танц (танго) още при първата крачица назад - тока ми се заби в тюла и добре че бяха бавни и плавни стъпки и не паднах, но определено се панирах и по време на целия танц внимавах и не се получи такак акто си го бяхме тренирали.
Много обширно го казах, но съвета ми е да имате някакъв обръчи над тази фуста да имате и тюл и такак да не се отбелязва грозно обръча , но и да ви е удобно  girl_wink
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: януари 20, 2010, 21:26:50 »

И аз да споделя моят опит. Моята рокля беше без обръч,а на сестра ми - с обръч. Тези с обръча са по-неудобни като трябва да влезеш в колата, младоженеца като те вдигне, като трябва да се седне някъде. Аз лично държах моята рокля да бъде без обръч. Седи наистина по-естествено. Повечето рокли, които са без обръч се влачат след тебе. Ето това е неудобното на тези рокли. На моята сватба ме настъпаха веднъж и се скъса копчето, на което се закачаше. Цяла вечер търсих безопасни игли да мога да я закрепя. А отдолу имах към 4 въженца, с които роклята седеше на закачалката.Единствено на тях се оплитах,но след като ги изрязах и нямах никакви проблеми.
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #350 -: януари 20, 2010, 22:17:36 »

niksis, е да, но в крайна сметка колко време прекарваш в колата....или пък колко време те носи младоженеца  smile ...въпрос на избор е това ... но като цяло аз лично съм ЗА обрач, когато не е прекалено широк и обемен, а е сложен просто за удобство  give_rose
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: януари 20, 2010, 23:00:58 »

Знам само, че ако да съм без обръч ще ми спести снимки като тази по-долу, ще го направя.  angry


* Untitled.jpg (12.21 KB, 451x280 - видяно 217 пъти.)
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: януари 20, 2010, 23:33:43 »

Аз не съм привърженик на обръчите, най-вече защото българските фирми така ги правят, че при всяко движение прозират под плата - не слагат достатъчно подплата за да се заглади формата на полата. Обаче, аз, с моята къса рокличка, не че съм я закачала, не съм толкова способна pullpigtails, си имах проблеми със заплитането на пластовете по краката. Не се виждаше отстрани, проверих на всички снимки, обаче аз си знам, че всичко по едно време беше на осморки отдолу. Момента с настъпването на тюла при дълга рокля е абсолютно задължителен и инцидента с токчето е гарантиран. При мен като уточнявахме дължината с дизайнерката, тя изкоментира, да я вдигнем така, че да няма опасност да закачиш тока, т.е. е често срещано. Така че, не знам какво да кажа, аз, ако сега трябваше да избирам и не се бях навила на къса рокля тази информация нямаше да ме спре да не слагам обръчи, но си имайте едно наум Wink
Активен
toni popova
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #353 -: януари 21, 2010, 12:49:29 »

моята рокля е доста лека,няма обръчи.консултанката ми каза,че въпросните обръчи ги правят основно в България,за да пестят материал.
На мен за допълнителен обем ми дадоха една пола която се слага под роклята,нещо като фуста.Тя е с доста тюл и е много удобно.Най-хубавото е ,че полата не плаща.включена е в цената на роклята.
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: януари 21, 2010, 14:05:55 »

Ужасно е това на снимката на Ariel, но тя и роклята е огромна.
Относно настъпването на роклята аз мерих всякакви кройки и всички ги настъпвах ако не ги вдигна. Обръча го ритах като правя крачка напред, тюла го настъпвах отдзад. За един ден всичко съм готова да изтърпя, само да са ми хубави снимките после.
Активен
denitza
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #355 -: януари 21, 2010, 23:54:01 »

Здравейте момичета, има ли булки от Пловдив и по специално ме интересуват мнения относно бутик Ванесса? И ако някой има инфо за цените? Предварително Благодаря!  give_rose
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: януари 22, 2010, 00:18:58 »

въпроса ми може и да не е за тук, за което се извинявам, но така и така обсъждате обръчи и фусти с тюл, да попитам. Някой знае ли дали се продават отделно фусти с тюл и къде евентуално (може да е и он-лайн)
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: януари 22, 2010, 07:17:17 »

Alucinado, смятам, че ако отидеш в който и да е от българските бутици-шивачници на булченски рокли и им се усмихнеш и им кажеш, трябва ми такъв и такъв ще те снабдят. Сега едва ли им е твърде натоварено за да се направят на важни. За конкретно място не знам, не съм търсила.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: януари 22, 2010, 08:34:30 »

Здравейте момичета, има ли булки от Пловдив и по специално ме интересуват мнения относно бутик Ванесса? И ако някой има инфо за цените? Предварително Благодаря!  give_rose
роклите са хубави, за Пловдив е едно от най-добрите места,интересни модели и добра изработка,  но е сравнително по-скъпичко, има разлика от модел до модел в цената около 1000 горе долу.
Активен
Vesseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32


Принцеска


« Отговор #359 -: януари 22, 2010, 09:35:11 »

Момичета, случайно попаднах на нещо, което много ми хареса. Аз този модел точно хич не го харесвам, но това е безкрайно красиво. Поне на мен така ми изглежда.

Pebbles, роклята е уникална, много харесвам такава дължина! Ще споделиш ли къде я откри?
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines