Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 06, 2024, 18:29:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булченски рокли - 12 част "  (Прочетена 191529 пъти)
 
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: януари 09, 2010, 17:01:12 »

Включвам се, първо, да успокоя Jorjeta, че Росица Котюр е добър избор за шиене. Разбират от кройки и смятам, че работят качествено. Платовете са от нормалните, не очаквай кой знае какво, но смея да твърдя, че имат поглед върху кроенето и шиенето и цялостната визия. Моята рокля те я шиха, някъде в галерията трябва да има и оригинала, по който работиха, оригиналът е черен. Единственият ми проблем с тях беше, че малко сроковете са им имагинерни, ама като им скръцнеш със зъби и се задействат. Пък и ако не сте покрай абитуриентите едва ли ще имате и този проблем. И роклята, която си избрала е страхотна, поздравявам те за избора. Хем е много красива, хем излъчва "мода", нещо, което се вижда при много малко булки. Пак Bravo Bravo Bravo
Активен
mariyanakutsarova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: януари 09, 2010, 19:34:00 »

michelle,това е моя фаворит,уникална рокля,ако не си бях купила 100% щеше да е тази.направо онемях


* roklq4.jpg (40.45 KB, 284x500 - видяно 170 пъти.)
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #272 -: януари 09, 2010, 20:03:39 »

pebbles, благодаря ти много...наистина ме успокои...аз мисля да си я поръчам по-рано точно с цел да избегна баловете... give_rose
Активен
malachika
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: януари 11, 2010, 12:16:52 »

Здравейте! Обръщам се към вас с една молба защото ако вие не ми помогмете, никой не би могъл smile
Търся добра шивачка в района на София. Искам да поръчам шаферските рокли, както и корекция на моята, но нищо не намирам. В големите салони ми отказват защото започвали работа по абитурентските тоалети. Напрво ще откача angry
Благодаря ви за отговорите Wink
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: януари 11, 2010, 12:40:47 »

Ами кутията ти е пълна...няма как да пращам ЛС...
Активен
denitza
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #275 -: януари 11, 2010, 13:01:17 »

Привет на всички момичета и от мен  smile! Ще се омъжвам на 5-ти юни и вече доста сериозно разглеждам роклички в търсене на своята Wink и случайно попаднах на един сайт http://www.nevenamoda.com/, на бутик Невена има доста интересни модели. И в тази връзка исках да попитам дали някоя от вас е ходила до там и има ли инфо относно цените  pardon
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: януари 11, 2010, 13:12:37 »

Как може да отказват поръчки заради абитурентките. В един сватбен салон ми казаха "ние сме преди всичко сватбен бутик, абитюрентите са на втори план" и мисля, че така трябва да е. Какво да правим ние майските и юнските булки, да отложим сватбите си заради абитуренските ли?  bqsnasym
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: януари 11, 2010, 13:17:56 »

Деси, и аз като една майска булка, напълно те подкрепям, ама всеки гледа печалбата huhhuh.gif Все пак, от един клас излизат поне 15ина абитуриентки, а булките са далеч по-малко. Да не говорим, че и те вече купуват скъпи рокли, които са почти булчински. За съжаление, това е истината.
Активен
sweetchery
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #278 -: януари 11, 2010, 13:28:27 »

не е точно така защото една абитуриентска рокля в момента върви между 350 и 500лв, а нас ни взимат много повече от тази цена.А и за една абитуриентка шият една рокля, а за нас освен рокля було, еветнуално украси, защото повечето такива  салони предлагат доста неща за булката.
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: януари 11, 2010, 13:44:23 »

Аз като ходих по салоните и ми казаха, че няма проблем да ми приемат поръчката, ако си харесам нещо, но трябва да е доста по-рано, защото до 20 май се занимавали с абитюриентите.В един салон даже ми казаха, че са оставили бялото шиене (т.е на булченските рокли) малко на заден план.Абе нямам думи..  aggressive
Активен
sweetchery
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #280 -: януари 11, 2010, 13:57:06 »

олее то и във версай ми казаха че е по хубаво да си дам заявката по рано от средата на април, защото после им ставало много натоварено и нямало да могат да ми обърнат нужното внимание на роклята, пък дизайнерката ми каза че много я е харесала и иска да я направи като хората, ама не могат да ни слагат назаден план заради някакви абитуриентки
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: януари 11, 2010, 14:30:55 »

Това е реалността, момичета, салоните когато стане дума за абитуриентки забравят ума и дума. Не е честно, би трябвало по дата на постъпване на поръчките да се работи, ама няма такова нещо, ако си булка ще чакаш и това е. Бъдете готови психически. Говоря за правилото, не за изключенията, които не съм виждала, ама все трябва да ги има girl_wink. Така че, поръчайте по-раничко и след това ги тормозете да си спазват обещанията. Успех с роклите!
Активен
sweetchery
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #282 -: януари 11, 2010, 14:34:30 »

мерси.Аз при тази жена тя ми каза март, да ми я ушие, така че до май все ще я направи, а й другото което е важно е че ако я направим по рано ако не ми хареса ще имам време за алтернатива
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: януари 11, 2010, 14:36:51 »

Аз не виждам друго обяснение за това разделение и приоритети, освен печалба pardon Няма как да е лично, така че това остава да е. А и абитуриентките не са като по мое време например, сега "дават майка си и баща си" за рокля...
Активен
sweetchery
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #284 -: януари 11, 2010, 14:44:11 »

така си е ама, е много тъпо това да се дели по този начин, и какво нестига че датите си съобразяваме заради тях понеже след 15 в лудница и по хубаво не излизай на пътя че рискуваш някой пяно мдетенце да те блъсне ами и роклите ни пренебрегват>много е смотано
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines