Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 16:29:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булченски рокли - 12 част "  (Прочетена 189090 пъти)
 
maryan
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #30 -: ноември 12, 2009, 18:54:41 »

според мен ако човек няма опит с материите и силуетите /все пак булчинската рокля е много по различна от всичките ни останали дрехи/ абсолютно задължително е да мери готови модели - За да се разбере какво му стои добре. И едва тогава да пристъпи кам шиене по поръчка. Дали ще е в някое известно или не толкова, ателие зависи от финансите. Защото всяка промяна на материята /да не е така лъщяща !!!/ или да добавим нещо тук и там се отразява на цената. Разбира се дизайнерката /шивачката,( а защо не и в мъжки род, познавам един от СТ.Загора,който е супер) на свободна практика задължително трябва да дойде с теб да изберете плата. Но ти докато си пробвала, все пак придобиваш някаква представа кое какво е и как "пада". Иначе в повечето ателиета предлагат от собствените платове и си спестяваш време, но може да няма голямо разнообразие,а за Асеновград ако там няма разнообразие на платове каде? Разбирасе всички са внос от Турция. А пък знае ли човек може докато обикаляте и пробвате да попаднете на онази "единствената". Според мен не бива да се поставят идейни граници когато се пробват готови модели, защото може нещо да бъде пропуснато. А по въпроса за финансите правилото може би е точно обратното. Като се придържаме към предварително определения бюджет ще си спестим многото объркване и дори безсънни нощи /изпитано лично/.  О, за днес стига.
Активен
maryan
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #31 -: ноември 12, 2009, 19:00:12 »

Ами то в цялата галерия има само една булка. Няма как да се сбърка.
Между другото много добре стоят тези ръкави или е болеро вероятно, от дантела. Много нежно и чудесно към семплия модел на роклята. А тази вода-било е голям купон.
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 12, 2009, 19:32:36 »

Аз ли незнам къде да гледам, ама не виждам в нито една галерия булка  nea
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: ноември 12, 2009, 19:37:44 »

Аз ли незнам къде да гледам, ама не виждам в нито една галерия булка  nea
галерия - Клиенти - снимка 4
Роклята е много хубава, а ракавите са много изящни give_rose
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 12, 2009, 19:56:13 »

 good izvinqvam se
Активен
Тулумба
Любопитен
*
Публикации: 46


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 13, 2009, 11:39:47 »

Реклама?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 13, 2009, 14:11:07 »

и на мен ми звучи като реклама
Активен
maryan
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #37 -: ноември 13, 2009, 16:31:15 »

E да не сме чак толкова мнителни, та тя има само една публикация. Спомням си от миналата година доста по явни рекламни постове.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 13, 2009, 16:37:25 »

E да не сме чак толкова мнителни, та тя има само една публикация. Спомням си от миналата година доста по явни рекламни постове.
Съгласна съм, една публикация т.е. точно, ясно и конкретно good
Не искам да се заяждам с никого, както казах и по-горе, просто като разгледаш темите назад и момичетата, които са искали да покажат своята рокля са качили снимка от сватбения си ден, това е (лично мнение)  Wink
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: ноември 13, 2009, 17:14:32 »

Я дайте да обсъдим някоя рокля  Wink , а не дали някой си прави реклама. Еми нека си прави....... не че ми беше приятно и на мен да преровя сайта за да намеря роклята , но.....
Активен
milio4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 128



« Отговор #40 -: ноември 13, 2009, 21:33:35 »

Аз да попитам за склада в Асеновград,който е до кафе Макаби...дизайнерката ,с която ще ходим за плат за роклята/мисля другия месец/ ми каза ,че дантелата,която ми трябва около 7 метра варира от 20-25 лв. до 90лв..... някой ходил ли  е там  и какви са впечатленията ?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: ноември 16, 2009, 09:35:38 »

ами аз съм ходила в един голям склад в Асеновград, в едни улички беше, пресечки на пътя , който води към Араповския манастир, водиха ме и не знам дали ще се ориентирам, тт не знам дали става дума за същия склад, но беше много голям и хубав, Нели Праматарова ме заведе, има всякакви дантели, не знам обаче дали тези евтините ще ти харесат. Моята рокля беше с едни дантели апликации, които бяха 120 лева метъра, по-евтините-еми стояха ми по-евтино, а ти защо ще купуваш 7м дантела???
Активен
milio4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 128



« Отговор #42 -: ноември 16, 2009, 11:33:48 »

ми виж роклята в галерията .... цялата е от дантела,пък и е усукана и надиплена...и толкова ми каза дизайнерката...
а иначе трябва да е същия магазин,защото едната колежка си ши при Нели Праматарова и тя  ми говореше за същото място... но мисля ,че е различно за апликациите,защото и аз имам две големи апликации по роклята.Не знам smile , но 7 х 120 ... само за дантела
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: ноември 16, 2009, 13:07:55 »

много бе, дано да ис избереш подходяща дантела, а не може ли отдолу да се сложи тщл примерно
Активен
elizabeta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: ноември 16, 2009, 14:57:57 »

Здравейте,бъдещи булки!!!!Много е трудно да избереш как да изглеждаш в този важен и единствен ден,вижте ме мен,аз бях много семпла и същевременно оригинална  и модерна,поне така смятам аз,може да ви помогна с някои идеи,пишете ,разгледайте ми албума,въпреки ,че нямам време да го подредя,но и това ще стане,Успех на всички! danceg
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines