Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 11:57:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булченски рокли - 12 част "  (Прочетена 187673 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: февруари 03, 2010, 15:03:39 »

от по-скъпите салони Мтайлър са най-евтини, особено има и по-стари колекции 1000 лева, така че иди и виж намесо, скоро някой беше писал че в момента има големи намаления
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #496 -: февруари 03, 2010, 15:20:38 »

Да, аз бях писала smile Роклята ми е от там. Намаления имаШЕ, ако е от стара колекция - дори и 2009, и я имат налична като размер за теб (бяха за периода декември-януари, когато "изчистват" по-старите явно). Цените са ориентировъчни - има и по 1500, има и над 2000 лв.
Най-добре отиди на място.
Роклите им наистина са страхотни и можеш да мериш на воля. Стискам палци и да кажеш после как е минало good
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #497 -: февруари 03, 2010, 15:33:15 »

michelle  нещо не се вижда роклята, пусни я пак, моля те, че съм люботпитка

 Странно  huhhuh.gif На мен ми излиза идеално  smile Не знам къде е проблема. Но нищо  Wink
roumyana, това е рокля на Жан-Пол Готие  blush С нея беше облечена актрисата Марион Котияр, когато спечели Оскар. Наскоро се питах кои рокли са ме развълнували истински, когато съм  ги видяла. Спомних си, че винаги, когато погледна тази, нещичко ме присвива отвътре  blush В хубавия смисъл  Wink
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: февруари 03, 2010, 16:10:19 »

Да, аз бях писала smile Роклята ми е от там. Намаления имаШЕ, ако е от стара колекция - дори и 2009, и я имат налична като размер за теб (бяха за периода декември-януари, когато "изчистват" по-старите явно). Цените са ориентировъчни - има и по 1500, има и над 2000 лв.
Най-добре отиди на място.
Роклите им наистина са страхотни и можеш да мериш на воля. Стискам палци и да кажеш после как е минало good

Със сигурност ще пиша, но аз смятам да ходя за рокля чак около април, така че има време още  blum Просто ми беше любопитно, за да знам дали изобщо мога да си го позволя (или както вече писах да се откажа от тяхна рокля). Това, което посочихте като цени в общи линии звучи добре, само дето няма да хвана намаленията  cray
Иначе роклите изглеждат уникално и ми се струва, че от всички сайтове за булчински рокли, които съм разгледала (а те са многоооооооооо  tease), роклите на тези фирми в най - голяма степен се доближават до мечтаната от мен рокля  good  yahoo
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #499 -: февруари 03, 2010, 16:21:37 »

Момичета ще ви покажа и моята мечтана рокля, само че е на Ели Сааб и не искам и да мисля колко точно хиляди долара струва!


* elie07.jpg (34.55 KB, 308x470 - видяно 439 пъти.)
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #500 -: февруари 03, 2010, 17:47:17 »

luci, роклята е вълшебна  LOVING Дано да има начин да се направи нещо, което не струва хиляди, но е подобно  smile
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #501 -: февруари 03, 2010, 19:58:19 »

luci, Ellie Saab ми е любимият дизайнер...моделите му са толкова  изчистени, нежни, женствени...просто невероятни...искам някой ден да мога да си го позволя...и естествено да имам поводи да се появявам облечена във вечерна рокля оригинал на Ellie... blush ... отколконих се, но нали мечтаем...
michelle, така ми трепери и на мен вътре като видях роклята на Vera Wang...  pardon
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: февруари 03, 2010, 20:45:03 »

Ariel, понеже прочетох, че роклята ти е купена от бутик Princess, исках да те попитам за ориентировъчни цени на роклите  smile Предполагам, че си се интересувала основно от марката San Patrick, но може би си видяла и за техните модели?  blush Питам те, понеже аз им писах възможно най-мило и учтиво два пъти, но не ми отговориха  sad

Много съжалявам michelle, но не съм питала за цени на други рокли на ателие Princess като изключим тези на San Patrick.  sad Така стана, защото аз отидох най-вече за тази марка и така ми беше замъглен погледът, когато видях едни от най-мечтаните за мен рокли, че забравих и собственото си име!  funnytooth Дано някое друго момиче, което е било там отговори на поста ти!  smile Иначе и аз когато им писах по имейл получих отговор с мнооооого голямо закъснение! Накрая реших директно да им се обадя.

luci, роклята е направо УАУ!
« Последна редакция: февруари 03, 2010, 20:48:56 от Ariel » Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #503 -: февруари 04, 2010, 10:11:27 »

Ariel, благодаря ти, мила  give_rose  Толкова симпатично си описала реакцията си  Wink Много се радвам, че си имала подобно изживяване  smile
 Относно бутик Princess - ще се опитвам да се свържа, макар дори и на обаждания да не отговарят засега  sad Не знам какво им става на тези хора  huhhuh.gif
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #504 -: февруари 04, 2010, 11:31:11 »

Милички, дано някой ден да можем да си позволим такива роклички и да има къде да ги носим! А пък аз съм по идеите и може да се замисля да ушием нещо подобно.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #505 -: февруари 05, 2010, 08:47:59 »

Момичета, вчера най - после открих мечтания от мен плат за роклята. В един магазин на "Алабин" нацелих страхотна еластична ликра. Пада много тежко, на допир е страхотна и изобщо се влюбих в нея, защото съвпада точно с представите ми за "техническите изисквания" за роклята. Единственото, което ме притеснява, е, че искам деколте "лодка" или както там се казва и се чудя, като е толкова еластичен този плат, дали няма да се "изпързаля" по мен и да стане излагация? Все пак обемът в долната част на роклята ще идва от самия плат, а не от тюл и не знам дали няма да натежи (ликрата е доста тежичка) и да "дръпне" горната част надолу. Моля, нека, ако някоя от вас има опит с такъв модел рокля да го сподели.

Ето това на първата снимка е формата на деколтето. Взех го от сайта тук.


* dekolte 01.jpg (33.9 KB, 424x196 - видяно 3484 пъти.)
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #506 -: февруари 05, 2010, 08:50:17 »

Su_to роклята няма ли да има подплата? обикновено тези модели, които съм гледала без подплати нещо не стоят толкова добре.
при виски положения обаче ако има презрамки няма опасност да пада.
 ти си решила да шиеш ли?
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #507 -: февруари 05, 2010, 09:01:07 »

Да, категорично ще шия, защото моделът, който искам, е много изчистен и семпъл и никъде не продават такива, особено пък от плата, който аз искам. Така че ща, не ща, ще шия. Но няма проблем с шиенето, защото шивачката ми е магьосница и досега никога не ми е изхабила каквото и да било.

Ъмммм, подплата?!?! В смисъл като няма тюл да сложа хастар ли?!?! Не знам, тя ще е много разкроена надолу и не знам като как би могло да стане с подплата. Имам подобна кройка дрешка, само че с друго деколте и това, че е без подплата не е пречило досега. Но пък и сегашната ми рокля не е от ликра. Де да знам. Ще питам шивачката тогава, като отида, щом не стои добре без подплата. Макар че не знам къде ще може да се пришие тя, след като на кръста шев няма да има, а ще си върви цял плата. Хъм, хвърлих се в мисъл.  girl_impossible  Покрай тая сватба направо ще се сбъркам.  crazy
« Последна редакция: февруари 05, 2010, 10:06:53 от Su_to » Активен
Proletina_1983
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47


Нищо не се случва....преди първо да е било мечта!!


« Отговор #508 -: февруари 05, 2010, 10:05:47 »

Момичета можете ли да ми кажете как съхранявате роклите като ги вземете по рано не се ли намачкват?На мен в един от магазините ми предложиха да си платя роклята и тя да остане при тях до сватбата,но не ми звучи добре този вариант...притеснява ме да не вземат да я дават под наем докато отида да си я взема.
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #509 -: февруари 05, 2010, 10:44:06 »

michelle , аз съм много разочарова от този сватбен салон Princess. Писала съм няколко поста по този въпрос. Там работи една женица на около 50 години,че може и отгоре. Не си цени клиентите. Само като излязат от магазина и започва да ги нарежда. Отиваш на място да разгледаш и: "Вие не знаете ли,че трябва да идвате с предварителна уговорка? Сега съм много заета и не мога да ви обърна внимание!" Но винаги като съм звъняла и ми е вдигала (поне това). Мога да проверя за телефона и да ти го пиша на лични.
Proletina_1983 , моята рокля беше в магазина до последно. Бяха я прибрали в склада си .Преди сватбата пак си живеех с мъжлето ми, а не исках да я вижда роклята.  Не мисля,че биха я дали на друг под наем.
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines