Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 19:45:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булченски рокли - 12 част "  (Прочетена 198703 пъти)
 
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #375 -: януари 23, 2010, 14:42:16 »

Супер е роклята. А аз толкова се зарадвах на сайта на Маги Сотеро, понеже всички модели, които ми допаднаха от интернет и които съм си свалиса са нейни ..... и то без да знам  yahoo Ще гледам скоро да отида в някой от магазините и тука в Лондон и ще пиша, а някой случайно да знае как варират цените там?
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #376 -: януари 23, 2010, 15:11:22 »

ellie_bellie този сайт е невероятен нямаше рокля да не ми хареса напрово онемях !Супер голяма красота то платове то материи  нямам думи ! good
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: януари 24, 2010, 10:24:53 »

Момичета, това е рокля на Маги Сотеро:
http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?style=S5128
За съжаление няма да успеете да я намерите в България. Нашата форумка Klarafina се омъжи в тази рокля и беше една от най-приказните булки, които съм виждала  girl_in_love

Моля ви, не ме обиждайте, че съм се прехласнала по Маги Сотеро. Майтап, естествено, ама аз определено не съм тип Маги Сотеро. И Vesseto ме е питала за рокля, на която много харесва дължината, така че явно сме се разбрали. Не става въпрос за снимката, към която води линка.
Активен
gery33
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18


Badi! Prosto Badi... ijivei vseki mig palnocenno


« Отговор #378 -: януари 24, 2010, 12:06:03 »

порь4ах я от еbay.дан0 да я п0лу4ал

Страхотна е тази рокля! Тук в България има ли го този модел? Кумата изглежда по същия начин и ще и седи прекрасно. Каква е цената и някой знае ли?
« Последна редакция: януари 24, 2010, 12:11:11 от gergyna » Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: януари 24, 2010, 12:14:50 »

http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?style=S5128

просто разкошни рокли... girl_wink
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: януари 24, 2010, 15:12:53 »

pebbles, моите извинения  give_rose (бременен мозък)
трябвало е да отговоря на peggi, а не на теб.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: януари 24, 2010, 18:44:21 »

На бременните мозъци са им позволени някои неща Wink. И поздравления и лека бременност.
Активен
svetleto24
Новак
*
Публикации: 12


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: януари 24, 2010, 19:12:25 »

loni_guapa  роклята е приказна  Bravo
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #383 -: януари 25, 2010, 09:51:49 »

 Момичета, някой може ли да ми каже как стоят нещата с изпращане на запитване към ателиетата за булченски рокли?  smile На мен ми се случи да направя такова за цени на рокли, но от някои повече от две седмици нямам отговор  huhhuh.gif От едно само бяха така мили да ми отговорят за седмица ( жалко само, че май няма да е оттам роклята  cray ). Все си мислех, че не е кой знае каква фирмена тайна да се кажат цените, но кой знае?  Wink
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: януари 25, 2010, 10:04:04 »

michelle да ти кажа аз лично им се обаждам, вероятността да получа точно инфо е по- голяма. В краен случай по e-mail  pardon третия вариант е да отидеш на място. Успех!
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: януари 25, 2010, 10:34:41 »

Момичета, някой може ли да ми каже как стоят нещата с изпращане на запитване към ателиетата за булченски рокли?  smile На мен ми се случи да направя такова за цени на рокли, но от някои повече от две седмици нямам отговор  huhhuh.gif От едно само бяха така мили да ми отговорят за седмица ( жалко само, че май няма да е оттам роклята  cray ). Все си мислех, че не е кой знае каква фирмена тайна да се кажат цените, но кой знае?  Wink

На мен от 7 ателиета 6 ми отговориха по имейл в рамките на 1 седмица. Записах си часове пак по имейл. Повечето не се притесняват да дават информация за цени пак по имейл, така че успех!  smile
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #386 -: януари 25, 2010, 11:46:34 »

 Благодаря ви за мненията ,♥Сиси♥Петрова♥  и Ariel   give_rose Де да ми отговаряха така и на мен  sad В интерес на истината, запитванията ми бяха към Fede  и Princess. За първите, както вече писах, дори не очаквах толкова мило и учтиво обяснение ( вече им станах като рекламен агент  blush ). Но за вторите...писах им, изчаках 2-3 седмици, опитах да се обадя. И нищо  sad Бих проверила на място, но няма как в момента. Дано ако се случи да пиша пак някъде, да е по-успешно  sad
  Иначе аз си харесвам подобни на тези двата модела рокли :

  Те са на Eden Bridals. Не видях дали имат представителство в България. Някой от вас да е знае дали подобни рокли могат да се намерят в България?
« Последна редакция: януари 25, 2010, 12:34:18 от michelle » Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: януари 25, 2010, 23:56:16 »

Момичета,незнам дали въпроса ми е за тук,но не намерих по-подходяща тема.Трябва ми малко дантела за бюстието на роклята ми.Тук(в Гърция съм) търсих днес,но нищо не харесах.Всичко което предлагаха ми приличаше на перде.Имаше няколко хубави вида,брэдирани на прозрачна материя,но самите бродерийки бяха много нарядко и повечето беше прозрачно(незнам дали ме разбрахте,но не мога да обясня по-точно),а аз исках да е по-гъстичко.И нямаше по-евтина от 120евро.Та въпроса ми е,дали ще намеря лесно в България.Като си дойда за сватбата ще разполагам с около месец,но няма да имам възможност да ходя до Асеновград.Като сте обикаляли магазините,има ли хубава дантела и в по-малките градове?Ако се наложи мога да ида до София.Дайте съвет,лесно ли ще намеря в Бг.или да търся тук и да се задоволя с каквото има? crazy
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: януари 26, 2010, 08:41:32 »

eva_87 то и в България хубавата дантела е скъпа 120-150 лева метъра ( цени от преди 2 години) и няма чак такъв голям избор, така че ако си харесаш нещо си го вземи
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: януари 26, 2010, 09:01:42 »

eva_87   ти не си ли купи готова рокля? Какво ще преправяш мила?
Я качи някоя снимчица да видим модела  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines