Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 11:38:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булченски рокли - 12 част "  (Прочетена 187671 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« -: октомври 31, 2009, 21:20:04 »

" Булченски рокли - 11 част "
Активен
dilcheva
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #1 -: ноември 01, 2009, 17:25:56 »

Хей,момичета здравейте!Аз да ви кажа,колкото повече обикалям,толкова повече се обърквам...и ...не мога да се ориентирам какво искам...толкова много ми харесват всички рокли,но на моето телосложение не всичко върви..все още не съм намерила моята рокля  cray Пишете и давайте идеи...
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 02, 2009, 00:31:16 »

Момичета от личен опит мога да ви дам един съвет!Пробвайте абсолютно всичко което ви се мерне пред очите и естествено което ви разрешат.Аз например исках снежно бяла,без обрач и по прибрана рокля.В първия магазин в който влязох,продавачката ми предложи тази моята рокля и аз категорично отказах,като се аргументирах че това е всичко друго,освен това което си търся.Но след първата която пробвах и сед нейното настояване,за което съм и много благодарна  give_rose установих че не е това което си мислих че ще е! pardon Когато пообиколих доста магазини и когао всяка следваща започнах да я срвнявам с тази,разбрах че колкото и да не исках да си призная бях си намерила моята рокля. yahoo
ето я и нея.....


* Iliazovi 0347.jpg (50.37 KB, 323x448 - видяно 690 пъти.)
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #3 -: ноември 02, 2009, 08:01:53 »

telesfora, страхотна си...а снимката така е направена, че приличаш на малка перфектна фигурка от онези, които са върху тортите...  give_rose
Аз също съм на този принцип, че трябва да се мери всичко, което е възможно...така моделите започват да отпадат един по един и накрая се избистря представата в главата и се насочваш към нея  girl_wink
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 02, 2009, 10:08:12 »

telesfora   Bravo прекрасна си и роклята и украсата много са стилни
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 02, 2009, 10:41:49 »

milio4ka, аз мога да ти дам съвет като булка предпочела да ушие роклята си. След като си бях изградила представа каква искам да бъде долу-горе роклята ми и по скоро каква Не искам да бъде, каквото и да гледах и пробвах не отговаряше на изискванията ми. Бях изградила в съзнанието си модел и бях убедена , че това е Моята рокля. Дори и не съм обикаляла кой знае колко по булчински магазини , защото знаех че няма да намеря това което искам. Ако това е роклята с която си се представяш в Твоят ден, не се и замисляй дали да бъде тя, или да търсиш алтернативен вариянт (естествено щом имаш такава възможност). Аз не съжалявам нито за миг и знам че това беше Моята рокля.
Успех  good
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: ноември 02, 2009, 21:51:08 »

jorjeta,petrova83 благодаря ви мноо момичета. give_rose
leni_beni поздравления,както за ролята,така и за точното попадение.Наистин изглежда че това  била твоята рокля  Bravo
Активен
milio4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 128



« Отговор #7 -: ноември 03, 2009, 12:54:13 »

leni_beni_
и аз мисля точно ,че и да гледам други рокли...дотолкова съм влюбена в тази,че нищо няма да я замсти от сърцето ми ! heart blush
трябва  да се ориентира вече сериозно !
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 03, 2009, 13:17:17 »

По-добре започни да си търсиш шивач, отколкото да продължаваш напразно да обикаляш магазините и да гледаш рокли, които така или иначе не би облякла.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 04, 2009, 14:03:49 »

dilcheva толкова ми е познато това чувство. Аз по едно време също съвсем се бях объркала и май на бях наясно какво точно искам. Все пак имах някаква представа за линията на роклята, но това което мерих ми стоеше ужасно и накрая си уших.
Активен
albenka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 08, 2009, 13:15:59 »

здравейте,още има време обаче си харесах една рокля,  дали мога да я намеря някаде такава ето и снимка


* 59230_2769795[1].jpg (39.05 KB, 640x480 - видяно 526 пъти.)
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 08, 2009, 22:21:24 »

здравейте,още има време обаче си харесах една рокля,  дали мога да я намеря някаде такава ето и снимка
albenka, ти от къде си мила? Можеш да отскочиш до Асеновград, ако имате време, да видиш за подобен модел. Но до май найстина има още време smile
« Последна редакция: ноември 09, 2009, 10:15:03 от petrova83 » Активен
albenka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 09, 2009, 09:57:40 »

  от Враца
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 09, 2009, 10:04:27 »

албенка в асеновград със сигурност има такива рокли
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 09, 2009, 10:20:45 »

  от Враца
Ех Враца Bravo доста време прекарах там, няма да ти е проблем да отидеш до Асеновград, а  и цените там са много по-ниски от другите градове, и имат всякакви модели. Ще следя с интерес. Да пишеш Wink
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines