Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 01:21:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето - 8 част  (Прочетена 161403 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: януари 08, 2010, 16:36:11 »

Гери взимаш шишетата и отиваш в магазина - продавачката да ти даде точните биберони tease
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #376 -: януари 09, 2010, 13:27:05 »

Момичета, някоя от вас ползвала ли е за бебето био памперси?

Имат две части - памучни гащи и подложка. Подложката задържа отпадъците (подобно на дамска превръзка), но след ползване директно се изхвърля в тоалетната. Памучните гащи се перат ако случайно са изцапани, ако не просто се слага нова подложка.

Видях ги на този английски сайт http://www.bambinomio.com/v06/nap/nap.cgi
Пак там пише че се продават във Варна, София, Шумен, Бургас и Стара Загора.

Ако сте ги ползвали - какви са ви впечатленията?
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: януари 10, 2010, 17:47:44 »

момичета долу горе кога започват дечицата да ходят с проходилка  crazy защото нали уж пише от 6тия месец а Дея като я сложихме и тя само си стои а не се движи crazy
ето и нашата проходилка,много и се кефим само дето още Дея не я ползва за проходилка huhhuh.gif


* Walker Rallye confetti red_1.jpg (44.58 KB, 709x709 - видяно 226 пъти.)
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: януари 10, 2010, 18:41:07 »

Роси, много ви е хубава проходилката ама не  е ли рано да се опитва да се движи в нея малката хубавица  crazy
Аз имам един въпрос, че си правя проучване за големите магазини в София, кои да посетим и тъй като не са нито малко, нито си струва да обикалям всички, тъй като предполагам, че няма много различни неща от един в друг и си мисля, че може би разликата е в цените. Не че точно днес ми е тупнало де, но сега това съм захванала. Та искам да пообиколим 2-3 магазина и да напазаруваме всичко , помогнете и кажете в кои 2-3 си струва да отидем:
Джъмбо, Чиполино, Вис Виталис, Пигис хаус, Хиполенд, Бейби мола, Бейби планет, Малечко ?
Може и други да има ама тези намерих като големи магазини, в които очаквам да има разнообразия и много избор  blum
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: януари 10, 2010, 18:55:39 »

Роси, и според мен е малко раничко за проходилката!!! В смисъл, че Дейка е още мъничка, за да се сети за какво точно служи и какво трябва да прави с крачетата си Wink kiss2

Джъмбо, Чиполино, Вис Виталис, Пигис хаус, Хиполенд, Бейби мола, Бейби планет, Малечко ?
Може и други да има ама тези намерих като големи магазини, в които очаквам да има разнообразия и много избор  blum

В "Пигис хаус" е скъпичко, но има доста неща, поне по мое мнение! В "Бейби планет" освен, че е скъпо няма и много богат избор!
Същите неща ги има и в "Джъмбо" на по-ниски цени good и същото качество, "Хиполенд" е като "Пигис наус" Wink

И пак казвам това са мои наблюдения и мнение!!!

Успех с пазаруването! good
« Последна редакция: януари 10, 2010, 18:57:37 от Bulechka™ » Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: януари 10, 2010, 19:28:39 »

Верче ние ходихме натам насам, само в Вис Виталис немога да накарам мъжо да идем, все мрънка че му е далече  beating  Но за Пигис Хаус да ти кажа - много съм доволна, много красиви неща, много богат избор  good А като цени не знам колко е по скъпо, защото когато ходихме нямах никаква база за сравнение, но има убийствено красиви неща  good
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: януари 10, 2010, 19:31:02 »

Да,аз съм голям фен на пигис хаус.Вис виталис няма толкова красиви неща.
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: януари 10, 2010, 23:21:59 »

Към списъка с магазини бих добавила и магазин Щъркел good
Не съм ходила скоро, но помня, че имаше качествени неща на достъпни цени.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: януари 10, 2010, 23:59:09 »

Хубаво зареден магазин е Пигис хаус,както и Джъмбо(ама там качеството на дрехите не знам колко на ниво е,но пък има интересни нещица на хубави цени),Вис Виталис-има интересни неща,но като че ли не толкова за новородени,колкото за по-големи деца,но не е толкова зареден и избора не е толкова голям(а магазина хич не е малък,но явно такава си им е политиката). В Хиполенд- избор на дрехи там няма,както и на спално белъо,та поне на този етап си е загубава на време-защото колички,легла и т.н. има и в останалите магазини и избора ако не по-голям,то е същия.
 Offtopic Като цени не знам как е Пигиса,но има поне миналата година не ми се стори по-скъп,а и има избор и цените варират.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: януари 11, 2010, 08:42:41 »

Вяра, сестра ми доста неща от бейби мола напазарува. Той е в Люлин, на първия етаж на магазин Арон, веднага след тунела в ляво. Другият магазани, от който тя пазарува е Джъмбо.
Активен
hukuta
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1022


Мама на сладко бебе Ивелина


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: януари 11, 2010, 09:22:10 »

♥maslinka♥ на мен ортопед ми каза, че на малката проходилка мога да й купя след 7 месец, до тогава не било желателно да я слагам....та сигурно и горе-долу тогава вече им идва на акъла какво да правят в проходилката  pardon
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: януари 11, 2010, 09:47:13 »

Маслинче, на прегледа ни при ортопед в петък, лекарката ни каза че след 6ия месец можем да го сложим в проходилка седнал, без да му стигат краката, т.е. да не може да ходи. Така че според е нормално Дея още да не я ползва по предназначение. Wink
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: януари 11, 2010, 09:58:14 »

Маслинка много е рано още да слагаш малката на проходилка.Моето момиче го сложих към края на 7м.,но иобщо не пожела и да седне,изпадна в ужас.Скрих я за известно врееме около 1-2седмици,после пак я извадих и този път не плака.Било е към 8м. отначало незнаеше,какво да прави,но после се научи,но и това не продължи дълго.Да е седяла всичко на всичко няколко часа за 1месец.Просто не и беше интересно.
Верка бих те посъветвала да посетиш Джъмбо(имат хубави играчки,страхотно спално бельо,дрехите обаче не са много качествени,аз взимам предимно бодита за спаане от там),Пигис Хаус(Много красиви дрешки,но според мен е скъпичко),Щтъркел(хубави и качествени на добри цени дрехи,козметика,шишета) и Фох бейби в Мола на Стамболийски.(много качестени дрехи и намаления си заслужават).Бейби Мола,който е до нас е многоо скъп,но пък имат най-най-богат избор на колички,легълца,столчета за кола,хранене и т.н.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: януари 11, 2010, 11:05:24 »

Благодаря ви много за информацията , бяхте ми много полезни.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: януари 11, 2010, 11:15:03 »

Fox kids има и в мола срещу х-л Хемус!
Има много сладки нещица там, наистина.
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines