Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 21:26:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето - 8 част  (Прочетена 161360 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: януари 07, 2010, 19:42:00 »

Аз искам да се похваля с новите покупки за Коско, пролетно яке (купено още ноември месец) и блузка (от днес), повече снимки има в нашата тема, на който му се гледа!
Поръчах ги от този сайт, доставката е около 3 лв., материите са много хубави!!!
« Последна редакция: януари 08, 2010, 10:44:28 от Bulechka™ » Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: януари 07, 2010, 22:36:06 »

Не съм сигурна че е точно тук мястото, но в темата за препаратите не зная колко майки ще го прочетат. Изхабих няколко дрешки на Сашко с петна от пюре. cray Останаха след прането, признавам че само някои от тях бях накиснала, но дори и там са останали. Петната са от тиква или моркови. Третирах на една дрешка с ваниш и после пак изпрах с течният израелски бебешки прах но си стои. Моля ви кажете ми добър препарат за петна а пък после пак ще ги пера в бебешкия прах за да не алергезира детето. Не понасям дрешки с петна и Жорко никога не е имал, защо се изложих сега така...направо не мога да се побера в кожата си.

днес ми донесоха персил за бебета от чужбина пере невероятно добре smile но от чужбина пробвай с бебешки прах от чужбина перат много добре.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: януари 08, 2010, 10:39:03 »

Вержи аз пера с Персил сензитив - всяка сутрин малката се нааква до уши буквално и се сещаш какво става с дрешките. Много рядко ги кисна и въпреки това рядко се случва да остават петна. А за цапането с пюрета - има едни твърди лигавници,, които завършват като ваничка където да се събира каквото тече. Пластмасови са и няма пране после.
Активен
Дидка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: януари 08, 2010, 12:59:14 »

Здравейте момичета аз писах в нашата седмичка тема но Вярка ме подсети, че тука ще имаме повече отговори smile
Въпроса ми е следния: аз съм в чуденка сега какви биберони да купувам, вие какви си взехте/ползвате с каучокови или силиконови, защото на мен ми казаха че каучковите били по дбори смисъл по се доближавали до зърното на майката, но искам и да чуя вашето мнение за да знам към кои да се насоча.
Честно казано ако трябва да избирам по външен вид ще взема силиконовите, защото каучоковите с тия жълти биберони ми изглеждат много грозни  pleasantry
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: януари 08, 2010, 13:01:48 »

Аз бях купила каучукови на НУК, имам и силиконови на Авент, които вървят заедно с помпата, но честно казано бебка не иска нито едните нито другите. Ако искаш да кърмиш и имаш кърма те съветвам на първо време да си вземеш само едно шише и 2 биберона - 1 каучуков, 1 силиконов. Не се знае дали изобщо ще ти трябват.
Активен
Дидка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: януари 08, 2010, 13:23:38 »

Захира и аз така смятам да направя само едно шише но за биберон се чудя какъв да е
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #366 -: януари 08, 2010, 14:07:58 »

Дидка, не можеш да знаеш какъв биберон ще харесва бебето! Казват, че повечето бебета предпочитатат каучуковите, а анаомичните били по-добре за захапката. Моята бебе обаче, харесва силиконови и неанатомични (имам опит само от бибероните-залъгалки).
Активен
Дидка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: януари 08, 2010, 15:02:14 »

И аз така чух че предпочитат акучоковите затова реших да попитам вас, но ще взема един силоконов и един каучоков да всеки случай
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: януари 08, 2010, 15:07:48 »

Сигурна съм че за по разбиращите въпроса ми ще е доста глупав  blush  Имам шишета MUM и NUK, ако ползвам някой те ще бъдат от първите че са мънички и по удобни ми се струват, ама как да купя сега биберони за тях? Купихме една каучукова на НУК пишеше "размер 1 от 0-6месеца", оказа се че не става на нашите шишета НУК?  crazy Та се чудя какво да гледам и как да избера биберона за шишета които имам  crazy
« Последна редакция: януари 08, 2010, 16:13:09 от Gergancheto » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: януари 08, 2010, 15:10:01 »

Гери, мила, просто бибероните трябва да са същата марка като шишетата, които имаш!!! good Wink
Активен
Дидка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: януари 08, 2010, 15:47:52 »

Гери ако правелно съм те разбрала, мойте шишета са на NUBY но са със силиконови биберони и сега ще купя от каучук пак на същата марка
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: януари 08, 2010, 16:14:09 »

Гери, мила, просто бибероните трябва да са същата марка като шишетата, които имаш!!! good Wink

Редактирах си горния пост, оказа се че купихме биберон НУК, който не става на шишетата НУК които имаме, та за това се зачудих  crazy
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: януари 08, 2010, 16:22:21 »

Редактирах си горния пост, оказа се че купихме биберон НУК, който не става на шишетата НУК които имаме, та за това се зачудих  crazy

Хм... странно!!! Може би сте купили от по-тесните, а шишетата ви са по-широки или обратното! Сега има 2 размера едните са по-тесни, другите по-широки!!! Wink
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: януари 08, 2010, 16:34:11 »

Хм... странно!!! Може би сте купили от по-тесните, а шишетата ви са по-широки или обратното! Сега има 2 размера едните са по-тесни, другите по-широки!!! Wink

А това е само на НУК или всички марки имат тесни и широки шишета  crazy
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: януари 08, 2010, 16:36:05 »

А това е само на НУК или всички марки имат тесни и широки шишета  crazy

Мисля, че са на всички good

Има на "Чико" и на други фирми
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines