Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 01:17:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето - 8 част  (Прочетена 160979 пъти)
 
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: ноември 11, 2009, 09:21:38 »

Офф,въпреки всичко ще потърся синя в Бургас,но ако някой удари едно рамо ще е хубаво blush,къде да търся blush
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: ноември 11, 2009, 12:44:31 »

Кали, колко ти струваше доставката на количката ???
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: ноември 11, 2009, 12:56:42 »

Доставката ми струваше 200лв с посредническа фирма.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: ноември 11, 2009, 13:00:20 »

а то ние трябва да си намерим посредническа фирма така ли нещо не мога да разбера в сайта им
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: ноември 11, 2009, 13:02:17 »

Хайде пак привет Добре дошла на моята приятелка asja във нашия форум!  give_rose give_rose  give_rose
Относно качеството...не съм забелязала подобни "повреди" все още не сме влизали в бокса с нашата състезателна кола , дано да нямаме проблеми. Веско прекарва доста време в нея, но засега нямаме поражения.  tease
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: ноември 11, 2009, 13:12:24 »

mariana слагай си бебчо в столчето и хич не му и мисли!!!....ако искаш пък може да подложиш малко одеялце отдолу,аз така правих в началото!

Съгласна съм, че в кола детето трябва да пътува само и единствено в столче или кошница, за предпочитане от реномирана марка, която отговаря на евро стандартите и е преминало всички краш тестове за сигурност. Излишно е да споменавам кои марки не отговорят на нито един такъв. За съжаление и наши момичета тук, от форума се опариха от такива.

По повод подлагането на одеалце в чупката на кошницата - скоро четох някъде изказване на ортопед, за съжаление не го запазих. Човекът казваше, че това подлагане на какво ли не във въпросната чупка е най - неподходящото, да не кажа нещо по-грубо, действие от страна на майките.
Той казваше, че да, наистина изглежда неудобно, но само изглежда така за нас, майките, а все пак формата е направена да бъде анатомична и тези подложки прецакват всичките усилия на производителите да направят кошницата удобна, наподобяваща корема на мама и невредяща на детското телце! Така че, Марианка, твоята количка е хубава и кошницата също, и недей да се чудиш изобщо. Слагай беб вътре, БЕЗ да подлагаш каквото и да е и пътувайте удобно и безопасно.

Tasty, в бг-мама има цяла тема за пазаруване от англ. магазини, в началото на темата са изброени фирмите посредници. Мога да ти ги пратя и тук на лични, за да не става реклама. А мога и тук да ги публикувам, ама незнам дали няма да ми изтрият поста после. Аз къщо си поръчах количката от сайт, от Италия обаче, миналата година и доставката ми беше 40 евро.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: ноември 11, 2009, 13:21:11 »

от кои сайт Инче?
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: ноември 11, 2009, 13:25:25 »

Моята беше оттук www.ebaby.it .
Тук цените са в  евро. В английският вариант на сайта, цените са в лири и ако курса на деня е изгоден, може да дойде по - добре от там да се вземе. Гледай внимателно срока за доставка на всеки конкретен артикул, защото аз така нещо не бях доразбрала, и чаках 3 месеца, вместо 2. Този сайт е с директна доставка до Бг.
А този на Кали няма директна доставка и тя е поръчала до англ. адрес количката и оттам с фирмата посредник си я получава тук. За цената на нейната Jane дори с 200 - тата лв доставка пак е на супер изгодна оферта, така че ако искаш да поръчваш отвън, просто трябва много да се ровиш по сайтовете. В момента в много от тях вървят и коледни промоции вече, така че момента е много подходящ!
Успех!
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: ноември 11, 2009, 15:40:06 »

абе зяпам на хиляда места и взех да се обърквам  Wink мерси много  give_rose
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: ноември 11, 2009, 16:54:29 »

Съгласна съм, че в кола детето трябва да пътува само и единствено в столче или кошница,


А има ли друг вариант да пътува детето, освен в кошницата?  shok
Активен
Дидка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: ноември 12, 2009, 13:36:28 »

Здравейте момичета  smile
Тук не съм писала до сега но ето че и мойто време дойде. Харесах си количкаа знам, че тука има доста момичета които са по запознати с тия неща и се надявам да ми помогнат с "+" и "-"
Та ето и модела който си харесах http://www.kasidabg.com/strollers_detski-kolichki-cangaroo-products_id-12370.html. Мился, че Наталия беше с такава количка, ще се радвам ако и тя се включи  smile
Надявам се да ми помогнете  smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: ноември 12, 2009, 13:43:00 »

Диде а отделно ли ще купувате коша за новородено?
Аз също ще следя темата тъй като ме интересува попринцип мнението за колички Cangaroo, че и от тях съм си набележила едно моделче Wink  Ето за това говоря аз http://www.kasidabg.com/strollers_detski-kolichki-cangaroo-products_id-13050.html
Активен
Дидка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: ноември 12, 2009, 13:54:23 »

Гери много ви е хубава количката , но ние сме малко с ограничен бюджет и гледам нещо което да ни е допустимо, иначе съм си харесала една на Hauck има няколко момичета от форума които са с такива (количката е с кош за новородено и с кош за кола страхотна е но ми е скъпичка 599.00лв. мисля че е ето я за по сигурно http://www.hauck.bg/podr.html?id=20] [url]http://www.hauck.bg/podr.html?id=20[/url] )
Тая на Cangaroo също не е лоша допадна ми но там немога да разбера защо на тая пише, че коша е допалнителна опция към количката а тая http://www.kasidabg.com/koli4ka-cangaroo-victoria-kafiavia.html я водят че коша струва 105 лв. Доста объркан ми стана поста но дано да ме разберете  smile
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: ноември 12, 2009, 13:55:44 »

А има ли друг вариант да пътува детето, освен в кошницата?  shok
Има столчета за кола, които имат легнало положение. В момента се сещам за моя фаворит Casualplay. Скъпи са, но определено качеството е на много високо ниво. Кошницата за кола се казва Easy prima. Ето сайтчета:
http://www.casualplay.com/cas/_root/index.html
http://www.roshko-bg.com/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&manufacturer_id=4&Itemid=27
http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&category=155&pc=65&lang=1
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: ноември 12, 2009, 14:06:53 »

  Здравейте,мами smile   new user но изчетох огромна част от предишните части на темата  pardon Казвам се Гергана,живея в Пловдив и започвам с покупките за бъдещото бебе  yahoo,надявам се да ми помогнете с вашия опит give_rose
  Пьрвият ми вьпрос е за количката АBC Design Take off ,която Алекс показа,може ли кьм нея да се сложи някой от кошовете за новородено на марката или си е само лятна и дали има пьлно легнало положение на грьбчето,разбирам,че това е важно за бебока  Girl А пьк ако някой знае кьде в Пловдив мога да видя АBC Design ще е супер good
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines