Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 08:40:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето - 8 част  (Прочетена 154345 пъти)
 
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: ноември 07, 2009, 01:18:32 »

Аз се опитах да разбера от какво са направени тези матраци на Magniflex, но никъде не пише. Много големи обяснения се дават само за обвивката на матрака. На Pierre Cardin на картинката има едно кръгче, в което може би е пълнежа на матрака и ми прилича на дунапрен. Аз ли нещо не разбирам?
Това, което съм чела аз, е че най-добре е матракът да е ортопедичен и с пълнеж от естествени влакна, които никога не са минавали химична обработка и не са били боядисвани. Дунапренът винаги ще потъва, освен това той не е естествен продукт и има опасности да породи алергии и астма. Другият препоръчителен вариант е естествен латекс. Това е моето проучване.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: ноември 07, 2009, 12:19:51 »

А за Bugaboo-то някакви отзиви?

За Bugaboo нямам отзиви, но аз имам Quinny Buzz 3 и съм много доволна. Коша за новородено е голям, дълбок и бебето е добре защитено вътре от вятър и студ. Също така дъждобрана изцяло покрива коша отвсякъде и като има силен вятър го слагам и него. Много е маневрена, моята приятелка има Куини Спиди и тя също е много маневрена и удобна. И двете не съжаляваме изобщо за избора си. Ето ги


* DSC00910.JPG (61.22 KB, 692x389 - видяно 249 пъти.)
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: ноември 07, 2009, 14:09:46 »

Глди ще те питам пак като ги сложите бебоците в летните кошове ??
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #93 -: ноември 07, 2009, 17:00:05 »

Алекс мерси за линка  give_rose
Захира вашата люлка на коя фирма е, че така показана не мога да я различа?
Ние днес излизахме да купим шезлонг или люлка, но нищо не харесах. Бях си набелязала това, но не знам защо го дават и за новородени като то си е седалка http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/129_406/products_id/3631
Сега си мисля за това http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/95_408/products_id/2878, но не знам до кога ще го използваме като сега със сигурност е над 5кг.
Ако някой от опит може да ми препоръча нещо което да го използваме по-дълго време?
Иначе се сдобихме  с коледен костюм.Раирани ританки червено и бяло и червена блузка с дядо Коледа  blum
Другото което ме притеснява е столчето ни за кола. Ами страх ме е да я слагам в него. И то ми се струва, че е много седящо. Ето такова е http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_15/products_id/3454
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #94 -: ноември 07, 2009, 18:21:31 »

А за това какво ще кажете?
http://www.kasidabg.com/lulka-rainforest--fisher-price.html?osCsid=29rjle50d9p9o3lbi41eji0221
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: ноември 07, 2009, 22:12:47 »

mariana слагай си бебчо в столчето и хич не му и мисли!!!С това не трябва да има никакви компромиси,перфектно е!Все пак напомня за на мама коремчето,ако искаш пък може да подложиш малко одеялце отдолу,аз така правих в началото!Но задължително и винаги в столчето за кола!
За шезлонга ....най-добре с мелодия,цветен,вибрация.Моя беше такъв и малката прекарваше мноого време в него.Всичко зависи от това колко си готова да дадеш.Препоръчвам това,нашето не беше такова,но няколко мои познати имаха и покупката наистинаа е мнооогоо добра http://www.kasidabg.com/muzikalen-shezlong-fisher-price-cpath-556_560.html
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: ноември 09, 2009, 21:41:58 »

Здравейте,ето какво си купих днес за кошчето на бебчо-чаршафче малко 80на80  и си имам одеалце за него.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: ноември 09, 2009, 22:03:56 »

E Kali какво си купила  Girl_hide ?
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: ноември 09, 2009, 23:20:54 »

Момичета някоя от Бургаските мами да е виждала в някой магазин този паяк?
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/129_687/products_id/1102
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: ноември 10, 2009, 00:56:18 »

jasmine аз не съм бургаска мама, но се вмъквам само да кажа , че тази проходилка е много хубава ползваме я и сме ужасно доволни, до колкото разбрах производството на синия цвят са го спрели и масово се предлагат в червено , но и те също са хубави, ако не си я намериш може да поръчаш и от сайта доставката е 7 лв само и знам , че идват бързичко п @}->--оръчките
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: ноември 10, 2009, 09:16:07 »

Еееее,аз исках синята sad.Но ако я няма по магазините ще поръчам оттук pardon
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: ноември 10, 2009, 10:06:09 »

Ей kali_gali , много е сладурско любов заедно
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: ноември 10, 2009, 11:53:21 »

По магазините има червени, но може някъде из Бургас да е останала и синя Успех в търсенето, ние сме със синя, макар че цвета според мен няма значение smile
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: ноември 10, 2009, 13:37:17 »

Много ми хареса тази проходилка! Ще си я запазя като вариант за след няколко месеца!
Активен
asja
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #104 -: ноември 10, 2009, 22:27:24 »

Здравейте!
Понеже досега не съм писала във вашия форум, да ви се представя: Казвам се Ася, от Пловдив съм и имам син Васил, който в събота ще стане на 7 месеца.
Понеже прочетох, че обсъждате проходилката Cangaroo car, да ви дам и аз отзиви за нея.
Наистина синята е по-хубава, но просто я няма никъде. Аз купих червената, но цветът и досега ме дразни.
Относно качеството й - направо плачевно. Имаме я от три седмици и вече е почупена отвсякъде. То вярно, че синът ми има сила и енергия за няколко деца, но пък чак толкова... Първо едната предна гума и кормилото спряха да тракат /това е ефект - при въртене предните гуми и кормилото тракат/. След това пък се счупи едната от халкичките, които придържат платнището, когато проходилката е на функция люлка, и сега тази функция е неизползваема. ОСвен това тихото ниво на музиката /те са две - силно и слабо/,  направо не се чува и си принуден да слушаш силно постоянно едни и същи мелодии до полудяване. Да не говорим, че звукът от скоростния лост е супер дразнещ...
Радвам се, че Мариянка е доволна от нейната проходилка, защото донякъде аз я подведох да купи точно нея. Дано не й се почупи като нашата.
Всъщност единственото предимство на тази проходилка е, че може да се слага детето в нея, преди да е на възраст да може да го пуснете да ходи. Също и дизайна, но само в синьо, в червено простее.
« Последна редакция: ноември 11, 2009, 07:56:25 от asja » Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines