Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 23:27:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето - 8 част  (Прочетена 160941 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: ноември 05, 2009, 19:41:28 »

шезлонга можеш да си го пренасяш навсякъде с теб и малката дребосъчка да те наблюдава  !!!  good
Активен
sante
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #76 -: ноември 06, 2009, 00:48:33 »

Момичета, и аз съм на тема колички Wink, обаче съм в голяма чуденка.... с моя мъж много харесваме Stokke Xplory, но ме притеснява малко летния кош, да не би да стане тесен на бебка Hmmm, та някоя от вас, ако има някакви наблюдения, нека сподели моля Wink
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: ноември 06, 2009, 07:37:24 »

Всеки ден излизам с тази количка, приятелката ми е с такава. Нейният син е колкото Стилиан, с един месец по - голям и е много голямо дете на ръст и килограми. Сега е около 12кг вероятно . Не му е тясно в количката, или поне не беше досега, защото сега с якета и шапки и шалове вече му теснее.........
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: ноември 06, 2009, 08:21:59 »

За мен шезлонга беше много необходима вещ, спасявал ме е доста време. Радвам се, че го купихме, за второ детенце пак ще си купя. Ето тук цените са много добри. Но със сигурност в Б-я са доста по-скъпи. Момичета ако можете поръчвайте си от чужбина, тук цените са  angry.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: ноември 06, 2009, 08:52:50 »

Мариянка ние имаме ето такава люлка, която ме отменя за по половин час, защото Анди само толкова изтрайва вътре, но съвсем наскоро взе да проявява интерес да стои в нея, има 15 мелодии, 8 степени на люлеене:
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: ноември 06, 2009, 08:59:45 »

Момичета, и аз съм на тема колички Wink, обаче съм в голяма чуденка.... с моя мъж много харесваме Stokke Xplory, но ме притеснява малко летния кош, да не би да стане тесен на бебка Hmmm, та някоя от вас, ако има някакви наблюдения, нека сподели моля Wink
Всеки ден излизам с тази количка, приятелката ми е с такава. Нейният син е колкото Стилиан, с един месец по - голям и е много голямо дете на ръст и килограми. Сега е около 12кг вероятно . Не му е тясно в количката, или поне не беше досега, защото сега с якета и шапки и шалове вече му теснее.........
ina докато разбера за кого говориш blum,помислих че имаш нова количка и викам оооо инчето не се е похвалила blum
и аз първо на такава се бях хвърлила,но като видях 2-3 бебенца на по 8-9 месеца как изглеждат вътре ми стана жално,според мен са много тясни
Активен
sante
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #81 -: ноември 06, 2009, 13:57:58 »

ina докато разбера за кого говориш blum,помислих че имаш нова количка и викам оооо инчето не се е похвалила blum
и аз първо на такава се бях хвърлила,но като видях 2-3 бебенца на по 8-9 месеца как изглеждат вътре ми стана жално,според мен са много тясни
maslinka, и мен това ме притеснява. Не знам вече какво да правя с тия колички...... или са широки и супер грозни, или ако са хубави ще са тесни....
А за Bugaboo-то някакви отзиви?
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: ноември 06, 2009, 14:57:01 »

на какви матраци сте се спрели. Бях на една лекция на която казаха че в никакъв случай дунапрен. Аз гледах Магнифлекс има ли отзиви от тяхх. Там ни казаха и че няма нужда от възглавница първите месеци, което аз не знаех, както и че матрака трябва да се повдигне на около 20-25 градуса отдолу под главата.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #83 -: ноември 06, 2009, 15:23:46 »

tasty нашият е Магнифлекс и нямам забележки  good Не съм го повдигала, детето  спи без възглавница само на една сгъната калъфка.
Алекс как поръчваш от този сайт с играчките?
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: ноември 06, 2009, 15:38:03 »

на какви матраци сте се спрели. Бях на една лекция на която казаха че в никакъв случай дунапрен. Аз гледах Магнифлекс има ли отзиви от тяхх. Там ни казаха и че няма нужда от възглавница първите месеци, което аз не знаех, както и че матрака трябва да се повдигне на около 20-25 градуса отдолу под главата.

А защо в никакъв случай дунапрен? Че на нас ни подариха дунапренов, ама и на мен никак не ми се искаше, но не мога да си спомня къде и какво съм чела против тях?  crazy
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: ноември 06, 2009, 17:20:20 »

ами защото дунапренения подлежал на деформация и неизграденото гръбначно стълче на детето като се деформира не е добре  angry нещо от рода беше точното обяснение ама ако искаш мога да се разтърся.
Герчо, вие още от сега ли получавате подаръци  yahoo
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: ноември 06, 2009, 19:09:54 »

tasty ще се радвам да потърсиш още инфо че моя мъж не се предава и твърди че това мъничко бебе не може да натежи на дунапрена  crazy И ако може да ми кажеш от какъв материал трябва да е изработено, всъщност може и на лични ако тука пречим  Girl_hide
Иначе те подаръците почнаха ехеее.... имам два чувала с дрехи, стерилизатор за микровълнова, помпа за кърма, ваничка, абе какво ли не, общо взето ни останаха количка, креватче ( а кумата преди малко ми каза че креватчето ще ни е подарък от тях с кума) и някой дрешки по така фръц-фръц  blum
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: ноември 06, 2009, 21:01:33 »

Алекс как поръчваш от този сайт с играчките?
Писах ти лс, но ми даде някаква грешка и затова ще ти пиша и тук. Ето тук има описано как се прави поръчката. Ако имаш въпроси питай.  good
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: ноември 06, 2009, 23:15:00 »

ми един от доводите на жената която ни води лекцията беше че при това повдигане защото тя ни каза, че матрака се повдига отдолу, а не се слага възглавница на бебето ако е дунапренен той ще се извие, а твърдите матраци ще останат прави, ако не намеря ще питам жената която ни водеше лекциятат каво беше щото аз чух че не трябва да е дунапренен и много не слушах защо.
Активен
sante
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #89 -: ноември 06, 2009, 23:57:51 »

Аз също ще взимам Magniflex, само се чудя дали да е Magniflex Baby,този който е на Pierre Cardin- http://magniflex.bg/bg/products/bambino/baby/  или сега този новия бамбуковия Magniflex Baby Bamboo- http://magniflex.bg/bg/products/bambino/baby-bamboo/. Моя приятелка миналата година си купи Magniflex Baby и ми го препоръча, но каза че този бамбуковия е по-добър. Др позната, която има магазин за бебшки неща също ми препоръча бамбуковия на Magniflex. За дунапренените и аз знам, че не са за препоръчване...
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines