Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 00:34:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето - 8 част  (Прочетена 154332 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: ноември 02, 2009, 11:46:48 »

Гери сигурна ли си за облекалката, тъй като една позната за това си купи друга количка ????
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: ноември 02, 2009, 11:56:04 »

Аз също мисля че Плазмата няма напълно легнало положение и си е тип седалка
И нашата сега е такава и ме яд че немога още да го сложа вътре
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: ноември 02, 2009, 11:58:28 »

Гери сигурна ли си за облекалката, тъй като една позната за това си купи друга количка ????

Ели вчера жената в магазина ни показа как с едни "колани" (приготви се за тъпо обяснение) които тръгват от страни на количката и се събират на гръбчето на количката и можеш да ги регушираш и те отпускат и видгат облегалката  crazy А самото кошче сложиш ли го веднъж няма мърдане, само облегалката  pleasantry Даже виж на ето на тази снимка се вижда тоя черен колан   crazy Поне в магазина изрично попитах и това ми беше обяснено и показано
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: ноември 02, 2009, 12:02:37 »

 blush Извинявам се за линка леглото е Blue stars 10150280008
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: ноември 02, 2009, 12:07:06 »

Пламик,не мога да ти дам отзиви от количките,които си показала,но  ако се спреш на такава в английския сайт са на много добра цета.
http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/categorydisplay10A_54_10751_14601_-1__14051_14051_10001_14051
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: ноември 02, 2009, 12:31:35 »

Пламик,не мога да ти дам отзиви от количките,които си показала,но  ако се спреш на такава в английския сайт са на много добра цета.
http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/categorydisplay10A_54_10751_14601_-1__14051_14051_10001_14051
Мерси Кали!  give_rose
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: ноември 02, 2009, 12:38:10 »

plamik, мисля че има форумска мама с такава количка. Незнам дали не беше Fenix, ако искаш питай я. Тя може да ти каже, най-точно, но доколкото си спомням беше писала в темата си, че е доста маневрена. Успех в избора! give_rose
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: ноември 02, 2009, 12:47:33 »

Рени , за едната количка знам, че Феникс и още една мама имаха този модел. Но за другите....давайте мнения.
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: ноември 02, 2009, 15:08:02 »

Гледам за космонавти си говорите, аз поръчах това за Пепи http://www.mothercare.com/Mothercare-Boys-Wadded-Snowsuit/dp/B002GUPYDU/sr=1-8/qid=1257167201/ref=sr_1_8/276-8711721-9574826?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=76112031&mcb=core
Успех с избора на колички!
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: ноември 02, 2009, 16:01:37 »

Много е сладурско.А кой ти го достави,че от този сайт нямат доставка до БГ
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: ноември 02, 2009, 16:03:06 »

Кали, имат доставка до Бг , но е 25 лири. Аз ползвам фирма посредник или се събираме 4-5 приятелки и си делим доставката good
Активен
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: ноември 02, 2009, 16:16:37 »

Гери и мен мн ми харесва плазмата, точно такава си е както си я представях аз, но една мама ме отчая, че били най- дървените колички, мн бързо са се късали платовете на кошчетата  sad и било по- добре да си взема на чиполино, ама аз пък мн си държа на тая, ама ще видим до тогава какво ще реша  Wink , мойта кръсница пък ми беше казала, че може да и даде нейната- Пег Перего, така, че пак ще видим како ще стане.
И ние имаме вече първа покупка, ама тя малко не беше за нас, ама за нас остана  danceg на племенника ми вече му бяха купили, обиколник с юрганче и сега то остана за нас  Girl_hide ама мн ми е сладинко, едно зеленичко на мечета  girl_wink ще го снимам да ви го покажа  give_rose
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: ноември 02, 2009, 16:35:33 »

Айде и аз да се разпиша в новата тема, като пожелавам на всички майчета, бъдещи и настоящи, тук да намерят отговори на въпросите си и да покажат най - сладтие покупки за бебочествата си.

За походните кошари за спане - Дарлинг, ние наистина купихме една от най - простите такива, за 70лв мисля беше. Без второ ниво за малко бебе, без повивалник, без дъга с играчки, без нищо. Просто кошара с чанта и комарник. Първо, защото Стилиан беше вече голям и гореизброените допълнения не ни трябваха. Взехме я , за да спи в едната си баба в нея и да я ползваме за път и почивки, когато на мястото, където отиваме не осигуряват такива.

За кошарите за игра - тотална липса на смисъл, според мен. Защо трябва детето да се затваря в нея, след като то има нужда и потребност да пълзи, обикаля и опознава света, който започва от дома му. Какво ще прави в ния то - ще си играе с играчките, които му сложите. Не може ли това да стане на пода върху килима, върху олекотена мавивка, върху активната гимнастика, заобиколено с възглавници примерно. Когато иска ще тръгне да се поразходи и да си направи откритието за деня. Може би е улеснение за майката, че няма да го варди постоянно, но лично за мен това е ограничение на свободата му, спиране на двигателното му развитие и дирижиране на поведението му в дома му. Лично мнение, не нападам никой.

Лични наблюдения върху Плазмата нямам. И аз знам, че на тази марка колички платовете са кофти изпълнение, но няма около мен мама с такава, за да зная мненето и.

Плам - че, третата количка от линковете ти ме заболяват ръцете и гърба само докато я гледам. А и май предните и гуми не се въртят, което направо е трагедия и те призовавам най - официално да се откажеш от нея. За другите две - нямам мнение.

Кали, балдахина щом ти е влязъл в главата ще ударим едно рамо оттук със стойка ако решиш. И аз знам къде има, и не ми е проблем да ти пратя един.

Маслинче, първата проходилка, която си показала е ужасно скъпа, за вещ, чието приложение се изчерпва за 2-3 месеца. Аз сложих Стилиан в проходилка на 9 навършени месеца и той стоя и вървя с нея точно 2 месеца. След това искаше да е отвън и да я бута. А като проходи на почти 12 месеца я пенсионирахме директно. Но това, което трябва да гледаш е широката основа, защото знам за немалко случаи на обърнати Чиполински проходилки, някои видове на Бертони и едно Чико дори. Моята е на Bebe Confort. Струваше 130лв и е супер удобна, с дълбоки и тесни гащи, широка основа, която става на люлка, с не - много играчки отпред, защото все пак с нея се върви, не се играе, и с висока облегалка, за да не киллва гърба когато детето се засили примерно или се умори. Ето това е тя , а в сайта ми има и две клипчета с нея, как Стилиан ходи
« Последна редакция: ноември 02, 2009, 16:37:26 от ina_lemon » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: ноември 02, 2009, 18:10:16 »

ina_lemon тенкю теню тенкю give_rose give_rose give_rose give_rose
започвам да гледам само с широки основи,а милото ми вика,а гледай да има повече джаджи отпред blum
абе май май ще  е тази: http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/129_835/products_id/9426
« Последна редакция: ноември 02, 2009, 18:16:56 от ♥maslinka♥ » Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: ноември 02, 2009, 18:23:42 »

Ина,много благодаря за предложението за стойката за бълдахина.Ако не намеря когато реша да купувам ще се възползвам и ако не съм се отказала,но дано не се откажа,че  както казах с каката направих компромис,но с бебо не ми се иска да правя компромиси защото не се знае дали ще имам  трето детенце.
А за кошарата-да вярно е ,че го ограничаваш,но все пак нали  и майката трябва да си посвърши нещо в къщи,ако нямва помагачи,а аз не съм привърженик на помагачите и каката съвсем сама си я гледах от първия ден та до ден днешен,и кошарата беше чудесен начин да начистя,наготвя та дори и да се обадя по телефона защото иначе трябва очи и на г-за да имам.Аз пък не съм я слагала в проходилка защото стоеше странно в нея и вървеше на една страна и някак се отпускаше в нея,пък и ортопеда каза не за проходилка,ама той каза не на всичко и на кошарата също.В общи линий съм го слушала и не съм ползвала нищо от тези помощни работи с изключение на кошарата.Но това само е пример за това,че всеки си има различен начин на мислене,приоритети и начин на отглеждане на детето му.Аз много харесвам тези проходилки дето се бутат и детето не сяда в тях,но те май са за по-голямо дете.Ама то колко по-голмо от 10-тина месеца.Абе всичко е полезно и хубаво ако детето го иска.Сигурно ако детето не иска да стои в кошара не бих го сложила,а ако му харесва в проходилка пък бих го сложила-то детето си показва всичко.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines