Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 21:23:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето - 8 част  (Прочетена 154324 пъти)
 
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: ноември 01, 2009, 08:24:56 »

За паяка, от моят опит с Жорко и аз гледах всичко, което е изледила Ели. Искам да кажа че Жорко стоеше в него от 6ия месец. Понякога просто висеше smile, после почна да се побутва и незная колко му помогна да проходи, но на мен ми беше отмяна. С екстирите по паяка не се забавляваше много. Изболзвала съм само табличката и той там бърникаше нещо, а някои от играчките които бяха подвижни ги бях махнала, защото му пречиха.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 01, 2009, 12:33:43 »

Я за още една количка да питам  http://mal4o.com/product_info.php/cPath/42_117/products_id/189 , знам че вече ставам досадна, ама нямам кого да питам  Girl_hide
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 01, 2009, 17:25:35 »

мерси много Кали
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: ноември 01, 2009, 21:23:17 »

И моята количка я поръчах от kiddicare, сега се чудя дали да поръчам това, че е много изгодно http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000LXQVA4/ref=s9_sima_gw_s0_p75_i1?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-1&pf_rd_r=1YW20TR5D72YGSGX42W5&pf_rd_t=101&pf_rd_p=467198433&pf_rd_i=468294
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 01, 2009, 22:35:03 »

Хайде и аз да се похваля с първи покупки-тези неща една приятелка ми ги поръча от ла редут,моя мъж не ми даде да си  ги поръчам сама,а бибката днес ни я подариха на бебемания.



Космонафтчето е невероятно,дебеличко,красиво и многооого мъничко.Не мога да му се нарадвам.Живот и здраве ще го ползваме за изписването,че нали же е люта зима тогава.
« Последна редакция: ноември 01, 2009, 23:45:50 от kali_gali » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 02, 2009, 07:41:38 »

goldi  Oh my ... Oh my ... чак изтървах мишката като видях колко струва Oh my ...
аз веднага го поръчвам
kali_gali космонавта е страхотен и аз вчера се чудех за такъв сигурно е много удобен особенно пък за новородено good
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 02, 2009, 08:42:15 »

Кали, много е сладко космонавтчето, а и топличко изглежда!!! А сигурно и за бебчо ще е удобен..
« Последна редакция: ноември 02, 2009, 09:02:32 от gostenka_82 » Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: ноември 02, 2009, 08:50:11 »

Кали, много е сладко космонавтчето, а и топличко изглежда!!! А сигурно и за бебчо ще е удобен..
[/quote

кали и аз имам такожа космонавтче и се надявам много скоро да го пробвам при нашите зимни условия вече. Ще напиша отзиви след това.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 02, 2009, 08:59:13 »

Герганче в събота бях на свиждане на приятелка в Шейново и отсреща има един магазин Дундьо с много колички и то такива, които ги няма масово по-магазините. Поне изложените отвън модели не ги бях виждала никъде и много ми харесаха. Ако знаех по-рано можеше и оттам д си взема.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: ноември 02, 2009, 09:03:56 »

Кали много са ти хубави покупките, аз тъкмо това щях да питам в нашата тема за дрехи за изписването, чакам те там да си кажеш мнението  blum

Само ако Ина се появи да кажа какво видях и разучих за тая Бертони Плазма http://family-bg.com/prX_2972.htm , вчера ходих да я гледам на живо специално внимание отделих на облегалката, значи на летния кош позицийте са на облегалката, не на цялата седалка... има пълно легнало положение  Wink Гледам че във всички сайтове я има за 385лв. с два коша, ние вчера я намерихме за 400лв. в една бебешка борса в Мездра, но има и кош за кола  good Та това е моята информация за това Бертони, знам че и Танчето се интересуваше от него  give_rose


Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.

Вики ние изнамерихме тука една бебешка борса в Мездра с доста добри цени и богат избор Wink
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: ноември 02, 2009, 09:32:56 »

kali_gali , много сладурски неща, браво. Космонавтчето е невероятно, сигурна съм ,че на бебо ще му е много добре в него!  good
Аз пък да ви покажа на какви колички се спрях, да си кажете мнението. За едната знам, че Fenix имат такава и май още едно майче. Така, че който има отзиви и коментари моля, смело.
http://www.hauck.bg/podr.html?id=22
http://www.hauck.bg/podr.html?id=20
http://www.hauck.bg/podr.html?id=70
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: ноември 02, 2009, 10:32:30 »

Май във Мездра се очертава да е доста ефтино, защото ние си поръчахме легло на бертони от Перник за 314лв. / те го поръчват от Мездра / , а в София в офиса им ни казаха 365лв.
На мен също много ми хареса Бертони Плазма и когато питам в магазините ми казват , че имат мнопго повече рекламации на чиполино, отколкото на бертони.
Това е леглото http://www.bertoni-bg.com/index.php?go=products&p=detail&productId=101   
« Последна редакция: ноември 02, 2009, 10:43:06 от anellly » Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: ноември 02, 2009, 10:43:55 »

Анели излиза списък на всичките легла, оправи линка  good  Иначе така като го написах на нас тоя кош за кола ни се връзва на 20лева  Oh my ...
Иначе нашето легло дето сме си харесали е около 220 с три решетки и една табла и 200лв. с решетки от всякъде  girl_wink В нета гледам че пак е на толкова пари, тъй че май няма разлика  nea
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: ноември 02, 2009, 11:14:23 »

Гери аз също щях да взимам Плазмата но ме спря едно нещо полара на зимния кош защото Гого е лятно бебе и щеше да се свари вътре но все още жалея за нея girl_wink
За другата количка която си пуснала Атлантата не съм очарована защото моята приятелка с кято се движим сега я има и тя не я харесва както и аз ама въобще коша за новородено е ужасно малък и нейната мишка едвам се сабира вътре а за летния кош какво да кажа за мен е ужасно грозен ама все пак мое мнение само казвам
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: ноември 02, 2009, 11:35:39 »

Диде значи това което теб те е спряло от Плазмата мен не ме спира  blum А другата дори не съм я виждала на живо честно казано  nea Но определено Плазмата ми е фаворит за сега  good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines