Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 17:32:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето - 8 част  (Прочетена 160860 пъти)
 
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 31, 2009, 18:19:06 »

Да ти кажа,не е просто прахосъбирчка ами е и излишно ако трябва да съм честна,но комплекта който съм харесала си има и е мноооого красив.Та това е причината.То не се знае още дали ще купя този комплект защото съм си харсала и едни от сайта от който си купих количката.А може би не беше случайно че не я купих тази стойка.Не съм категорична още.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 31, 2009, 18:25:17 »

кали дай сайта за количката моля те
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 31, 2009, 18:28:18 »

Kaли не че исках да те разубедя, просто си размишлявам на глас  sarcastic
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 31, 2009, 19:53:42 »

plamik честита първа покупка Wink
момичета може ли малко помощ.Гледаме вече паяци,че да можем до януари blum да изберем,долу горе си харесах тези двата:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/129_835/products_id/9427
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/129_744/products_id/8228
обаче незнам,какво точно трябва да се гледа при избора на такова чудо pardon
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 31, 2009, 20:17:28 »

Gergancheto , права си за балдахина донякъде, ама не е болка за умиране.
Излишно е, ама пък си е много красиво. Аз бях луднала с тоя балдахин, преди да родя-голям мерак ми беше. Поръчах си накрая да ми ушият.
С праха не е никакъв проблем - изтърсвам го всеки ден, точно две минути ми отнема, моят е от органза и мога да си го пера честичко, защото много бързо съхне.

Цитат
Ама като гледам как по мебелите бърша прах през ден, то и това ще трябва да го пера през ден за да съм сигурна че бебето ми не диша прахоляк
И аз преди така, ама след появата не беба - праха се бърше всеки ден, има, няма, малко, много - бършеш и това е и балдахина изтупваш, кофтито е само с обиколниците, защото мен, ако питаш и те са прахосъбирачки, ама ме кефят и съм ги "курдисала" на кошарата, ама това вържи, отвържи всеки път, за да ги изтупам, много ме изнервя.

kali_gali , ако не намериш стойка за балдахин, ще ти изпратя от Бургас, нали си мой човек  blum Поне на 2 места със сигурност имаше. Грижи нямаш, само свиркай, като решиш. Но аз съм за балдахина, да не се откажеш, ей, сега под влияние на Герито. lol

plamik , много сладки буйки и ние днес  бяхме с такива - жълтички, ама и с чорапи. И установих, че вече май са ни малки, жалко, много са ми сладки и ми се щеше повечко да ги носим.
 Offtopic Аз съм пропуснала, че бебчо всъщност е бебка  baby_girl Много се радвам - ще си имаме дружка  danceg И за да не съм съвсем  Offtopic - в розово ли смяташ да купуваш дрехите на малката?
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 31, 2009, 20:30:11 »

Не съм се разубедила,но не съм и убедена,че трябва.Но за каката исках и не купих и сега за това си мисля този път да си взема.А онази стойка дето я намерих става и за кошче и за легло.Ако знаете колко е красив този в комплекта,влюбих се в него.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 31, 2009, 20:41:19 »

Аз също харесвам тези бадахинени истории, ама до сега не се бях сещала че стойките може да отделно  -а си мислех, че само ако купиш определни кошарки които са с тази екстра -мноооого съм тъпа, ама не се бях замисляла.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 31, 2009, 20:45:36 »

Kiksi , в никакъв случай нямам намерение да купувам само или предимно в розово. Аз даже розовото не го харесвам много. blush
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 31, 2009, 21:43:11 »

Ето нещо което съм си харесала
http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_82_10751_-1_14053_91785_10001_14053
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 31, 2009, 21:50:11 »

Вероника няма да съжаляваш за количката *THUMBS*Ние сме много доволни и има всичко необходимо!Аз се колебаех м/у тази,която си показала и триколката,но в крайна сметка мъжа ми взе триколката,но за нашите условия се оказа супер удобна.Така,че няма да съжаляваш за избора,заслужава си:girl_wink:
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 31, 2009, 21:55:19 »

Кали, ще кажеш ли от кой сайт поръчахте количката give_rose
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 31, 2009, 22:26:20 »

Разбира се.От този
http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/categorydisplay4_10751_14056_-1_10001
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 31, 2009, 23:06:40 »

Вероника, една наша съседка е със същата количка и мисля, че е доста удобна. Гледала съм я през терасата  blush като се прибира с колата и бебка, колко лесно си я вади и прибира. А и изглежда страхотно, поне според мен.  blush
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 31, 2009, 23:44:11 »

Вяра количката е страхотнааа - една приятелка има такава розовката и като я питах кажи ми някой минус, тя отговори, че няма, а бебка вече е на годинка !!!  good good good good

Маслинка - нашия паяк е подобен на втория с такава постелка и да ти кажа Тедка две седмици беше с постелката, както се казва да й заякнат крачетата и като я махнаh, вече се усещаше за какво служи паяка, сега се разхождаме на задна  sarcastic sarcastic купихме го за 60 лв. За мен беше важно да е стабилен и аз я пробвах в него и в още доста модели. Покрай крачетата е плътно  седалката /в един от паяците беше само платче между крачетата и не седеше стабилно/, на гръбчето отзад е повдигнато за кръста и гърба и е с 8 колела - стабилен е !!! това ми бяха критериите на мен, ако има дръжка ще е + за теб, ето го

Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 01, 2009, 00:19:14 »

Благодаря ви за отзвите ви за колчиката  give_rose  Наистина е добра и не би трябвало да има оплаквания.
Дай Боже да и дойде ред - лесна работа. Но след дълги прочувания и гледания - това ще да е и не смятам да се занимавам повече с темата "количка"
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines