Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 01:26:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето - 8 част  (Прочетена 160997 пъти)
 
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: ноември 12, 2009, 14:10:45 »

Дидка до колко парички количка?
moyra  welcome-2 Take off е за по-големи деца и мисля, че не може да се сложи кош за новородено. Има едно полу-легнало положение, но за малко бебенце в никакъв случай. В Касида в Пловдив няма ли АBC Design? Нека се включи някоя пловдивска мама!!!
« Последна редакция: ноември 12, 2009, 14:12:46 от Алексчето » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: ноември 12, 2009, 14:50:09 »

А има ли друг вариант да пътува детето, освен в кошницата?  shok
нашето столче има напълно легнало положение: http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/90_411/products_id/8346
но вече не пътуваме с него а направо с коша за новородено,тя бебка винаги в колата спи и а зне мога да си представя да спи прегъната на 8 в столче за кола pardon,но като започнем да ползваме живот и здраве само лятната количка пак ще влезе употреба столчето,иначе няма как smile
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: ноември 12, 2009, 14:54:20 »

Маслинче, ellie_bellie  имаше нещо съвсем друго в предвид с този си пост.
Става въпрос за тези , които не си возят детето в предназначената за това кошница или стол, а си го държат в ръцете. Затова са и оцъклените иконки в края на поста и. Най - вероятно и е странно, че дори го коментираме, а аз напълно я подкрепям.
В САЩ, Канада и още една камара страни не изписват бебетата от болницата, без да видят кошницата, така са споделяли съфорумки, живеещи там.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: ноември 12, 2009, 14:59:26 »

Става въпрос за тези , които не си возят детето в предназначената за това кошница или стол, а си го
че то такива има ли crazy crazy crazy
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: ноември 12, 2009, 15:57:00 »

Има,аз вчера видях едно което дори се завря отзад при задното стъкло и полегна върху някакви пакети с памперси,мислех да го снимам,ама то за 3 километра в които пътувах зад тях не застана за секунда на едно място. А майка му седеше до него  shok crazy
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: ноември 12, 2009, 16:21:14 »

И аз малко в темата  Offtopic на мен "най-любимо"  ми е детето да е седнало на предната седалка в краката на майката.Виждала съм го и продължавам да го виждам.За съжаление не можеш да обясниш на някой родителите, че така се предпазва детето  pardon тъпа работа.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: ноември 12, 2009, 16:34:45 »

Затова са и оцъклените иконки в края на поста и. Най - вероятно и е странно, че дори го коментираме, а аз напълно я подкрепям.
В САЩ, Канада и още една камара страни не изписват бебетата от болницата, без да видят кошницата, така са споделяли съфорумки, живеещи там.

Мда, Ина ме е усетила, точно за това иде реч. При нас детето пътува с гръб към идващия трафик, поне до 1 година е задължително, препоръчително е и след това. За това, което miss™ е видяла - на тези родители трябва социалните служби да им взимат децата!  diablo
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: ноември 12, 2009, 16:45:35 »

Ел,при 'нас' е поне докато е в кошницата,после децата се слагат на задната седалка(понякога и кошницата) по посока на движението  good
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: ноември 12, 2009, 16:57:57 »

 Offtopic Offtopic Offtopic
Ako знаете тук - всички деца са отпред говоря за малки деца, най-отпред на мотор  shok, най-отпред в кола и направо е във шофьора и държи волана - без майтап, трябва да снимам някой път. хората нямали коли до преди 10 години и сега дават на децата си да се радват  -ужасно е просто, те сигурно си мислят, че тия столчета са за престиж  crazy

Не разбрах, на кое викате "кошница"?
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: ноември 12, 2009, 17:08:37 »


Не разбрах, на кое викате "кошница"?
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: ноември 12, 2009, 19:54:28 »

Дидка за Cangaroo victoria мога да кажа, че сме я ползвали до 1 год и 7-8 месеца и ако не ни бяха подарили летна все още щяхме да я ползваме при нужда. Много е удобна само дето е малко тежка. Коша е доста голям а и като летна също е достатъчно удобна. Като летна има напълно легнало положение на гръбчето. За мен недостатък беше че малко скърцаха гумите, но това се поправя с малко масълце.Тапицерията се сваля изцяло и може да се пере. Ето я и като летна за по-малко дете и за по-голямо вече А това ни е сегашната лятна Чико кади и също съм доволна
Активен
uzini
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #131 -: ноември 13, 2009, 00:41:11 »

Другото което ме притеснява е столчето ни за кола. Ами страх ме е да я слагам в него. И то ми се струва, че е много седящо. Ето такова е http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_15/products_id/3454

Столчето за кола няма какво да те притеснява. Ще ти разкажа моя случай - взехме столче за кола и на мен ми изглеждаше много седящо и почнах да го изравнявам с пелени, одеяла и т.н. Направих го що годе равно - на мен ми изглеждаше много удобно. Отиваме във втория месец при ортопед /частен преглед/ и като видя какво съм направила щеше едва ли не да ме обезглави. Аз ни ума, ни дума. Та, докторът обясни така - столчето след като е за група 0 или 0+ е пригодено за новородено - как съм си мислела, че това дете е било в корема ми - по свито от сега - да не му е станало нещо. Така, че споко - дано съм ти била полезна.

quote author=Дидка link=topic=23283.msg344599#msg344599 date=1258025788]
Харесах си количкаа знам, че тука има доста момичета които са по запознати с тия неща и се надявам да ми помогнат с "+" и "-"
Та ето и модела който си харесах http://www.kasidabg.com/strollers_detski-kolichki-cangaroo-products_id-12370.html.[/quote]

Аз си бях харесала същия модел, но точно когато да я купувам излезе тази http://www.kasidabg.com/strollers_detski-kolichki-cangaroo-products_id-15281.html и като ги сравних в магазина последната ми се видя доста по-лека. Оказах се права /10 кг е/, а в същото време е доста по-маневрена. Единствената разлика освен гумите е, че няма поставката.
« Последна редакция: ноември 13, 2009, 00:53:06 от uzini » Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: ноември 13, 2009, 09:14:34 »

Оф,и ние като си бяхме в БГ и бащо ми направо ни се смя че слагаме Хана в коша че и я закопчаваме за няколко километра nea Направо ми беше писнало от умни pleasantry коментари!
И понеже сме почнали по тема Безопастност...Та нали ние вече пълзиме blum и ето какво сме поръчали
Това е за печката


* kamin.jpg (35.16 KB, 741x593 - видяно 232 пъти.)
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: ноември 13, 2009, 09:15:16 »

а това за стълбището smile


* trep.jpg (73.09 KB, 998x869 - видяно 240 пъти.)
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: ноември 13, 2009, 14:01:43 »

Дамички и госпожета вижте какво намерих за детските колички, дано да помогне при избора:
http://www.moebebe.com/wp/2009/09/07/detski-kolichki/
Ако вече пускана публикацията се извинявам  blush
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines