Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 01, 2024, 13:43:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на roupka - 06.11.2009  (Прочетена 25281 пъти)
 
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 03, 2009, 09:34:58 »

роупка, здравей! не се кахъри, знам, че е лесно да го кажеш отстрани, но в заветния ден всичко се нарежда като п одаден знак! Нито подаръчетата, нито украсата на шампанското ще ви объркат. само повече усмивки, спокойствие и доверие един в друг! това е! с нетърпение чакам като мине да кажеш подробности! ако има нужда от съвет, насреща сме!  give_rose
Миличка не се тревожи, в деня когато погледнеш любимия и детенце, ще разбереш че всичко останало не е толкова важно yahoo
п.п подкрепям мнението на kungfupanda  Wink
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 03, 2009, 09:47:36 »

Честно да ти кажа аз преди моята сватба една седмица не бях спала нормално.Щом се успокоиш нормалния сън ще си дойде.
За халката изобщо не се притеснявай-и на нас са ни големи.Даже милто я носи на средния пръст.Питахме за поправка,но модела е такъв че няма как да не личи.Сега ще пълнеем зимата.
Дали с украса или не,шампанското ще е много горчиво.Но все пак можеш да му вържеш панделка като на чашите.
Желая ти ползотворен ден и по-малко нерви!
Активен
Le_Chat
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


В едно голямо мъжко сърце...


« Отговор #17 -: ноември 03, 2009, 11:39:17 »

Мила, аз не съм била БУЛКА,(но го желая с цялото си сърце), въпреки това искам да ти вдъхна кураж и да не те оставим да се отдадеш не лоши мисли, мрачно настроение и да изтървеш всички + емоции от очакването на този специален ден.. Щом модела позволява разширяване, предполагам ще може и да се свие, това не е повод да те налегнат толкова мрачни мисли, много по - важни са усещанията, че най - накрая ще си СЪПРУГАТА, че си най - специалната, че мечтаният ден наближава. С такова огромно настроение изчетох всичко и ден след ден чакам нова и нова информация до къде си с подготовката, за емоциите ти, за мечтите - тук сме се събрали и за кураж, и с теб да изживеем твоята приказка.. Хайде, не губи ентусиазма, с който ни зарази в началото..   Flower  Good luck  kiss
P.S. Извинявам се за дългия пост
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #18 -: ноември 04, 2009, 09:02:58 »

Момичета, днес ще има снимки, но да ви попитам как да си направя бутонче "Моите снимки"? Ако някой е търпелив да ми обясни до 3-4 часа ще има снимки. Вчера направих подаръчетата, украсих /все пак/ шампанското и реших как да завържа чашите и свещите. С майка ми вчера довършихме и другите неща. ПОръчах и торта. Сега отивам за цветята и бутониерите и като се върна започвам да снимам.  give_rose
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #19 -: ноември 04, 2009, 11:48:16 »

Момичета, нещо не можах да се справя с качването на снимките. Дава ми постоянно грешка, но ...
http://roupka.multiply.com/photos/album/1
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 04, 2009, 12:04:02 »

Bravo на теб, всичко е много хубаво
п.п разгледах снимките без проблем
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #21 -: ноември 04, 2009, 12:17:59 »

Сега остана само чашите и свещите да снимам, но и те ще са с подобна украса като на свещите. Няма да има цветя от панделки и такиа неща. Само по една панделка и толкова.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 04, 2009, 13:21:51 »

Браво Диди!
Всичко,което видях е страхотно,но очите ми останаха във свещите.Много добре са се получили.
Да не забравиш и бутониерките да ни покажеш!
А булченски букет ще имаш ли?
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 04, 2009, 14:18:18 »

Съвсем не е останало време - желая ти прекрасен сватбен ден. Свещите са прекрасни.  Bravo
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 04, 2009, 14:31:26 »

всичко изглежда мн.хубаво и ще бъде още по-хубаво в сватбения ден! само усмивки!  Curtsey
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #25 -: ноември 04, 2009, 16:05:23 »

Свещите са ми гордостта. Аз имах друга идея за тях, но и така станаха прекрасни.
Булчински букет ще имам. Исках лалета, но ме отрязаха категорично почти навсякъде. Утре сутринта имам среща с една цветарка да видим какво ще ми предложи. Както знаем остава ми само един ден, така че ще решавам утре и ще поръчвам направо. Каквото стане такова.
Активен
Le_Chat
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


В едно голямо мъжко сърце...


« Отговор #26 -: ноември 04, 2009, 18:42:18 »

 Bravo Ти си ми адашка  Wink
Браво за дреболийките...
  Не остана много, затова ти желая спокойни метри до финала с един наистина вълшебен сватбен ден.
 
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #27 -: ноември 05, 2009, 21:18:33 »

Момичета, последна вечер! Подготвили сме всичко. кумата днес ми е взела букета и бутониерите. Не съм ги виждала още, но били красиви. Младоженеца и детето отидоха да пият бира като за последно /все едно повече заведение няма да видят/   crazy . Аз влизам да се къпя, че утре няма да можем да станем.

Детето днес кой, как види : "А ние утре с мама и тати ще се омъжваме!". Даже ни направиха отстъпка на автомивката  pardon . Цял ден си я разкарвам като куфар, а милото само за тортата мисли. А да и тортата взех /съвсем обикновенна, но има и златисти мотиви, което се връзва с повечето аксесоарчета/.
Стискайте ми палци утре от сутринта. Дано всичко мине както трябва.
« Последна редакция: ноември 05, 2009, 22:11:14 от roupka » Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 05, 2009, 21:28:51 »

Тъкмо си мислех,че днес ще пропуснеш да се отчетеш и виждам,че си публикувала мнение.
Е това ще е послената ти нощ като неомъжена жена.
Сигурна съм,че тората,букета и бутониерите са чудесни!
Разкраси се тази вечер,опитай да поспиш-утре е твоят ден!
Вярвам,че всичко ще бъде по-красиво от мечтите ти,а бащата на детето ти утре ще се ожени за най-красивата булка,която е виждал.
Отвори сетивата си за утрешния прекрасен ден,изживей го пълноценно и си създай спомени,красиви колкото малката ти дъщеричка!
Бъди щастлива! give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 05, 2009, 22:49:10 »

Миличка, сигурна съм, че утре всичко ще е прекрасно, както винаги си мечтала yahoo
Весели се, усмхвай се, наслаждавай се на всеки миг, и не забравяй, че това е Твоя Ден give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines