Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 02:57:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на roupka - 06.11.2009  (Прочетена 25259 пъти)
 
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« -: октомври 29, 2009, 16:22:59 »

Време е и ти да си имаш темичка в която да ни разкажеш за подготовката и да ни покажеш снимки yahoo
Пожелавам ти само хубави емоции и Незабравима сватба Wink


* w2.jpg (72.42 KB, 378x575 - видяно 268 пъти.)
« Последна редакция: октомври 29, 2009, 16:27:57 от petrova83 » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 29, 2009, 17:25:41 »

roupka с нетърпение чакам повече информация и снимки за вълненията около сватбения ти ден. За това как реагираха гостите на изненадата........ Сватбаааа

Мога само да пожелая всички да сте здрави и засмени! Времето да е слънчево! Всичко да мине по план и без издънки! Да изкарате един незабравим за всички празник, изпълнен само с положителни емоции, който след това да предадеш и на нас! wedding
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #2 -: октомври 29, 2009, 20:23:22 »

Много ви благодаря момичета. Само да се съвзема от болничния престой и ще покажа всичко!
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 30, 2009, 00:11:36 »

миличка, честита ти темичка и от мен макар и със закъснение  danceg Наслаждавай се на последните дни от подготовката защото сватбения ден ще отлети така бързо , че няма да усетиш кога , какво и как се е случило  blum
нещо стана въпрос за болници - какво има , дано всичко да е наред   Blush
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #4 -: октомври 30, 2009, 10:59:54 »

Дезмънт, дъщеря ми имаше планирана операция в Пирогов, но вече сме си вкъщи и сме добре. И тук да питам, какво ви се струва по-подходящо за подарък за кумовете- ювелирна монета или нещо за кухнята?
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 30, 2009, 11:33:56 »

Не знам, зависи ако им трябва нещо конкретно за кухнята pardon
Аз обаче съм за монетата, ние подарихме на нашите кумци и много я харесаха smile
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #6 -: октомври 30, 2009, 12:16:52 »

Вече е решено. Ще им купя монета. Той и без това младоженеца много, много не се притеснява какво и как. Всичко си остава за мен и организацията и кършенето на пръсти smile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 30, 2009, 12:26:11 »

Първо честита темичка roupka! give_rose
Пожелавам приятни последни дни на приготовления и една приказна сватба на финала! girl_wink
Напълно те подкрепям в избора ти на подарък към вашите кумове!Много ще е оригинален и хубав подарък,няма как да не го харесат! good
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 31, 2009, 10:34:30 »

Честита темичка Мила. поздравявам те за куража и добрата организация. Сигурна съм, че ще изживеете един страхотен и незабравим сватбен ден. Браво и на малката принцеса и да ви е многоп здрава.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 31, 2009, 18:39:58 »

Много ме е срам,но чак сега виждам че имаш темичка.
Честито! give_rose
Пожелавам ти леки финални метри до титлата ГОСПОЖА,много положителни емоции в оставащите дни на подготовка и незабравим празник!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 01, 2009, 22:20:06 »

Миличка качи малко снимчици Wink
Хайде, че не остана много до твоя ден give_rose
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #11 -: ноември 01, 2009, 23:24:28 »

Момичета, искам да довърша подаръчетата и да реша как да вържа чашите и свещите. Веднага след това ще ви пусна снимки. Забравих да кажа, че си взехме халките и аз съм доволна, но явно ръцете ми са се подули и оставих моята малко да ми я увеличат. Утре ще ходя да разпечатам етикетите за подаръците, да купя на детето чорапогащник и да поръчам тортата. Остана съвсем малко, а аз започвам все повече да се притеснявам. Дано не се обърка нещо.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 02, 2009, 10:14:48 »

Bravo за свършената работа, не се тревожи всичко ще бъде прекрасно. Всяка булка се побърква преди Големия Ден tease
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #13 -: ноември 03, 2009, 08:15:33 »

Цяла нощ не спах. Имам лошото предчувствие, че след корекцията халката ще ми е голяма и  cray
Вече ми идва в повече всичко. На всичко отгоре мъжът ми започна нова работа и никакъв го няма вкъщи. Това не е толкова лошо, но все пак малко помощ не е излишна. Днес се сетих, че трябва да купя и шампанско. Грозно ли ще е да не е украсено? Не ми се занимава да го украсявам. Изпарява ми се желанието за всичко. Не знам вече защо се чувствам така  sad
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 03, 2009, 08:26:21 »

роупка, здравей! не се кахъри, знам, че е лесно да го кажеш отстрани, но в заветния ден всичко се нарежда като п одаден знак! Нито подаръчетата, нито украсата на шампанското ще ви объркат. само повече усмивки, спокойствие и доверие един в друг! това е! с нетърпение чакам като мине да кажеш подробности! ако има нужда от съвет, насреща сме!  give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 03, 2009, 09:34:58 »

роупка, здравей! не се кахъри, знам, че е лесно да го кажеш отстрани, но в заветния ден всичко се нарежда като п одаден знак! Нито подаръчетата, нито украсата на шампанското ще ви объркат. само повече усмивки, спокойствие и доверие един в друг! това е! с нетърпение чакам като мине да кажеш подробности! ако има нужда от съвет, насреща сме!  give_rose
Миличка не се тревожи, в деня когато погледнеш любимия и детенце, ще разбереш че всичко останало не е толкова важно yahoo
п.п подкрепям мнението на kungfupanda  Wink
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 03, 2009, 09:47:36 »

Честно да ти кажа аз преди моята сватба една седмица не бях спала нормално.Щом се успокоиш нормалния сън ще си дойде.
За халката изобщо не се притеснявай-и на нас са ни големи.Даже милто я носи на средния пръст.Питахме за поправка,но модела е такъв че няма как да не личи.Сега ще пълнеем зимата.
Дали с украса или не,шампанското ще е много горчиво.Но все пак можеш да му вържеш панделка като на чашите.
Желая ти ползотворен ден и по-малко нерви!
Активен
Le_Chat
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


В едно голямо мъжко сърце...


« Отговор #17 -: ноември 03, 2009, 11:39:17 »

Мила, аз не съм била БУЛКА,(но го желая с цялото си сърце), въпреки това искам да ти вдъхна кураж и да не те оставим да се отдадеш не лоши мисли, мрачно настроение и да изтървеш всички + емоции от очакването на този специален ден.. Щом модела позволява разширяване, предполагам ще може и да се свие, това не е повод да те налегнат толкова мрачни мисли, много по - важни са усещанията, че най - накрая ще си СЪПРУГАТА, че си най - специалната, че мечтаният ден наближава. С такова огромно настроение изчетох всичко и ден след ден чакам нова и нова информация до къде си с подготовката, за емоциите ти, за мечтите - тук сме се събрали и за кураж, и с теб да изживеем твоята приказка.. Хайде, не губи ентусиазма, с който ни зарази в началото..   Flower  Good luck  kiss
P.S. Извинявам се за дългия пост
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #18 -: ноември 04, 2009, 09:02:58 »

Момичета, днес ще има снимки, но да ви попитам как да си направя бутонче "Моите снимки"? Ако някой е търпелив да ми обясни до 3-4 часа ще има снимки. Вчера направих подаръчетата, украсих /все пак/ шампанското и реших как да завържа чашите и свещите. С майка ми вчера довършихме и другите неща. ПОръчах и торта. Сега отивам за цветята и бутониерите и като се върна започвам да снимам.  give_rose
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #19 -: ноември 04, 2009, 11:48:16 »

Момичета, нещо не можах да се справя с качването на снимките. Дава ми постоянно грешка, но ...
http://roupka.multiply.com/photos/album/1
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 04, 2009, 12:04:02 »

Bravo на теб, всичко е много хубаво
п.п разгледах снимките без проблем
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #21 -: ноември 04, 2009, 12:17:59 »

Сега остана само чашите и свещите да снимам, но и те ще са с подобна украса като на свещите. Няма да има цветя от панделки и такиа неща. Само по една панделка и толкова.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 04, 2009, 13:21:51 »

Браво Диди!
Всичко,което видях е страхотно,но очите ми останаха във свещите.Много добре са се получили.
Да не забравиш и бутониерките да ни покажеш!
А булченски букет ще имаш ли?
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 04, 2009, 14:18:18 »

Съвсем не е останало време - желая ти прекрасен сватбен ден. Свещите са прекрасни.  Bravo
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 04, 2009, 14:31:26 »

всичко изглежда мн.хубаво и ще бъде още по-хубаво в сватбения ден! само усмивки!  Curtsey
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #25 -: ноември 04, 2009, 16:05:23 »

Свещите са ми гордостта. Аз имах друга идея за тях, но и така станаха прекрасни.
Булчински букет ще имам. Исках лалета, но ме отрязаха категорично почти навсякъде. Утре сутринта имам среща с една цветарка да видим какво ще ми предложи. Както знаем остава ми само един ден, така че ще решавам утре и ще поръчвам направо. Каквото стане такова.
Активен
Le_Chat
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


В едно голямо мъжко сърце...


« Отговор #26 -: ноември 04, 2009, 18:42:18 »

 Bravo Ти си ми адашка  Wink
Браво за дреболийките...
  Не остана много, затова ти желая спокойни метри до финала с един наистина вълшебен сватбен ден.
 
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #27 -: ноември 05, 2009, 21:18:33 »

Момичета, последна вечер! Подготвили сме всичко. кумата днес ми е взела букета и бутониерите. Не съм ги виждала още, но били красиви. Младоженеца и детето отидоха да пият бира като за последно /все едно повече заведение няма да видят/   crazy . Аз влизам да се къпя, че утре няма да можем да станем.

Детето днес кой, как види : "А ние утре с мама и тати ще се омъжваме!". Даже ни направиха отстъпка на автомивката  pardon . Цял ден си я разкарвам като куфар, а милото само за тортата мисли. А да и тортата взех /съвсем обикновенна, но има и златисти мотиви, което се връзва с повечето аксесоарчета/.
Стискайте ми палци утре от сутринта. Дано всичко мине както трябва.
« Последна редакция: ноември 05, 2009, 22:11:14 от roupka » Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 05, 2009, 21:28:51 »

Тъкмо си мислех,че днес ще пропуснеш да се отчетеш и виждам,че си публикувала мнение.
Е това ще е послената ти нощ като неомъжена жена.
Сигурна съм,че тората,букета и бутониерите са чудесни!
Разкраси се тази вечер,опитай да поспиш-утре е твоят ден!
Вярвам,че всичко ще бъде по-красиво от мечтите ти,а бащата на детето ти утре ще се ожени за най-красивата булка,която е виждал.
Отвори сетивата си за утрешния прекрасен ден,изживей го пълноценно и си създай спомени,красиви колкото малката ти дъщеричка!
Бъди щастлива! give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 05, 2009, 22:49:10 »

Миличка, сигурна съм, че утре всичко ще е прекрасно, както винаги си мечтала yahoo
Весели се, усмхвай се, наслаждавай се на всеки миг, и не забравяй, че това е Твоя Ден give_rose
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: ноември 06, 2009, 12:59:41 »

Ч Е С Т И Т О   !!!  weddingday    и... ГОРЧИВООООООО  nazdrave
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 06, 2009, 14:40:15 »

4еститооооо!!!  weddingday
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 06, 2009, 15:11:23 »

Мили младоженци, бъдете здрави и щастливи и много, много търпеливи!
Помнете истината стара, че бракът е като отвара,
която всеки сам вари, но трябва с другия да сподели!
Обичайте се и дерзайте!
Животът няма да е, знайте,
само рози и мечти,
защото има и бодли...
Но там, където Любовта цари,
убождането не боли!
Бъдете много много щастливи give_rose give_rose give_rose
ГОРЧИВОООООООООООООООО Wink CHEERS


* 1.jpg (47.38 KB, 504x461 - видяно 221 пъти.)
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #33 -: ноември 06, 2009, 16:49:17 »

ЧЕСТИТО !!! ПОЖЕЛАВАМ ВИ ДЪЛГО СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ !!! ВИНАГИ ДА СЕ ОБИЧАТЕ И ДА СЕ ПОДКРЕПЯТЕ !!!


* a100980_fal04_forestgreen_xl.jpg (54.83 KB, 360x450 - видяно 240 пъти.)
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 06, 2009, 17:21:03 »

Честита сватба!!!
Пожелавам ви много любов и семейно щастие. Бъдете вечно влюбени един в друг!


Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 06, 2009, 18:29:16 »

Честито мило семейство! Пожелавам ви много любов и много радостни мигове. ГОРЧИВО  give_rose
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 06, 2009, 18:49:26 »

ЧЕСТИТО!!!
СЪХРАНЕТЕ ПРЕЗ ГОДИНИТЕ ЛЮБОВТА СИ
И НЕКА НЕЖНОСТ,УВАЖЕНИЕ И МЪДРОСТ
БЪДАТ ВЕНЕЦ НАД СВЕТЛИТЕ ВИ ЧУВСТВА!
СПОДЕЛЯЙТЕ ГРИЖИ И РАДОСТИ
И НЕКА ВИНАГИ ДА ИМА ЖИВ ОГЪН И ТОПЛИНА
В ОГНИЩЕТО НА ВАШИЯ ДОМ!


П.П.:за тебе Диди,букет от лалета!


* FF86_c.jpg (13.99 KB, 330x370 - видяно 2849 пъти.)
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #37 -: ноември 08, 2009, 00:35:01 »

Благодаря Ви момичета! Още сега сядам да пусна няколко снимки, а утре ще има и подробен разказ!
 give_rose
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 08, 2009, 00:39:06 »

Здравейте госпожо!
Чакаме с нетърпение и снимки и подробности!@}->--
Активен
Le_Chat
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


В едно голямо мъжко сърце...


« Отговор #39 -: ноември 08, 2009, 09:27:41 »

Честито на младото семейство и ГОРЧИВО  weddingday
Желая Ви да сте живи и здрави, много късмет и още поне едно малко ангелче...
Нека всеки следващ ден от семейния Ви живот да е по - хубав от предишния! Бъдете щастливи и пазете обичта си!!!

П.С. Хайде миличка, чакам с нетърпение подробности...  Bravo
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #40 -: ноември 08, 2009, 11:55:52 »

Такааааааааааа, първо разказа /снимките се оказа, че са на компютъра на кумовете /.
 Сутринта тръгнахме към 10 от София към Бачево. Пътя мина неусетно /поизгубихме се на финала, но беше много забавно/. Пристигнахме там и седнахме да обядваме. Бях се разбрала с кметицата ритуала да е в 15:30. Оставаше само час, а аз още нямах прическа и имаше още дрехи за доглаждане. За около 40 мин. всичко беше готово. След малко се почука на вратата, а баща ми си приготви 100лв да даде на младоженеца и да ме взима  Oh my ... . Откупиха ме с 52.65лв. Закичих си гостите с бутониерите и тръгнахме към читалището, което е на 300м от виличката, в която бяхме отседнали. Всички хора по улиците спираха, за да ни пожелаят късмет. Дъщеря ни ме видя, че съм хванала кума под ръкаи ме попита дали за него ще се женя почти през сълзи. Беше много смешно, защото се вкопчи в баща и и не му даде да доближи кумата. Беше се разстроило детето да не се разменим случайно. Беше доста притеснена. Влязохме в ритуалната зала и започна ритуала. Кметицата ме разби. Единствените неща, които имаше пред нея бяха трите ни имена записани на един голям лист и документите, които трябваше да подпишем. Всичко знаеше наизуст /така ли се пише  blush /. На мен през по-голяма част от ритуала ми беше толкова смешно и така неуспешно си криех усмивката, че кметицата избягваше да ме гледа  smile . Мъжът ми цяла четвъртък ми говореше как щял да ме настъпи и да ми имплатира пръстите в ботушите, а като дойде момента получи един ток в крачето. Даже повторих няколко пъти, да не се направи на неразбрал. На края на ритуала като казаха, че съпругата взима фамилията на младоженеца той остана толкова шашнат и ме погледна супер странно и неразбиращо. Аз му бях казала, че няма да си сменям фамилията и той се изненада доста. После чупихме питка /той отчупи по-голямото парче  Bravo /. Аз му казах, че ако той отчупи по-малко парче ще умрем от глад и той се постара  pardon . Развълнувах се когато няколко женици, които са ни видяли, че влизаме в ритуалната зала да се женим са откъснали здравец и дойдоха да ни пожелаят много късмет и да се обичаме до края на живота ни. После младоженеца ме грабна и ме изнесе. Влязохме в механата и се почна пиенето и яденето. Кумовете ни ни подариха сребърна сватбена монета, а имената ни са гравирани на нея. Подариха ни и дигитална фоторамка. Зарадваха се и на нашия подарък. Изпихме кумовата ракия. Не знам за никоя друга сватба, на която гостите са искали да ядът боб със сланина в гърне. Направо паднах /аз такива неща не ям, но те това поискаха  pardon /. Аз им казах да поръчват пържоли, а те боб. Изненадата дойде към 8 часа, когато излизайки от тоалетната се сблъсках с двама мъже със зорни и един с тъпан. Онемях. Никога и такова нещо не съм си представяла, че ще има на моята сватба. В първият момент даже се разстроих, но като видях кумът колко е горд от изненадата си и ми мина бързо. До 12 тези момчета не се спряха, даже на площада на селото свириха в 23 часа. Имаше случайни минувачи, които се включиха в хорото. Беше уникално. Всички след определено количество алкохол се забавляваха невероятно.
Ами май е това. Малко ме е срам да ви пускам снимки,  че съм дебела и грозна, но по-късно може и да се престраша.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #41 -: ноември 08, 2009, 12:05:53 »

Аз досега за грозна булка не бях чула  pardon

А я, ти да не говориш така за себе си, че ще има  beating beating beating

Разказа е страхотен ! На малката съм се смяла със сълзи  funnytooth Ама тя колко е годишна милата ?

Всичко е било не по-малко вълнуващо, от която и да е "бавна" сватба с огромни организации и си личи, че сте изкарали страхотно !!!  Bravo Bravo Bravo


Да сте живи и здрави и разбира се:

ГОР-ЧИ-ВО !!!!  weddingday

nazdrave nazdrave nazdrave
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: ноември 08, 2009, 12:37:55 »

Честито на младото семейство...пожелавам ви много семейно щастие и разбирателство
 butterfly butterfly butterfly butterfly butterfly

и да не съм чула...грозна идебела... diablo няма грозна булка така че не си създавай излишни комплекси...сигурна съм че си била много хубава...затова престраши се и пусни някоя друга снимчица за да си добием и визуална представа след това емоционално разказче...

 Bravo
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #43 -: ноември 08, 2009, 14:47:42 »

Малката е на 4 и половина. Аз нямам комплекси, че съм дебела и грозна просто казвам, за да не се разочаровате. Сваляме снимките и ще пусна!  smile
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: ноември 08, 2009, 22:10:05 »

Bravo супер сте си прекарали, а малката си я представям милата Girl_hide DANCE
И чакам снимки с голямо нетърпение yahoo
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #45 -: ноември 09, 2009, 00:56:31 »

Ето малко снимки
http://roupka.multiply.com/photos/album/2/2
Утре още, че вече ми се спи!
Активен
Le_Chat
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


В едно голямо мъжко сърце...


« Отговор #46 -: ноември 09, 2009, 01:33:55 »

 danceg Видях снимките... още веднъж ГОРЧИВО за младото семейство
И късметчетата и чашите много ми харесаха..
Мисля, че и ти като всяка " традиционна " булка си влюбена, щастлива, а всяка жена, когато е такава, е и красива.  Flower
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: ноември 09, 2009, 02:23:22 »

Прекрасна си Диди! give_rose
Букетът ти страшно ми напомня на моя-страхотен е.Късметчетата също са много сладки.
А дъщеричката и другата шаферка са много чаровни.
Чашите,бутониерите,свещите-всичко е изпипано,а булото приятно ме изненада!
Още веднъж честито,желая ви много семейно щастие!
ГОРЧИВО
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #48 -: ноември 09, 2009, 08:11:43 »

Момичета, ама вие не си лягате май? Благодаря за милите думи и успешна седмица от мен  give_rose
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: ноември 09, 2009, 08:55:34 »

4удесен разказ! усещам,че е било много весело и непринудено! браво,  give_rose  give_rose  give_rose ! радвам се за вас и чакам с нетърпение нсимките!   girl_wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: ноември 09, 2009, 09:44:48 »

честито мила Рупка, много щастие, здарве и късмет ви желая!!!
 много е било весело и хубаво, браво и снимките са много хубави, наистина се радавам, че се еполучило толкова хубаво
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: ноември 09, 2009, 09:48:33 »

Bravo много сте хубави и влюбени, то ви личи. А шаферките са големи сладури give_rose
Пожелавам ви винаги да сте толкова щастливи и влюбени Wink
Горчивоооооо yahoo yahoo yahoo
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: ноември 09, 2009, 11:32:52 »

ох, ама че съм и аз, съвсем не гледам линка,който си дала, само кликам в галерията-а тя -празна! Wink роупка, страхотни сте! много си лъчезарна! браво! и още снимки ако има!!!
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: ноември 09, 2009, 11:44:06 »

Много сте готини, ве хора.  Bravo Личи си колко влюбени и щастливи сте. Продължавайте все така give_rose
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #54 -: ноември 09, 2009, 14:54:43 »

Рупка, много сте хубави и двамата и ти направо сияеш от снимките! Малката е супер сладурана! Разказът ти е много емоционален и забавен, ама може ли така да плашите детето ! Пожелавам ви много, много години семейно щастие и спокойствие !
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #55 -: ноември 09, 2009, 15:20:01 »

Благодаря момичета. Качването на снимки продължава! good
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: ноември 09, 2009, 15:41:21 »

Аз нещо не разбрах-нали сватбата щеше да е изненада за приятелите ви.
Е,получи ли се или те се усетиха хората?!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: ноември 09, 2009, 17:00:29 »

значи, чакаме още сниммкииииии yahoo yahoo yahoo
Активен
Le_Chat
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


В едно голямо мъжко сърце...


« Отговор #58 -: ноември 09, 2009, 17:03:19 »

Аз нещо не разбрах-нали сватбата щеше да е изненада за приятелите ви.
Е,получи ли се или те се усетиха хората?!
ех, взе ми думите от устата..  girl_wink  и мен това ме вълнува, как реагираха вашите приятели...
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #59 -: ноември 09, 2009, 19:04:21 »

Наложи се една седмица по-рано да им кажем! Отказаха ни категорично и си получиха поканата предсрочно. Но пак бях много изненадани. След като получиха поканата и се напрегръщахме братовчедка ми каза, че вече няма причина да не дойдат.
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #60 -: ноември 10, 2009, 10:23:13 »

Момичета, да направя едно уточнение. На снимките където сме си вдигнали ръцете, все едно поздравяваме Хитлер е поздрав за мен. Кумът и кумата от преди 2 години ме поздравяват така защото съм командвала много мъжът ми. Някой да не се разсърди. А кумата в моя чест е научила дъщеря си като си вдигне така ръката да иска сок. Преди няколко седмици детето отива при нея, вдига ръка и казва мамо искам сок. Тя с мисълта, че не е казала моля те я пита така ли се иска сок, а малката вдига ръка и казва :Мамо, дай ми сок веднага!  insane
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: ноември 10, 2009, 10:30:08 »

А къде да ги видим тези снимки?Аз рових в галерията,на която даде адреса по назад,ама нови снимки не видях.
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #62 -: ноември 10, 2009, 11:00:01 »

http://roupka.multiply.com/photos/album/2/2
Тук трябва да ги виждате!
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: ноември 10, 2009, 12:49:19 »

Личи си,че е бил щур купон.Всички сте усмихнати и доволни. Bravo
А като гледам питката и тортата ми се отваря апетита.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: ноември 10, 2009, 13:42:28 »

Честита сватба roupka   give_rose !!! Бъдете все така щастливи и усмихнати както на този така важен ден за вашето семейство!!! И дъщеричка видях,че си имате -жива и здава да ви е и скоро да я дарите с братче или сестриче  smile!!!
Много нежна булка си била, имали сте невероятна ноемврийска сватба  Bravo
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #65 -: ноември 10, 2009, 14:16:02 »

Много ви благодаря за милите думи. Аз се притеснявах как ще се възприеме нашата сватба на широката аудитория, но след купона съм супер доволна и никой не може да ме нарани  danceg
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 10, 2009, 15:47:25 »

Кумовете ни ни подариха сребърна сватбена монета, а имената ни са гравирани на нея.

Аз щях да питам и забравих, кумовете ви са ви подарили монетка, а нали и твоята идея беше вие да им подарите, какво стана всъщност pardon
Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #67 -: ноември 10, 2009, 16:11:51 »

Честито, Roupka! и поздравления за осъществената идея  good
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #68 -: ноември 10, 2009, 16:36:44 »

Petrova, и ние им подарихме монета. Само че нашата беше с Дева Мария и Исус. Сребърна със позлатени елементи. Има я снимана в "Сватбени дрънкулки". Подаръка от кумовете ни обаче беше истинска изненада. Даже са успели да гравират и нашите имена на нея. Трябва да опитам да я снимам. Дано се види.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: ноември 10, 2009, 16:45:21 »

Аха ясно, мисля че Първа инвстиционна или Пиреус пуснаха такива подобни good
п.п може и да греша за банката. Ако можеш да я снимаш ще е много хубаво yahoo
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #70 -: ноември 10, 2009, 16:55:16 »

http://roupka.multiply.com/photos/album/1/Svatbarski_drankulki
Готово! На ПИБ е монетата!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: ноември 10, 2009, 17:08:19 »

 Bravo на вашите кумове за изненадата, монетата е прекрасна, аз вашия подарък към тях го видях след като го беше качила. И двете монетки са judges
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: ноември 10, 2009, 17:10:12 »

Браво на кумовете! Bravo
И ние имахме за подарък монетка от родителите ми.
Много оригинално се е получило с имената ви.
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #73 -: ноември 13, 2009, 01:08:51 »

Монетата ни казаха да я подарим за първата сватба, на която се зажени наше дете. Искат да са кръсници вече и само ни подкукоросват да съм забременявала. Момичета, още не мога да се отърся от купона, който си направихме. А на мъжът ми му е трудно още да ме нарича с неговата фамилия. Другата седмица мисля да се снимам и да ходя да оправям документи. Целувки на всички  give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: ноември 13, 2009, 12:24:16 »

Момичета, още не мога да се отърся от купона, който си направихме. А на мъжът ми му е трудно още да ме нарича с неговата фамилия. Целувки на всички  give_rose
Ооо, това е нормално да се вълнуваш още от сватбения ден yahoo
А мъжете са едни такива сладури, милото почти всяка сутрин ме буди с "г-жо Марковска ставайте за работа или нещо подобно"
Вече почнах да си забравям името ROFL, но как да му се сърдя, като го глед все едно "мед му капе от устата" pardon Wink
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #75 -: ноември 14, 2009, 12:35:11 »

На мен ми беше смешно вечерта на сватбата. Нали кумът и мъжът ми си легнаха по-рано, а жените останахме да си кудкудякаме на чаша вино. В 4 мъжът ми се събуди с думите "Ооооооо, Рангелова тук ли си?" и си се смя 20минути сам. Явно му е било много забавно  danceg
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: декември 06, 2009, 11:43:49 »

Диди,честито първо месече!
Бъдете много щастливи,винаги влюбени и изпълнени с усмивки!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: декември 06, 2009, 19:39:29 »

Мило семейство честита 1-ва месечинка!!!
Много любов и щастие ви желая от сърце give_rose
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: декември 06, 2009, 23:58:55 »

честито първо месече...желая ви много здраве щастие и дълъг щастлив семеен живот... give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #79 -: декември 07, 2009, 10:30:31 »

С малко закъснение Честито първо месече, Рупка !!! Пожилавам ви дълъг семеен живот, изпълнен с мого радост и щастливи мигове !!! Обичайте се и се подкрепяйте !!!
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #80 -: декември 07, 2009, 12:44:44 »

Благодаря ви момичета. Да ви се връщат тъпкано пожеланията!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: януари 06, 2010, 12:03:46 »

Мило семейство времето тече неусетно yahoo
Честита 2-ра месечинка, нека живота ви е един безкраен меден месец и да се сбъднат всичките ви мечти give_rose CHEERS
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #82 -: януари 06, 2010, 19:30:55 »

Много си мила  give_rose  Благодаря ти за милите пожелания! smile
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines