Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 10:48:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 7  (Прочетена 159436 пъти)
 
Diema
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: юли 27, 2010, 11:21:56 »

здравейте
нашата сватба мина беше превъзходно и искам тук да напиша най- искрените си благодарности към хората които помогнаха за всичко

Първо искам да благодаря на сватбена агенция Magnetk08 и най вече на Красимира Иванова която еневероятен пофесионалист и украсата беше просто вълшебство също така и сватбения букет бутониерите и всичи останали неща Препоръчвам ги с 2 ръце smile

Ресрорант Атлантис -Сарафово за вкусутийките които правят а и за добрата организация която имаха

Dj Джорджи беше невероятен и в музиката и в ролята на водещ

Фризьорски Салон Кондев и най вече на Веси която направи една невероятна и мн трайна прическа ( даже спах с нея и на сутринта не беше мръднала lol

Грим-Мирослава Коларова -какво да кажа страхотна жена много много е добра в работата си Грима ми не мръдна цяла вечер Няма да сгрешите ако сте при нея smile

Сладкарски салон Амадеус за вкусната тортичка която направиха по описанието което им дадох изглеждаше точно така както им я описах smile

Хм....дано не съм пропуснала нещо и някои ако се се тя по късно пак ще пиша Дано да съм ви била полезна с инфото

За Фотото и видеото ще пиша благодарности след като видя как са се справили smile
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: юли 27, 2010, 11:36:53 »

Диема,поздравления за щастливото събитие!Много щастие и много любов ти желая! give_rose
Надявам се да ни направиш съпричастни,като публикуваш няколко снимки!


Катя,до сега не съм чувала Захаро да предлагат дегустация.Мога да ти кажа,че предлагат 3 основни крема:шоколад,сметана(или ванилия) и карамел.Най-добре попитай по телефна или на място в цеха/магазина!
Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: юли 27, 2010, 12:26:42 »

Диема, честито! Пожелавам ви много любов, разбирателство и семейна хармония за дъъъъъъълги години напред  give_rose

dodo23 благодаря за отговора...явно искам вече искам прекaлено много....чак дегустация biggrin
Активен
Diema
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: юли 27, 2010, 13:25:16 »

благодаря ви dodo23 и katqsl  за пожеланията и когато са готови снимките ще кача непременно
Активен
kokiche
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 312



« Отговор #484 -: юли 28, 2010, 11:32:42 »

Честито  give_rose give_rose give_rose
Дълъг и сладък семеен живот heart heart heart heart heart heart heart
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: юли 28, 2010, 14:12:18 »

Честито, Diema  дълъг семеен живот и много любов и разбирателство.Радвам се че всичко в Атлантис е минало много добре понеже и нашата сватба е там и се притеснявам малко...
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: юли 29, 2010, 09:15:11 »

Момичета,някой знаели дали някъде в Бургас могат да ми направят цвете за коса от плата на роклята ми...
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: юли 29, 2010, 09:32:18 »

Момичета,някой знаели дали някъде в Бургас могат да ми направят цвете за коса от плата на роклята ми...

Пробвай в шивашките ателиета!За конкретно място не се сещам.
Активен
Adence87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 85



« Отговор #488 -: юли 29, 2010, 18:02:57 »

Честито Diema, пожелавам ви дълъг семеен живот и да сте винаги така влюбени един друг както в настоящия момент!!!! give_rose  give_rose  @}->--2
Активен
Diema
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: юли 30, 2010, 07:31:28 »

Мерси Jeki за пожеланията За Атлантис и ние имахме големи притеснения но наистина беше всичко на ниво просто организацията беше уцудващо много добра понеже и ние бяхме чували много различни мнения и впечатления.Иначе е до 01:00 часа но това беше напълно достатъчно понеже ние имахме и много дечица и повечето родители си тръгнаха към 23:30 Храната както казах е повече от прекрасна Като цяло останахме много много доволни Пожелавам ти и при вас всичко да мине много добре и да изкарате една прекрасна вечер която да помните цял живот
Активен
Diema
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: юли 30, 2010, 07:34:01 »

благодаря ви kokiche и Adence87 за пожеланията
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #491 -: юли 30, 2010, 09:53:18 »

Diema честитоооо weddingday Много любов, обсипана с цветя и рози и хиляди мигове на щастие girl_wink twohearts ви пожелавам, както и 100 години семеен живот  funnytooth

Айде чакаме снимки lol) А вие в коя зала на Атлантис бяхте?
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #492 -: юли 30, 2010, 18:28:19 »

Нямах си представа как вървят цените на цветята в България, но след като прочетох една друга тема се шашнах. Момичета кажете как вървят цените в Бургас? Колко долу горе излиза като цена декорацията с цветя за цялата сватба? Като част от украсата бих ми направи впечатление, че са доста голямо перо от бюджета. Също ще ви помоля момичета ако някоя от вас знае къде в Бургас/или околността мога да си закупя цветя на едро?  give_rose give_rose give_rose Благодаря предварително
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #493 -: юли 30, 2010, 20:03:53 »

Здравй bibilqna,аз имам същия проблем тук в Бургас мился,че е само два склада за цветя Бургасцвет Баев и Бургасцвет Танев мож и да са дно,аз също мисля да си купя цветя на едро и само флористката да ми ги аранжира,но не ми е останало време да отида и да поразпитам.Ти на какви цвтя си се спряла,аз по принцип предпочитам гербр (цикламен) и зелени хризантемки нямам никаква представа какви са им ценит  smile Ако някой зне нещо нека пише  smile
Активен
Diema
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: юли 30, 2010, 20:37:56 »

здравейте bibilqna  и jeki
Bibilqna ние бяхме в новата зала на Атлантис понеже не бяхме над 100 човека и успяхме да се съберем там А склад за цветя знам че има и в Братя Миладинови срещу Тандема но какви цветя предлагат нямам идея

smile
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines