Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 12:18:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 7  (Прочетена 159513 пъти)
 
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: юни 21, 2010, 15:59:21 »

Просто няма начин да направим промяна в часа, защото на 15.06 в 02.00 сутринта ще е църковния брак
Къде правят църковен брак в 2 сутринта?И какво налага да е така?
Това направо ме шокира....
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: юни 21, 2010, 16:03:09 »

И аз не мога да разбера 15.06 мина нещо се обърка  Adence87 ,защо не погледнете в сайта на Атлантис за някой др. телефон...
Активен
Adence87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 85



« Отговор #437 -: юни 21, 2010, 16:11:15 »

Грешката е моя... 15.08 е правилната дата. В Сарафово, в църквата ще направят тогава цълковния брак, понеже 14.08 е в постите и няма как да стане...та така  pardon
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: юни 24, 2010, 14:59:34 »

Момичета имам въпросче относно вкарването на алкохол в ресторанта, искам да попитам  освен водката и уискито които ще са бутилирани,за дом.ракията която ние ще  си вкараме бутилките от ресторанта ли ги дават или ние си ги носим.... Защото ако ние трябва  да си ги набивим нямам представа от къде.... crazy
Активен
Diema
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: юни 24, 2010, 15:53:26 »

Много хубав въпрос и мен много ме интересува това Предполагам че зависи от ресторанта...За вино може и да дадат някоя друга каничка но за ракия -  бутилки не вярвам. Все някъде трябва да продават хубави празни бутилки но къде и аз не знам  ohah ohah ohah
« Последна редакция: юни 24, 2010, 16:19:25 от Diema » Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: юни 24, 2010, 17:22:40 »

Момичета,ресторантите нямат практика да осигуряват бутилки.Това си е ваша грижа.
Най-добре помолете в някое заведение ако имате познати да ви съберат бутилки.
В Пловдив има стъкларски завод,от който могат да се купят бутилки,но не знам при какви условия.
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: юни 24, 2010, 20:11:40 »

Благодаря,сега започва голямото търсене и разпитване за 15-20 бутилки  smile мисля че толкова ще са достатъчно
Активен
ultraa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #442 -: юни 28, 2010, 14:45:17 »

Здравейте момичета. И аз ще правя сватба, датата ми е на 9-ти октомври..поне засега, че записването в ритуалната зала за октомври трябва да е през юли месец. От Бургас съм, вече резервирахме ресторант Авеню, както и сватбена агенция за част от нещата, които няма да усмеем да свършим сами, агенцията е "АРТ 2", вчера имах среща със организаторката-Дора, уникална жена, страшно учтива и излъчва адски много позитивна енергия.
Та моля ви дайте малко инфо, ако сте ползвали агенцията или ресторанта, също искам да попитам къде мога да отида за сватбените халки, както и за рокля.. казаха ми че Асеновград е рая за булките, но едва ли ще имам време да ходя до там.. за това варианта ми е да търся из Бургас, единствено ми казаха да не ходя в магазин Минон.. че хич не били доволни от там.   blush
« Последна редакция: юни 28, 2010, 14:47:46 от ultraa » Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: юни 28, 2010, 15:11:17 »

Здравей,iltraa!
Съвсем на време се захващаш с подготовката!За ритуалната правилно си се ориентирала.
За рокля погледни в магазините на Аз и Ти и двата са на Ботева,в Мирена-ул.Македония,до подлеза към операта се сещам,че също има,той май беше на Минон.Щом си от Бургас имаш възможност да хвърлиш едно око.Ако нищо не ти хареса,пак може да идеш до Асеновград.
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: юни 29, 2010, 11:14:56 »

За булчински рокли може да погледнеш в модна къща "Романтика" на ул. "Цар Симеон" и в "Прицес" на ул."Абоба". Дано си харесаш нещо:) Ако не - по-скоро иди до Варна. Там предлагането е доста по-голямо.
Активен
ultraa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #445 -: юни 29, 2010, 12:02:56 »

За булчински рокли може да погледнеш в модна къща "Романтика" на ул. "Цар Симеон" и в "Прицес" на ул."Абоба". Дано си харесаш нещо:) Ако не - по-скоро иди до Варна. Там предлагането е доста по-голямо.
Да за Варна също ми споменаха, но нали ви казвам не знам ще имам ли време да ходя да търся и извън Бургас... макар че ако тук не харесам нищо няма да имам друг избор, а най-големия ми проблем са обувките, просто не мога да ходя с високи токчета  angry
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: юни 30, 2010, 08:02:37 »

Здраврй ultraa,ние също работим с АРТ 2 мнго съм доволна за сега нещата вървят много добре,в петък съм среща с Дора да си избера покани и да  уточним украсата,защо не отиш до "Аз и Ти" ако не си ходила,ако имаш време отиди до Варна аз ходих но в неподходящ момент имаше балове тогава и нямаше никакви булчнски рокли,има много магазини.Успех...
Активен
ultraa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #447 -: юни 30, 2010, 14:14:07 »

Здраврй ultraa,ние също работим с АРТ 2 мнго съм доволна за сега нещата вървят много добре,в петък съм среща с Дора да си избера покани и да  уточним украсата,защо не отиш до "Аз и Ти" ако не си ходила,ако имаш време отиди до Варна аз ходих но в неподходящ момент имаше балове тогава и нямаше никакви булчнски рокли,има много магазини.Успех...
Здравей, първо честито за предстоящата сватба.. със сигурност ще проверя първо в бургаските магазини, акоо случааайно така не харесам нищо, ще се наложи малко пътешествие до Варна и в краен случеай до Асеновград.. А за сватбената агенция-да чувала съм добри отзиви за тях, аз лично си избрах тема-зелена най-вероятно с шампанско.. Дора каза, че е правила само 1 сватба в зелено и моята ще е уникална хехе  pleasantry.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: юни 30, 2010, 14:46:19 »

ultraa,чела съм някъде,че шиели обувки по поръчка-казваш си изискванията и ти ги правят.Помня,че мацката,която го разказваше беше дала парче плат като на роклята си и са й изработили специалните обувки.Порови в нета,може да изкочи нещо!
Все ще се намери решение за проблемът ти с обувките! smile
Активен
ultraa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #449 -: юни 30, 2010, 15:31:58 »

ultraa,чела съм някъде,че шиели обувки по поръчка-казваш си изискванията и ти ги правят.Помня,че мацката,която го разказваше беше дала парче плат като на роклята си и са й изработили специалните обувки.Порови в нета,може да изкочи нещо!
Все ще се намери решение за проблемът ти с обувките! smile
Хмм нямаше да се сетя, БЛАГОДАРЯ  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines