Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 14:33:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 7  (Прочетена 159832 пъти)
 
kokiche
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 312



« Отговор #375 -: юни 04, 2010, 11:30:36 »

Хубав въпрос  Bravo
При всички положение е по-добре да остане, отколкото да не стигне. При нас остана доста алкохол,но не сме правили никакви уговорки. Съмнявам се да са съгласни да се върне.  :\Но след сватбата също има достатъчно поводи за почерпки, така че не го мислете - ще ви влезе в употреба.
Наздраве  drinks
Активен
Ftonka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #376 -: юни 04, 2010, 13:40:11 »

Защото на сватбата на сестра ми беше така.Купи се промишлено количество алкохол и след сватбата това което беше останало се върна.Това беше преди 6 години и беше в Габрово за това питам pardon
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: юни 04, 2010, 14:54:02 »

Тони,управителя на Университета ще ти каже колко алкохол ви трябва!
Той може да предвиди необходимото количество според бройката на гостите ви.
При нас прогнозата му беше точна и остана около 4-5 литра ракия,а от виното -може би 3-4 бутилки.
Имахме си и още вино и ракия за резерва,но не ни беше проблем,защото ракийката беше домашна.

След сватбата раздадохме бутилките,както са си с хубавите етикети на близки,които не присъстваха на сватбата,по една или друга причина.
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: юни 04, 2010, 20:41:03 »

Тони,управителя на Университета ще ти каже колко алкохол ви трябва!
Той може да предвиди необходимото количество според бройката на гостите ви.
При нас прогнозата му беше точна и остана около 4-5 литра ракия,а от виното -може би 3-4 бутилки.
Имахме си и още вино и ракия за резерва,но не ни беше проблем,защото ракийката беше домашна.


ХАХХАХ...Доста си права Додо.
 Ftonka, и при нас прогнозата беше доста вярна! Ако сте в "Университета" и управителя Митко ще ви помогне доста.
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: юни 04, 2010, 20:41:16 »

Момиче извинявам се,че малко ще отклоня темата с фризьорите, но имам въпросче някой от вас да има някакво впечатление за гримьорката Мирослава Коларова 

Мирослава е много добър гримьор. Не съм чувала лош отзив за нея до сега. Привърженик е на лекия грим обаче. Можеш да отидеш на пробен, който се заплаща. Миналото лято цената беше 50 лв. Доста бяхме писали за нея в темата за грима.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: юни 04, 2010, 21:22:29 »

И аз се присъединявам към положителните отзиви за Мирослава. В моето семейство , когато имаме поводи за гримосване, винаги тя е човекът.

И за лекият грим съм съгласна. Аз исках на сватбата да ме направи с черен опушен грим, тя се шашна и ме направи средно между моите и нейните разбирания - опушен, сивкав, но не толкова черно, колкото аз исках.

Има снимки в албума отблизо, може да се види.
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: юни 04, 2010, 22:06:12 »

Здравейте,

някой ползвал ли е услугите на сватбена агенция и салон Мирена и на DJ Станислав Жеков /пуска ли всякаква музика/.
Активен
Diema
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: юни 04, 2010, 23:08:14 »

здрвейте
а някой да е ползвал услугите на Magnetik08 Ако някой има инфо да пише  smile Благодаря smile
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: юни 04, 2010, 23:16:27 »

Здравейте,

някой ползвал ли е услугите на сватбена агенция и салон Мирена и на DJ Станислав Жеков /пуска ли всякаква музика/.

Мила,заболя ме устата да хваля Станислав Жеков и Мирена,виж по назад в тази тема има доста мнения за Станислав.
Виж и в темата за моята сватба.
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: юни 05, 2010, 07:17:24 »

Извинявай ей сега започвам да чета хубаво всичките теми от 1ва  Read
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: юни 05, 2010, 08:25:14 »

Няма за какво да се извиняваш! give_rose
Активен
Diema
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: юни 05, 2010, 16:32:56 »

здравейте момичета
 
Аз пак имам въпросче някой ползвал ли е услугите на видеооператор Николай Парушев?? Или някой да е чувал като цяло нещо за него? Благодаря
Активен
leer83
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #387 -: юни 07, 2010, 15:56:13 »

Здравейте, мили дами! Нова съм във форума,тъй като наскоро ми предстои годеж и в по-късен етап и приготовление за сватба... имам колебание м/у агенции Зоза-декор и Магнетик..Насочете ме , Моля Ви
Търсих Зоза-декор на адрес,който има качен в страницата им , но на адреса няма такава агенция..ако някой може да ми помогне ще бъда благодарна! give_rose
Активен
Diema
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: юни 07, 2010, 16:09:18 »

здравей leer83 за зоза-декор не съм чувала нищо Но на мен ми предстои сватба края на Юли и аз съм се насочила към Magnetik08 Не съм се срещнала още лично с тях понеже не съм в България но по думите на майка ми са много мили и разбират от работата си.Ако не ти е късно към края на Юли ще мога да ти дам повече информация като мине всичко smile
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: юни 07, 2010, 17:59:45 »

Добре дошла leer83 give_rose
Има бургаски булки,които са ползвали Зозите и бяха доволни,но нищо конкретно не помня.
Магнетик ги чувам за първи път!
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines