Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 12:19:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 7  (Прочетена 159521 пъти)
 
Ftonka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #360 -: май 28, 2010, 18:16:42 »

thank you thank you super ste ei sega gi pochvam oshte vednaj vi blagodarq Bravo give_rose good

Модератор: Пишете САМО на кирилица!
« Последна редакция: май 28, 2010, 20:46:36 от maria_lakova » Активен
Ftonka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #361 -: май 28, 2010, 21:15:19 »

Много съжалявам и обещавам да не се повтори tease
Активен
BuB4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59


„Истинската цена на любовта е любов“


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: май 29, 2010, 19:23:18 »

Момичета някой от вас знае ли как да си поръчам покани от този сайт  http://www.kristalcards.hit.bg/
Мога да ги разглеждам,но за съжаление никаде невиждам контакти  ohah
Ще съм ви безкрайно благодарна, ако знаете от къде мога да си поръчам  give_rose   
Б
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #363 -: май 29, 2010, 20:09:18 »

Bub4eto не съм сигурна, но в главата ми се върти спомен, че разглеждах подобни или същите в магазин Мирена, до Ботева се намира. Даже някой от поканите в този сайт съм на 1000% сигурна, че съм ги виждала в един от техните каталози. Отиди на място разгледай.
« Последна редакция: май 29, 2010, 20:24:11 от bibilqna » Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #364 -: май 29, 2010, 20:11:21 »

мисля, че този сайт може да ти помогне също http://www.svatbeni-pokani.hit.bg/index.htm .... всъщност сега видях, като отидеш на каталог и натиснеш вход ти отваря сайта, който ти си дала smile

Пише даже контакти за    Бургас             - сватбен салон АЗ и ТИ, ул. Ал. Велики 3
« Последна редакция: май 29, 2010, 20:13:39 от bibilqna » Активен
Danaya
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #365 -: май 31, 2010, 14:59:09 »

Здравейте, момичета! Има ли предстоящи булки от Поморие smile ? Имам нужда от помощ с добър фризьорски салон в Поморие (или фризьор, който да дойде в хотела), тъй като съм от София и няма да имам много време да обикалям и да експериментирам на място. Сватбата ми е съвсем скоро - на 12 юни. Четох в по-стари теми, че препоръчват салон Стефани, близо до Месалината. Някой има ли по-пресни впечатления? Много благодаря предварително!
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: май 31, 2010, 17:00:44 »

Здравей,Danaya!Фризьорът,при който аз бях за сватбата си се казва Жоро.Знам,че е от Поморие,но има салон в Бургас.Искам да кажа,че беше ФАНТАСТИЧЕН и аз съм във възторг от него  good Прави също и грим.А,цените му са по-ниски от тези,на някои други прехвалени фризьори и гримьори в Бургас напълно незаслужили славата си!Имам малко непрофесионални снимки от сватбата в галерията си.Ако проявиш интерес мога да ти дам телефона му.
Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: юни 01, 2010, 09:54:42 »

Момичета и аз имам нужда от насока по отношение на фризьорите, че идея си нямам къде има добри...насякъде ми препоръчват само Стайко, а не знам защо ми се ще да изпробвам някой друг из Бургас....особено ако знаете салон, в който дават под наем коса/кичури, че с моята май никаква прическа няма да докарам sad
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: юни 01, 2010, 10:09:15 »

Аз не останах особено впечатлена от Стайко.Прави всички булки по един и същи начин.Прическите стоят някак изкуствено,като омазани със стилизиращи продукти...не знам...поне на мен не ми хареса.Няма живот в косата,стои като препарирана  NO И това на фона на безумни цени  nea
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: юни 01, 2010, 12:44:15 »

Искам да ви попитам знаете ли дали дават под наем някакви вази или сфери. Искам да ги украся с камъчета, цветя и свещи, но не ми се купуват вази.
Активен
Danaya
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #370 -: юни 01, 2010, 13:18:26 »

Здравей, stefanel, благодаря ти, че се отзова  give_rose. Разгледах снимките ти в галерията - много хубава булка си. Аз искам свободна и жива прическа, да не е утежнена от стилизиращи продукти (с дълга кестенява коса съм, леко етажирана). Като чета впечатленията ти от Жоро, надявам се да се сработим, така че давай координати  smile.
Благодаря предварително!

П.П. Между другото ми препоръчаха и Стефка Джисова, салонът й бил точно срещу ритуалната зала в Поморие. Някой да има впечатления?
Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: юни 01, 2010, 13:53:03 »

Аз не останах особено впечатлена от Стайко.Прави всички булки по един и същи начин.Прическите стоят някак изкуствено,като омазани със стилизиращи продукти...не знам...поне на мен не ми хареса.Няма живот в косата,стои като препарирана  NO И това на фона на безумни цени  nea

И мен нещо ме възпира..някак не съм чак толкова впечатлена наистина за цените...от друга страна аз не искам да съм с пусната коса...щото нямам толкова коса biggrin
Дано да се включи някой по-запознат с фризьорските салони...
Активен
kokiche
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 312



« Отговор #372 -: юни 02, 2010, 13:18:25 »

Здравейте бъдещи булки  smile,
И аз миналата година като вас се чудех и маех къде да намеря добър фризьор, тъй като съм от София и не познавах никого тук. В крайна сметка след много разпитване фризьорката, от която останах доволна. Името й е Поли, цената беше 80лв./ако някой се интересува да ми пише на лични за координати/. Аз исках стилен кок, който да не прилича на бабешки.Жената определено се справи и измайстори много интересна прическа. Bravo За DJ горещо бих ви препоръчала Стансилав Жеков. Той е млад!!! /което не е без значение/. Има много приятен глас и ненатрапчиво присъствие. Определено се съобразява с желанията на младоженците. Аз лично даже прекалих  blush и му дадох няколко страници с желани песни. Той го прие без да се мръщи.
Успех момичета smile
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: юни 02, 2010, 13:38:25 »

Момиче извинявам се,че малко ще отклоня темата с фризьорите, но имам въпросче някой от вас да има някакво впечатление за гримьорката Мирослава Коларова 
Активен
Ftonka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #374 -: юни 04, 2010, 11:16:17 »

Аз пак имам в ъпросче...какво правите ако алкохола ,който сте купили за ресторанта остане. Правите ли договорки с ъс складовете за това? give_rose
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines