Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 14:36:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 7  (Прочетена 159870 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #330 -: май 27, 2010, 11:36:20 »

 Извинете, че се намесвам във вашата тема  blush Доколкото разбирам, офертата на хотел "Приморец" включва освен менюто:торта, пита, украса на ресторанта, безплатна стая за младоженци и т.н. Дори и само първите 3 да бяха, ми се струва добре. Пресметнете си колко ще дадете за нещата извън кувертите за храна и алкохол за гостите  Wink Може би съвсем малко по-малко от този вариант.
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: май 27, 2010, 11:40:15 »

Незнам и аз. Като място, обстановка и начин на обслужване знам, че всичко ще е перфектно, но пак си мисля, че е доста скъпо 74лв на човек е все пак и ако сватбата е 100 човека 7400лв само ресторант, а и н е се знае дали ще може да се внесе алкохола...
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: май 27, 2010, 11:41:07 »

Интересна информация.Високи са цените наистина,но все пак е петзвезден хотел.За сравнение ще кажа,че Атлантис е с три,а България с четири звезди.И ако за тази цена от 37 евро на човек,ти предлагат сватбена торта,украса от живи цветя и свещи,то това променя до извесна степен нещата. Украсата по принцип си е сериозно перо в бюджета.Пък и абсолютно никаде другаде в Бургас няма кръгли маси.
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: май 27, 2010, 11:45:45 »

Дам така е smile. Колко е бюджета за украсата? Знам, че може да варира в големи граници, но средно колко идва?
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: май 27, 2010, 11:49:23 »

По мое мнение,за да се получи що годе прилична украса трябват към 1500-2000 лв минимум.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: май 27, 2010, 12:44:48 »

По мое мнение,за да се получи що годе прилична украса трябват към 1500-2000 лв минимум.

Според мен бюджета за украсата е доста разтегливо понятие.
Зависи от стила на сватбата,от предпочитанията на младоженците и от още куп неща.
За моята сватба дадох близо 1000лв за украса и мисля,че се получи страхотно-получих това,което аз исках!
Имаше неща,които не ми хареса как се получиха,но те не бяха въпрос на пари,а на договорки.

Скоро гледах снимки от една сватба,на която бюджета явно е бил голям-преливаше от крайности и множеството детайли бяха зле съчетани.Но нали за всеки влак си има пътници....
Активен
slaveia87
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: май 27, 2010, 21:08:43 »

офертата е досто добра, при положение че влиза декорация, но не са споменали дали може да се внася алкохол , защото ако не може и се поръчва от ресторанта ще стане не 37 евро ами 100 евро на човек като знам някои хора как пият  blum За алкохола всеки ресторант си има различна политика
Активен
Ftonka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #337 -: май 28, 2010, 00:34:19 »

Zdraveite momi4eta napravo se 4udq ot kade da zapo4na....purvo 6te kaja 4e 6te stavam burgaska bulka  danceg no sum ot Gabrovo,jiveq v London i sam bila v celiq si saznatelen jivot v Burgas to4no edin pat.Svatbata mi e na 17 uli v restorant Universiteta, a za nego sam 4uvala do sega pove4e negativi,no go zapazihme predi da znam sa6testvuvaneto na tozi forum.Fotograf i video 6te sa  ni  Sarikovi i bih iskala da 4uq nqkakvi otzivi,za6toto za men vsi4ko tova si e palna magla......Tortata re6ihme da pora4ame ot sladkarnica Zaharo mislq 4e sa dobri,no pak bih iskala da mi izpratite i drugi saveti.Agenciq moje bi 6te e White magik,no i za tqh ne sam mnogo sigurna i mnogo bih iskala kato za na4alo da mi pomognete i da dadete mneniq ako imate nabludeniq vurhu rabotata na tezi hora,za6toto kolkoto pove4e 4eta tolkova pove4e se ot4aivam a i vremeto mi mnogo nakasq.Mnogo vi blagodarq predvaritelno give_rose

Модератор: Пишете САМО на кирилица!
« Последна редакция: май 28, 2010, 20:48:27 от maria_lakova » Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: май 28, 2010, 07:19:29 »

Аз присъствах на 1 сватба в университета и беше добре, но е малко тясно. За другите неща не мога да ти помогна, тъй като не съм чувала нищо за тях.
Активен
Mileni
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #339 -: май 28, 2010, 07:35:00 »

За агенция ти препоръчвам Брилянтин.Разбрах,че освен прекрасна украса от скоро започват да предлагат много интересни покани и ритуални чаши.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: май 28, 2010, 07:43:43 »

Ftonka,добре дошла и във форума и в Бургас!
Захаро са много добри в работата си,у дома не минава празник без вкусните им торти и доколкото знам трима художници се трудят за да бъдат тортите им така красиви.За моята сватба и двете торти бяха от там и бяха чудесни.
За Сарикови също нищо лошо не мога да кажа-отдавна са в бизнеса,знаят си работата и от тях бях доволна.
Университета ще ви е тесен само в случай че сте над 100 души.Ние бяхме 97(до колкото помня)и като площ ни беше добре.Ресторанта има някой преимущества,но ние не останахме доволни.
За white magik нищо не мога да кажа!
А ди-джей избрахте ли?
Активен
Ftonka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #341 -: май 28, 2010, 12:15:39 »

Gostite ni nqma da nadvi6avat 100 4oveka taka 4e smqtam 4e 6te se smestim v restoranta.Na vuprosa za DJ-q imam i toi idva  v komplekt s vode6tata mi ot Gabrovo za tqh sam spokoina.Tui kato sas sapruga mi,za6gi smqtam 6te sa toto nie sme jeneni ot 1 godina,sme muzikanti 6te imame i 6 4oveka naroden orkestur i kato po4na da gi smqtam 6te sa 8 maimuni na klona dali 6te se hvanat mi e misalta.Ima li nqkakuv dansing ili ne6to podobno za6totot restoranta 6te go vidq 4 dena predi svatbata.Sa6to taka bih iskala da pomolq ako nqkoi si spomnq kolko masi ima v restoranta za da moga grubo da re6a kak da si naredq gostite.Za brilqntin az su6to mnogo gi haresvam,no te iskat li4na sre6ta,a vie sami se se6tate 4e ne moga da otida i po-tazi pri4ina mislq 4e ako razberat 4e sam v 4ujbina 6te mi svalqt kojata s ceni,ako ne e taka molq pi6ete mi Bravo

Модератор: Пишете САМО на кирилица!
« Последна редакция: май 28, 2010, 20:48:06 от maria_lakova » Активен
lali
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #342 -: май 28, 2010, 12:20:41 »

dodo23,ние се спряхме на DJ Стан.Тази седмица се разминахме и не можахме да се срещнем.Но следващата ще пием кафенце smile
Заложихме на младостта-нашето поколение.
Между другото направи ми впечатление,че голяма шуро-баджанащина в агенциите.
Така те агитират за техен DJ.В крайна сметка деня си наш,и ние си избираме.
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: май 28, 2010, 12:23:17 »

Е нали и комисионни си взимат от тях. И мен това много ме е яд като почнат да си прехвалват хората, с които работят, ама май това е така навсякъде...
Активен
Ftonka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #344 -: май 28, 2010, 12:24:15 »

Macki skam i ne6to drugo da vi pitam da mi kajete za po-specifi4ni obi4ai koito se pravqt samo v Burgas,4etoh za nqkakvo bqlo platno,koeto posle tr da se zapazi za purvata rojba.... i vse ot sorta,za6toto vode6tata ni e ot gabrovo i za tam znaq daosta,no nali vse pak sme v Burgas i obe6tah 4e tr da pitam.Sa6to taka pri nas se igrae s kumov hlqb,a pri vas stavalo s torta i pile.Molq vi ako ste ve6ti v tazi oblast  Bravo 6te 4akam otgovor

Модератор: Пишете САМО на кирилица!
« Последна редакция: май 28, 2010, 20:47:52 от maria_lakova » Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines