Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 14:33:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 7  (Прочетена 159838 пъти)
 
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: май 20, 2010, 08:59:25 »

Jeki,няма проблем да отидеш сама с личните карти на двамата.Аз също ходих сама,защото моето момче тогава не беше в Бг.Това беше около 3 месеца преди датата.Около 10 дена преди датата,обаче,трябва да се направи потвърждение и тогава трябва да отидете двамата.Тогава се носят медицинските и личните данни на кумовете.
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: май 20, 2010, 09:04:49 »

Благодаря ви мнго момичета утре ще отида и ще пиша какво е станало....  smile
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: май 20, 2010, 10:53:48 »

И като стана на въпрос за гражданския ритуал в Бургас,да кажа нещо,което на мен ми се случи.Може да е от полза на някоя друга булка.Не,че е нещо фатално,но все пак...И така ние имахме възглавничка от живи цветя за халките-страшно красива.Преди да започне ритуала оставихме възглавничката с халките заедно другите неща на служителките.Когато започна ритуала и дойде време за халките,какво мислите видяхме-нямаше и помен от нашата възглавничка  diablo Служителката беше извадила халките ни и ги сложила на някаква ОТВРАТИТЕЛНА метална чиния.Не мога да повярвам,че за толкова години НИКОГА НЕ СА ВИЖДАЛИ ВЪЗГЛАВНИЧКА ОТ ЖИВИ ЦВЕТЯ!!!!
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: май 20, 2010, 11:18:28 »

Ужасни са как може такова нещо нали вие сте си я напратили за да е по красиво,ако сте искали такава чиния въобще нямаше да си правите труда....
Активен
zori_w
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #304 -: май 20, 2010, 21:20:40 »

Честито на Stefanel :bravo:вече си г-жа нали *THUMBS*момичета имам питнка-някой има ли отзиви от DJ Атанас Димитров и фото-Виктор Налбанов?сватбената ми агентка ми ги предложи??? crazy
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: май 20, 2010, 22:23:30 »

За първи път ги чувам  crazy С коя агенция работиш?
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #306 -: май 21, 2010, 09:00:45 »

Stefanel честитоооо, с пожелания доживотно да се обичате с твойто мъжле twohearts   smile

Моля те, сподели как беше ресторанта?
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: май 21, 2010, 10:15:42 »

Момичета запазих дата за гр.брак на 31.08 само с двете л.к   yahoo tease ,но едно не можах да разбра как може да са толкова ..... исках на 01.09 те ми казаха сега не може трябва да дойдете първият работен ден на юни,и аз казах тогава запазвам на 31.....  yahoo
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: май 21, 2010, 11:54:25 »

Честито,Jeki  smile Вече си имаш датичка  Bravo
Bibilqna,за ресторанта какво да кажа-доволни сме.Залата е нова,достатъчно просторна,светла.Можеш да направиш каквато си поискаш декорация.Залата не те задължава откъм цветове.За нашата дата басейните бяха напълнени,строителните отпадъци почистени.Храната беше много вкусна.Даже един от гостите каза,че ял най-вкусната пържола в живота си  funnytooth Управителят Жоро е много точен и разбран.Аз внесох в залата допълнително озеленяване,защото по принцип няма такова.Можеш да внасяш допълнително неограничен брой напитки и мезета.
Единственият проблем,с който се сблъскахме беше по вина на една нова и неопитна служителка на регистратурата.Ние бяхме единствената сватба в комплекса този ден и ни се полагаше стая за младоженци като подарък.Когато отидохме след тържеството да се настаним,се оказа,че са дали нашата стая на други младоженци,които са дошли отнякъде  Oh my ... .Стаята,която ни дадоха не беше лоша,но онази другата била украсена от хотела и в нея имало шампанско.Както и да е...,махнахме с ръка...
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #309 -: май 22, 2010, 18:48:19 »

благодаря за отговора Stefanel    give_rose give_rose give_rose

Aма аз има още въпросчета  smile .... като капацитет колко човека побира? Вие колко бяхте общо и как ви беше - тесничко или широко? Като ходихме да го гледаме ни казаха около 100 човека побира, а ние уж щяхме да бъдем между 85-95 макс, но в последствие се оказа, че сме забравили доста хора и в момента списъка е към 110 и малко взех да се притеснявам, макар че не се знае дали всички на 100% ще дойдат де, нооо въпреки това ако ще е тясно да мислим за съкращения навреме  funnytooth

Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: май 23, 2010, 15:46:37 »

Ами,ние бяхме около 80,разположени на 10 маси-една младоженска за 4 човека,родителска за 4 човека,една за 12 гости,една за 7 гости и осем за по 8 гости.Не ни беше тясно.При теб,обаче сигурно ще трябва да сложиш повече души на маса.
Активен
BuB4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59


„Истинската цена на любовта е любов“


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: май 24, 2010, 18:27:53 »

Момичеееета вече дадох за шиене моята рокля  yahoo, леле толкова се вълнувам  yahoo .
В събота обикялх по магазините на Асеновград, но така и неуспях да видя "моята" рокля и затова реших да е поръчка, поне ще е това което искам (надявам се де  Wink ).
Много съм разочарована от отношението в магазина  на "Сиана" и особенно от една персона, която май се явяваше явно дизайнерката, незнам. Толкова високомерна и злобна ми се стори, че съжалих въобще че съм влезнала там. Но после срещнах жената, която ще ми шие роклето и съм толкова щастлива, че забравих всичко негативно. В края на юни ще е пробата и тогава ще ви кажа как вървят нещата  danceg
Успех на всички бъдещи булки и много щастие на бившите  Wink
Активен
slaveia87
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: май 25, 2010, 17:49:17 »

zori_w , пощата ти е пълна и не мога да ти пратя съобщението
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: май 25, 2010, 21:38:19 »

Здравейте и от мен!  give_rose

И на мен ми предстои сватба, но догодина или 30.04 или 14.05. Незнам дали не е малко рано да започна подготовката от сега. Гостите като бройка ще са около 100 човека. Рокля си харесах вече. За фотограф искам да е Калоян Спасов. Дизайнът на поканите и текста го измислихме с милото. Чаши си харесахме и измислихме и подаръчетата за гости.
Относно ресторантите имате ли идея къде е добре и от кога да ходим да говорим за ресторант. За ритуалната ми е ясно, че е доста рано. А относно църквата в събота правят ли венчавки?
Ако имате идеи за DJ, камера и сватбена агенция моля помагайте!
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: май 25, 2010, 23:29:24 »

Здравей,CabuHka!Добре дошла  give_rose
Наистина е малко раничко за организация,но нищо не пречи да обмисляте някои неща.Относно фотографа,надявам се,че вече сте го ангажирали,защото Калоян Спасов има ангажименти за година напред.Моят съвет е първо да си намерите агенция,защото тя може да ви даде съвети за доста неща и да ви ориентира.Аз лично работих с Диаманти и съм много доволна от тях  good Ако имате възможност използавайте агенцията не само за украса,а за абсолютно всичко,дори и за координация в деня на самата сватба.
И един въпрос или може би съвет-ако правите църковен брак,по добре го направете по правилата,защото се опорочава смисъла на това тайнство.Българска църковна сватба се прави в неделя!
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines