Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 16:24:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 7  (Прочетена 159913 пъти)
 
slaveia87
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: май 03, 2010, 16:18:13 »

Ох момичета да ви се оплача  cray ... постоянно мисля за тази сватба която е чак след 4 месеца, вече ще изперкам като обсебена съм от нея  diablo beating.... а имам други неща за вършене и това малко - направо достичка ме разсейва ... Ох чакам я от 7 месеца ужас вече  pleasantry
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: май 03, 2010, 16:32:22 »

slaveia87, напомняш ми за мен миналата година по това време  give_rose Аз съм от миналогодишните бургаски булки, сватбата ми беше през септември и бяхме си запазили дата и ресторат от март... Ти си доста напред с подготовката и сега можеш да си спокойна и само да доизпипваш нещата. Помня, че при мен не беше съвсем така - бях решила от рано да разглеждам и да избирам нещата, за да не ми е напрегнато накрая, но пък имахме страшно натоварен период на работа - оставахме извънредно, готвех се за изпити и за държавен изпит в университета и разглеждах сватбените магазини и всичко в нет-а всяка свободна минута. Има момент, в който си си изяснила колко много задачки имаш да свършиш и същевременно си казваш "Има време ще потърся още" и така не се отмятат много   cray Колкото повече време минава - списъкът със задачи расте и човек си мисли , че до сега си е губил времето  girl_impossible Но не се тревожете - от личен опит видях , че накрая всичко ще се нареди. При мен дори отрано уредените неща като фото, видео и ДЖ отпаднаха в последния месец и си търсих нови, ших рокля в последния момент, украсявах подаръчетата за гости в предпоследната вечер преди сватбата и всичко след толкова време на подготовка.
Не помръчавайте с тревоги този така щастлив период преди сватбата обърнете внимание един на друг с партньорът си, опознайте непознати страни от характера, научете повече за мечтите му...
Поздрави и успех на всички с подготовката  blum
« Последна редакция: май 03, 2010, 16:38:47 от svetla_ety » Активен
slaveia87
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: май 03, 2010, 17:41:54 »

svetla_ety , blum и аз сега завършвам и тези изпити  bad иначе за сватбата не се притеснявам.. гледах албума от сватбата била си много красива булка  yahoo
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: май 03, 2010, 21:35:33 »

Едва ли има булка,която да не е обсебена от сватбата си.Мисля,че това е напълно нормално и се случва на всички.Аз също място не мога да си намеря,постоянно мисля за всичко свързано със сватбата,сънувам и дори бълнувам за тази сватба(бебчето ми каза,че съм говорила насън за някакви украси  star )Взех си отпуска три седмици преди сватбата,защото изобщо не мога да се концентрирам.Вече нямам търпение всичко да мине,за да се върна към нормалния си ритъм на живот  Dance
Активен
zori_w
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #274 -: май 03, 2010, 23:43:44 »

аз пък само мрънкам на милото, че не е много задълбочен в нещата beating(ама тои как да е милия като ние още агенция не сме си избрали Oh my ...)май взех много рано да изперквам, а  crazy
« Последна редакция: май 03, 2010, 23:48:06 от zori_w » Активен
slaveia87
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: май 04, 2010, 07:47:58 »

оо това с мрънкането....едва ли има по-голямо мрънкало от мен  diablo така че zori_w не си единствената .
stefanel аз едни кошмари сънувам, направо вече ми става смешно  blum ...да минава че ....
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: май 04, 2010, 08:14:41 »

Да се присъединя и аз към вас момичета и аз постоянно мисля за сватбата а милото въобще не ми обръща внимание,оставил е всичко в мои ръце нормално е за мъжете.Кошмарите  ги сънувам и са мн гадни,но аз съм сигурна че сватбите ни ще са мн хубави и ще са така както сме мечтали само трябва да сме спокойни...  yahoo   Party time 
Активен
slaveia87
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: май 04, 2010, 08:27:10 »

jeki , явно всички мъже си приличат по-това ,че не обръщат внимание на нашите сватбени- истерийки  blum само казва спокйно всичко ще бъде наред. Аз му показвам някакви неща, той изищо не ги поглежда и казва "оооо да супер са "  angry. Аз се ядосвам и сама си ги избирам  blum
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: май 04, 2010, 08:35:39 »

slaveia87 и при нас е същата история за харесвам нещо казвам ела да го видиш и ти за да няма после приказки,той еми щом на теб ти харесва...А това означава че ни имат доверие и са сигурни в нас  yahoo
Активен
slaveia87
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: май 04, 2010, 08:41:41 »

jeki , ами незнам какво означава точно, може би и това означава , но май си мислят че това са женски работи с организацията  tease ... нищо по-добре за нас ... каквото ние си изерем, така най- обичам
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: май 04, 2010, 08:52:44 »

Еми да ние какво искаме то си е точно женска работа това с организация,украси,агенции и т.н.Тяхната е най- лесна едно костюмче и са готови,апък и честно казано аз не искам да ми се меси мнго много по добре е каквото си избера аз да си го правя...  Wink
Активен
kokiche
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 312



« Отговор #281 -: май 04, 2010, 09:28:05 »

Мили момичета, много сте сладки  smile.
Но все пак, по-спокойно  Wink Това е вашият ден. Радвайте му се  Love girl. Не се побърквайте shok. Само губите време за отрицателни емоции. Няма да се свърши света, дори и ако някой детайл не е перфектен. Ако продължавате така, ще откачите до събитието. А най-голямото напрежение е месецът, дори седмиците преди датата. Тогава излизат толкова много подробности, които трябва да се доуточнят. Най-важното на една сватба са: настроението на гостите и любовта в очите на двойката. /все пак това не е обикновен купон, а празник на вашата любов  weddingday. Затова опитайте се да отхвърлите максимално много задачи сега, /за да не се струпват за накрая/, помолете близките ви да помагат /много е важно да знаете, че не сте сами/ и се радвайте - Ще бъдете  булка Party time girl_in_love. Няма да се явявате на изпит  Wink Вашите гости ви обичат и са там, за да ви се радват и да споделят този важен момент с вас, а не за да ви съдят, че не сте постигнали съвършенството.

BuB4eto можеш да взимаш идеи на воля  good- стига да ти допадат.
Активен
zori_w
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #282 -: май 04, 2010, 11:04:28 »

момичета някой има ли отзиви от Приказен ден, Сватбарите или Perfect event?
 crazy crazy
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: май 04, 2010, 11:19:05 »

Защо не погледнеш по-назад във форума,мисля че има коментари за тези агенции,от различни хора ползвали услугите им в раздела "Свършена и несвършена работа"
Активен
zori_w
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #284 -: май 10, 2010, 17:04:45 »

Момичета харесах си рокля *YAHOO*това беше първата рокля която облякох и си казах “тази е моята“ :bravo:тази седмица ще ходя с майка ми и тя да я види, ако искате и вие модела е на Manuel Mota-Sabina, ще се снимам с нея и ще кача снимка girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines