Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 14:31:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 7  (Прочетена 159815 пъти)
 
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: март 22, 2010, 13:05:21 »

Здравей jeki и добре дошла във форума!
Най-важните неща вече си ги ангажирала,така че няма какво да те притеснява!
Поздравления за добрия избор-за Атлантис и за Калоян съм слушала само положителни отзиви. good
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: март 22, 2010, 13:38:40 »

Здравей,dodo23 аз мнго четох тук във форума отзивите за Калоян,а за Атлантис аз от самоти начало си казах че ще ни е там сватбата,консултирах се с управителя на ресторанта той ми е близък той ми препоръча някой сватбени агенции според него кои са добри отидох на срещи и така си избрах Арт 2,надявам се избора ми да е правелен и аз като всяка булка искам сватбата ни е да е най-хубавата и да е различна от останалите smile
Активен
BrideToBe
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #152 -: март 22, 2010, 17:14:26 »

jeki, ние с теб сме се спрели на почти един и същ екип:) Аз съм в Атлантис с Арт2 и Иван Тодоров. За съжаление Калоян беше зает за моят ден, но пък ще работя с Няголов, за когото също чувам добри отзиви:)


Момичета, искам да ви попитам за вечерна сватба, какъв час е удачно да си запазя за фризьор и гримьор?
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: март 22, 2010, 22:34:17 »

Много зависи какъв ти е графика-в колко ще се тръгва от дома ти,в колко ще е ритуала,ще има ли фотосесия преди това.
Аз отидох в 10 на прическа,необходими бяха два часа,значи до 12.
Младоженеца дойде около 14 часа.
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: март 23, 2010, 09:22:21 »

BrideToBe, dodo23  е права аз смятам да дойдат да ме вземат в 17 ч,понеже ние предварително ще подпишем няма да имаме църковен брак и  направо ще отидем в Атлантис и там ще ни е изнесения ритуал,но сега като се замисля как е подобре преди ритуала или след него да си направим фотосесията... smile
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #155 -: март 23, 2010, 10:14:21 »

Jeki здравей! Нашата сватба ще е ден след вашата - на 5ти септ, също в Атлантис. Ние с милото мислим фотосесията да е преди церемонията (изнесен ритуал). За сега се обмисля варианта да тръгнат към 14:00 да тръгнат от младоженеца, да вземат кумувете и после мен и се надяваме към 16-16:30 да се отправим за снимки и церемонията да е в 18, и след което да имаме снимки с приятелите и роднините там, и вече в 19-19 и нещо да влезем в ресторанта.

A dodo23 на вас в колко ви беше церемонията?

А иначе според сложността на прическата и всичко, всеки сам си преценя колко време ще му е нужно преди това. Аз мисля часът ми да е между 11-12ч даже.
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: март 23, 2010, 10:31:17 »

Здравей, bibilqna това е добра идея да е преди церемонията защото след това всеки ще исак да се снима с булката и младоженеца и фотосесията и става много...По добре е докато дойдат гостите докато се настанят за церемонията младоженцитя да си направят фотосесоята и така това си е мое мнение но подлежи на промяна трябва да се консултирам и аз с мойто мило...
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #157 -: март 23, 2010, 10:34:58 »

Така или иначе не мислим че всички ще се струпат да ни  *db*взимат, по-скоро ще са към половината или най-близките и приятелите. Като пише в поканата че церемонията е в 18, пък влизането в ресторанта в 19, всеки сам ще си направи сметка дали да дойде за вземането или пък направо в ресторанта. Затова ние така решихме.
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: март 23, 2010, 10:57:25 »

Аз смятам от моята страна да извикам най близките в къщи и 2-3 приятелки а на поканите на останалите ще им напиша направо в Атлантис,не искам да има мн хора в къщи когато ще се подготвям,стига ми бабите и дядовците където ще плачат.....  cray
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: март 23, 2010, 11:09:50 »

Моят час за прическа и грим е 11.00.До 13.30 трябва да съм готова.Към 15.00 ще  да дойдат да ме вземат и в 16.00 ще е гражданският ритуал.17.00 е църквата.От 18.00 до 18.45-фотосесия,а в 19.00 е ресторанта.Всичко в един ден,дано времето да е с нас  Sunshine
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: март 23, 2010, 11:40:01 »

Милички, при нас нещата бяха така: в 11 отидох на прическа и грим, в 13:15 някъде бях готова, обличане, оправяне, в 15:30 дойдоха да ме вземат, в 16:30 ритуала, при нас изнесения ритуал беше истински, за което държа да напомня, че в Поморие е позволено  good и си е много гот  girl_wink , след ритуала снимки с гостите, които след това останаха на коктейлчето, а ние с кумувете отидохме на фотосесия  smile в 18:30 бяхме готови (лелеее, сега като се замисля доста бързички сме били със снимките, но това е благодарение на вещото око на фотографката ни  good ) седнахме починахме 15 мин и влезнахме в ресторанта. Това е, така беше при нас и беше добре като време  pardon Дано да съм помогнала  blush
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: март 23, 2010, 12:22:18 »

Нашата церемония беше в 16,30ч.
Отидохме около 30 мин по-рано от необходимото и правихме фотосесия на пясъчните фигури в Морската.
После беше ритуала-около 30 мин.
Направихме 10-на снимки с най-близките,но всички минаха да ни поздравят и да ни поднесат цветя.
След това гостите отидоха да си "губят времето",тъй като в ресторанта влизахме в 18,30ч.
А ние още час позирахме из Морската.
Обръщам внимание на всички бъдещи булки да уточните предварително в колко часа ще влезете в ресторанта.
Ние трябваше да влезем в 18ч,но заради дневна сватба часът се премести в 18,30.И това се случи в момент,в който беше невъзможно преместването на ритуала в по-късен час.

Биляна,искаш ли още видео?
Активен
BrideToBe
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #162 -: март 23, 2010, 17:10:09 »

Благодаря ви, момичета, страхотни сте!!!!
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #163 -: март 23, 2010, 17:42:05 »

мерси много dodo23, беше много ползотворно, а и толкова красиво  cray

А иначе за сега не ми трябва друго, мерси пак
Активен
Vanche_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: март 27, 2010, 08:52:41 »


Jeki, добре дошла и от мен! Избрала си добър екип за сватбата, не мисля, че има за какво да се притесняваш. Нашата сватба беше в Атлантис с АРТ 2 и нещата се получиха идеално.
Относно разписанието, аз бях на прическа и грим от 10:00 до 12:30, взеха ме към 14:30, отделихме около 1:30 - 2 за фотосесия и придвижване, в 17:00 църквата в Сарафово, ритуалът беше в 18:30ч в градината на Атлантис. (Бяхме подписали 2 дни преди сватбата.)
По отношение на снимките, аз лично смятам, че трябва да се предвиди известно време, и да се отдаде необходимото внимание, защото в крайна сметка това ни остава. Според мен трябва да се отдели време за една фотосесия на младоженците, кумовете, най много и шаферите. След ритуала всички гости ще се изредят да се снимат с вас, нашите пиха и по едно питие, а времето за което ще се настаняват в ресторанта е около 15 мин. Освен това, конкретно в Атлантис по това време на деня винаги духа вятър, защото е точно до морето, а и през септември, леко се смрачава, ние се поснимахме малко, но фотосесията си беше отделно.
« Последна редакция: март 27, 2010, 08:54:14 от Vanche_ » Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines