Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 12:17:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 7  (Прочетена 159507 пъти)
 
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: март 03, 2010, 21:40:45 »

Bride To Be аз се доверих на екипа на Стойко и останах направо изумена.Много са мили и за тяната работа бих дала едно единствено опредление-магьосници . Ако искаш можеш да разгледаш албума.Само да ти кажа,че от 6.30 ч сутрина до към 11.30 съм плакаа без да спирам cray, заради едни ужасни обувки които бях длъжна да ги нося на сватбата си   nea и въпреки това ме направиха  yahoo danceg за което ще съм им  give_rose цял живот.Неработят евтино, но си заслужава всяка една стотинка.
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: март 03, 2010, 21:59:37 »

Bride To Be аз се доверих на екипа на Стойко и останах направо изумена.Много са мили и за тяната работа бих дала едно единствено опредление-магьосници . Ако искаш можеш да разгледаш албума.Само да ти кажа,че от 6.30 ч сутрина до към 11.30 съм плакаа без да спирам cray, заради едни ужасни обувки които бях длъжна да ги нося на сватбата си   nea и въпреки това ме направиха  yahoo danceg за което ще съм им  give_rose цял живот.Неработят евтино, но си заслужава всяка една стотинка.

Да подкрепя това мнение, защото и аз бях много доволна от прическата и грима там.  good
Активен
BrideToBe
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #137 -: март 04, 2010, 04:52:07 »

telesfora и minalina, благодаря ви за мненията, и двете изглеждате БОЖЕСТВЕНО! Вие колко време преди сватбата ги ангажирахте и все пак горе долу от какъв порядък на цените става въпрос?
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: март 04, 2010, 08:26:21 »

telesfora и minalina, благодаря ви за мненията, и двете изглеждате БОЖЕСТВЕНО! Вие колко време преди сватбата ги ангажирахте и все пак горе долу от какъв порядък на цените става въпрос?
Мисля че ги бях ангажирала около 2 месеца преди сватбата, но деня на пробата го определихме една седмица преди това.
За прическа цената беше окло 120-130 лева мисля, а за грим около 60-70 лева.
Към тях трябва да добавиш и цената за пробни ако искаш такива (около 50%). Но най-добре им се обади и ги питай, че да не те подведа без да искам.  good
Активен
BrideToBe
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #139 -: март 04, 2010, 17:50:11 »

Момичета, може ли някой да ми прати на лични координати на Стайко Makeup ?Благодаря ви give_rose
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: март 04, 2010, 20:14:23 »

Аз ги нямам, съжалявам. Бях пратила човек да ме запише на място. Ако някой друг може да помогне...
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: март 07, 2010, 03:00:33 »

Мисля,че ги имам но ще мога другата седмица да ти ги изпратя,когато се прибера.Някаде у нас имам визитка,ако до тогава не си ги намерила......
Активен
staneva33
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6


Предстои ми най - хубавия ден в живота !!!


« Отговор #142 -: март 09, 2010, 11:09:11 »

Здавейте......Вече си поръчах рокля и съм много доволна smile За съжеление не можах да стигна до София защото все нещо възникваше но поне успяхме да отидем до Варна.Следващия път ще направя снимки и ще я покажа.Вече си имам видео,фото,dj,агенция и почти рокля  Bravo А от къде мога да си намеря хубави сватбени обувки,защото като съм разглеждала в интернет нищо не ми харесва?
Активен
slaveia87
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: март 09, 2010, 18:40:14 »

Здавейте......Вече си поръчах рокля и съм много доволна smile За съжеление не можах да стигна до София защото все нещо възникваше но поне успяхме да отидем до Варна.Следващия път ще направя снимки и ще я покажа.Вече си имам видео,фото,dj,агенция и почти рокля  Bravo А от къде мога да си намеря хубави сватбени обувки,защото като съм разглеждала в интернет нищо не ми харесва?
в сватбените магазини са много грозни  smile
Активен
Vanche_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: март 13, 2010, 09:17:11 »

Моите обувки ги избрах съвсем случайно от магазин за обувки.
Активен
anelina
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #145 -: март 14, 2010, 12:16:47 »

Момичета, има ли сред вас такива, чиято сватба ще е на 19ти юни в Бургас?
Активен
BrideToBe
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #146 -: март 17, 2010, 07:29:11 »

Момичета, благодаря ви за телефона на Стайко. Ако искам да ползвам услугите на неговия гримьор, пак ли на него трябва да се обадя? Имам предвид и друг фризьор, но за грима държа да е силен и подходящ за снимки. telesfora, мила, твоят грим е убийствен! страшно ми харесва! Та въпросът ми е мога ли примерно да ангажирам само гримьора?
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: март 17, 2010, 10:24:30 »

Хммм, BrideToBe, добър въпрос  pardon Ако е това момче, с което работи Стайко си нямам и на идея, ноооо .... мисля си, че вероятно няма да е проблем, все пак те са екип, но не работят един за друг. Уффф, как го обясних и аз  crazy За моята сватба момчето беше заето и Стайко препоръча тогава гримьорката, която има салон един етаж над него. Първо ме беше малко страх да не е някоя "псевдо" такава  huhhuh.gif , но след пробния, а после и след сватбата мога да я препоръчам горещо. Грима ми беше точно както си го представях и не мръдна изобщо, а що танци-манци паднаха  girl_wink  Та аз се отплеснах. Исках всъшност да кажа, че можеш и с нея да се срещнеш, ако се получи проблем при Стайко  smile
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: март 17, 2010, 23:00:25 »

Можеш да ангажираш всеки един от тях.Работят индивидуално.
Аз лично ги ангажирах седмица преди сватбата,но донякаде имах късмет, че те бяха свободни , а и сватбата ми беше петък pardon
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: март 22, 2010, 10:46:21 »

Здравейте,момичета и аз съм от Бургас и реших да пиша в темичката за Бургаските булки и да получа малко съвети от тези който вече са минали по този път.На 04.09.2010 ще е сватбата запазили сме си агенция АРТ 2, расторант Атлантис - Сарафово, DJ Иван Тодоров,фотограф Калоян, видиооператор Добромир (мисля че така беше името) . И сме до тук с организацията аз все още се успокоявам че има време,но като се замисля колко неща ще се правят започвам да се плаша дали ще ми стигне времето.... smile
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines