Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 10:40:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 7  (Прочетена 159409 пъти)
 
staneva33
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6


Предстои ми най - хубавия ден в живота !!!


« Отговор #105 -: февруари 25, 2010, 16:01:41 »

Много лошо за Романтика, че се отнасят толкова несериозно към работата си.За жалост в Бургас само там си бях харесала няколко модела рокли, но сега май ще се наложи да ходя до Варна и София.
Момичета от къде ще си взимате рокли, или ако вече сте си взели и сте останали доволни........помогайте smile
Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: февруари 25, 2010, 16:14:36 »

В  Романтика има наистина хубави модели , но на мен роклите там ми изглеждаха доста мърляви...Ако случайно исках роклята която бях харесала , трябваше и да доплатя 100лв , за да ми направят нова същата м мой размер. Не че за 100-те лв , ама малко  ми стана странно...все едно искам 1 номер по-малка , защо да плащам 100лв. та роклята струва 1000лв не е особено евтина ...както и де е  , малко е странно това.
Активен
slaveia87
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: февруари 25, 2010, 16:19:53 »

Много лошо за Романтика, че се отнасят толкова несериозно към работата си.За жалост в Бургас само там си бях харесала няколко модела рокли, но сега май ще се наложи да ходя до Варна и София.
Момичета от къде ще си взимате рокли, или ако вече сте си взели и сте останали доволни........помогайте smile
staneva33 аз си поръчах от София понеже живея тука/ сватбата ще е в Бургас/. Bridal Fashion отношението беше много добро там се предлагат рокли на Проновиас, Ла Спаса, Валентино, Ели Сааб, може и на Сан Патрик да си поръчаш. Има много в наличност сега ще получават скоро и колекция 2011. Можеш да си поръчаш всичко от колекциите.Ако я има на склад идва за 1 месец, ако не за 3.Моята я поръчах преди месец,казаха ми че могат да я доставят в края на февруари, но на мен ми трябва към юни,понеже сватбата е септември. Относно Рамантика, нямам личен контакт с тях,но четох доста лоши  bad неща за тях.
Активен
slaveia87
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: февруари 25, 2010, 16:23:12 »

В  Романтика има наистина хубави модели , но на мен роклите там ми изглеждаха доста мърляви...Ако случайно исках роклята която бях харесала , трябваше и да доплатя 100лв , за да ми направят нова същата м мой размер. Не че за 100-те лв , ама малко  ми стана странно...все едно искам 1 номер по-малка , защо да плащам 100лв. та роклята струва 1000лв не е особено евтина ...както и де е  , малко е странно това.
rossy, това е супер тъпо...от къде на къде щи им плащаш 100лв ...тея не са в час.
Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: февруари 25, 2010, 16:54:35 »

rossy, това е супер тъпо...от къде на къде щи им плащаш 100лв ...тея не са в час.
няма логика просто...много тъпо са го измислили ...е и не си взех рокля от тях.
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: февруари 25, 2010, 18:04:31 »

Хеййй, момичета!!! Ето ме и мен  girl_wink Макар и след няколко месеца в забвение, но така се получи  blush
 Но сега да се похваля - сватбата ни миналия септември беше много хубава  danceg След многото трепети през които минахме по време на подготовката, сватбения ни ден беше супер  smile Толкова позитивни емоции на едно място .... просто невероятно  heart
Тук е и мястото да благодаря на вас момичета, които толкова много помогнахте с идеите си, а и бяхте истинска подкрепа в трудните моменти  thank you  give_rose
 Такаа, нагледно инфо за сватбата, както вече писах и в моята темичка - тук:
                                                                                   http://picasaweb.google.com/vesela.raycheva

Поздравявам и всички станали госпожи от септември до сега и ви желая вечна любов, сладки дечица и много, много уважение между вас и вашия съпруг  twohearts
А на бъдещите булки желая много успешн и безпроблемна подготовка  girl_wink
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: февруари 25, 2010, 18:19:37 »

Леле,Vesince,прекрасни снимки,всичко изглежда съвършенно  Bravo
Била си много красива и нежна булка  girl_wink
Активен
staneva33
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6


Предстои ми най - хубавия ден в живота !!!


« Отговор #112 -: февруари 26, 2010, 15:00:45 »

staneva33 аз си поръчах от София понеже живея тука/ сватбата ще е в Бургас/. Bridal Fashion отношението беше много добро там се предлагат рокли на Проновиас, Ла Спаса, Валентино, Ели Сааб, може и на Сан Патрик да си поръчаш. Има много в наличност сега ще получават скоро и колекция 2011. Можеш да си поръчаш всичко от колекциите.Ако я има на склад идва за 1 месец, ако не за 3.Моята я поръчах преди месец,казаха ми че могат да я доставят в края на февруари, но на мен ми трябва към юни,понеже сватбата е септември. Относно Рамантика, нямам личен контакт с тях,но четох доста лоши  bad неща за тях.
Благодаря ти много slaveia87 smile С годеникат ми мислим в началото на другата седмица да отскочим до Варна, но май ще го отложа това пътучане и направо ще отидем до София.Дано си харесам рокля,че да ми отпадне и това като ангажимент.Аз обичам нещата да са ми от рано потготвени.Като се върна ще пиша какви са ми впечатленията  smile
Активен
slaveia87
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: февруари 26, 2010, 15:08:07 »

Благодаря ти много slaveia87 smile С годеникат ми мислим в началото на другата седмица да отскочим до Варна, но май ще го отложа това пътучане и направо ще отидем до София.Дано си харесам рокля,че да ми отпадне и това като ангажимент.Аз обичам нещата да са ми от рано потготвени.Като се върна ще пиша какви са ми впечатленията  smile
staneva33 кога е сватбата  weddingday
Активен
staneva33
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6


Предстои ми най - хубавия ден в живота !!!


« Отговор #114 -: февруари 26, 2010, 17:45:58 »

staneva33 кога е сватбата  weddingday
На 28 август живот и здраве smile
Активен
Vanche_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: февруари 28, 2010, 02:58:48 »

Здравейте на всички,
Vesince, по снимките личи, че сватбата е била приказна  Bravo Много се радвам, че септемврийските булки все още поддържаме огъня във форума.
Приветствам всички бъдещи булки и ще се радвам да помагаме с каквото можем. Относно агенция, ние се доверихме на АРТ 2 - Дора Ханджиева и сме възхитени от отношението и добре свършената работа. Kiksi беше доволна от Мирена, но аз мисля, че нивото им е малко по-надолу от останалите. За фото -  Калоян или фото Гея. Видях, че сте питали за Раданов - аз лично бих го избрала в краен случай.
Относно магазините за рокли мисля, че "Аз и Ти" предлагат много добро качество на много добра цена.
С риск да се повторя, ще пиша отново, че не държа да ангажирам никого с мнението си, само споделям лични впечатления.
На всички бъдещи булки пожелавам много приянтни вълнения по време на подготовката, както и много помощници, с които да ги споделите. И нека щъркелите да бъдат много щедри тази година!
Активен
Marta
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #116 -: март 01, 2010, 21:07:11 »

Здравейте,
Аз се появих за малко и изчезнах, но много работа какво да се прави. Иначе успях да си резервирам ресторант, Ди Джей и фотограф, но за оператор още не знам. Някои може ли да ми каже впечатления от Вартанян или някои друг.
По-големия проблем са ми фризьора и гримьора. Помагайте момичета
Чух за някакъв фризьор, който работил в трията но вече не бил там. А пък за грим направо незнам.
Иначе си поръчах страхотна рокля от Астела. И съм страшно впечатлена от любезното отношение и вниманието. Романтика супер ме разочароваха - много груби и роклите бяха доста мръсни, а отгоре на всичко платих 50 лева само за да пробвам няколко рокли.
Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: март 02, 2010, 00:27:21 »


По-големия проблем са ми фризьора и гримьора.
аз бих ти препоръчала Жоро - фризьор и гримьор е . Салонът му се намира в новата кооперация срещу х-л България ! Уникален е ! Аз ще се доверя на него.Ако те интересува ще ти дам тел на ЛС.
Активен
BrideToBe
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #118 -: март 02, 2010, 04:41:32 »

Здравейте, момичета! И аз ще съм бургаска булка август месец!!! Толкова се вълнувам!! Нямам търпение да обменям опит с вас и да съпреживеем този невероятен ден заедно!!! Bravo
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: март 02, 2010, 10:37:27 »

BrideToBe  Welcome И ние ще се вълнуваме и съпреживяваме заедно с теб  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines