Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 12:28:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 7  (Прочетена 159601 пъти)
 
anelina
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #90 -: февруари 18, 2010, 23:05:41 »

stefanel, nashata ste byde prez juni :-)
Активен
anelina
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #91 -: февруари 20, 2010, 21:45:50 »

момичета, а да знаете фотограф Калоян Спасов на какни цени работи? Много ми допаднаха нещата на сайта му. А има ли отзиви за студио за сватбена украса''ЗОЗА-ДЕКОР''?
« Последна редакция: февруари 20, 2010, 23:35:45 от anelina » Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: февруари 21, 2010, 01:22:25 »

момичета, а да знаете фотограф Калоян Спасов на какни цени работи? Много ми допаднаха нещата на сайта му. А има ли отзиви за студио за сватбена украса''ЗОЗА-ДЕКОР''?
аз също съм много впечатлена от работата му, даже сме ди го ангажирали...най-добре е  да му се обадиш!
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: февруари 21, 2010, 10:45:18 »

В трета тема има коментар за ЗОЗИТЕ ,съфорумката,която е ползвала услугите им се казва walker
Можеш да се свържеш с нея на лични или да се ровиш назад и да четеш.
Успех!
« Последна редакция: февруари 21, 2010, 11:32:35 от dodo23 » Активен
slaveia87
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: февруари 21, 2010, 11:11:04 »

здравейте момичета, и аз съм бургаска булка ..видях че сте писали за Калоян Спасов и на мен много ми харесва работата му , но за съжеление като му звънах беше зает  cray и той ни препоръча Росен Георгиев , някой да има отзиви за него? Сега си избирам агенция още се чудя , но бих се радвала да ми препоръчате нещо...Харесаха ми Брилянтин и Парти Крис нещо за тях... give_rose
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #95 -: февруари 21, 2010, 22:24:22 »

Извинявам се на всички за  Offtopic

Анелина не мога да ти пратя съобщение на лични, предполагам че ти е пълна кутия
Активен
anelina
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #96 -: февруари 22, 2010, 23:00:23 »

Момичетааа, помагайте  girl_wink ...  да се сещате къде в Бургас или София продават морски звезди? Харесали сме си едни покани и мислим да си ги правим сами, но за целта ни трябват морски звезди.
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #97 -: февруари 23, 2010, 00:00:22 »

а сега де, едно момиче беше споменало за един сайт, който май можеше да се поръчва, но не се сещам. За Бургас освен да провериш в складовете, знам на едно място, но като ходих да гледам през януари, казаха че чак април ще зареждат, намира се някъде зад танцовата академия (която е срещу КАТ), ще се поразровя и питам за по-точен адрес да ти обясня
Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: февруари 23, 2010, 01:27:23 »

.Харесаха ми Брилянтин и Парти Крис нещо за тях... give_rose
Ние също се ориентираме за агенция , в сряда ще се срещна с дамите от Парти Крис , ще пиша отзиви. В магззин Аз и ТИ също ми предложиха украса -цените са добри , показаха ми снимки и работата ми изглежда добра!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: февруари 23, 2010, 09:35:13 »

Момичетааа, помагайте  girl_wink ...  да се сещате къде в Бургас или София продават морски звезди? Харесали сме си едни покани и мислим да си ги правим сами, но за целта ни трябват морски звезди.

http://www.nautilus5.com/search.php?cat=6 - ето един сайт. Правят доставки. Надявам се да ти свърши работа  girl_wink
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: февруари 23, 2010, 11:47:13 »

Аз моите ги купих от магазинчетата в стария град в Несебър миналата година по това време. В Бургас се продават (и през зимата) на Богориди малко преди пресечката с Републиканска, само че бяха по 2 лв. за брой, което май си е доста скъпо.
Активен
staneva33
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6


Предстои ми най - хубавия ден в живота !!!


« Отговор #101 -: февруари 23, 2010, 12:13:02 »

здравейте момичета, и аз съм бургаска булка ..видях че сте писали за Калоян Спасов и на мен много ми харесва работата му , но за съжеление като му звънах беше зает  cray и той ни препоръча Росен Георгиев , някой да има отзиви за него? Сега си избирам агенция още се чудя , но бих се радвала да ми препоръчате нещо...Харесаха ми Брилянтин и Парти Крис нещо за тях... give_rose

Здравейте!
Аз за сега съм се спряла на Брилянтин,понеже чух доста добри отзиви за тях и снимките които видях в сайта им много ме впечатлиха.Пък и по рано исках да си направя сватбата на яхтеното пристанище в Св.Влас и когато се рових как точно стоят нещата за организация там, разбрах че тази агенция е единствената която е правила там сватба.В последствие се отказах от Св.Влас защото годеникат ми искаше да сме по близко до Бургас sad Но наистина горещо ги препоръчвам, правят според мен доста нестандартни неща и момичетата са много мили.
Активен
anelina
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #102 -: февруари 24, 2010, 00:05:40 »

Момичетаа, Калоян Спасов е зает за нашата дата, една приятелка ми препоръча Раданов, да сте чували нещо за него?
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: февруари 25, 2010, 15:01:30 »

Момичета,искам да изкажа възмущението си за нещо и да ви посъветвам,когато поръчвате рокля за сватбата да не казвате истинската дата,а ПОНЕ ДВА МЕСЕЦА по-ранна такава.
 Когато си поръчах роклята от модна къща Романтика в края на януари,ми казаха,че ще бъде изпълнена в рамките на ЕДИН МЕСЕЦ.И така в края на февруари аз отивам до бутика да проверя какво става,защото никой не ми се обажда.И какво се оказва....моята поръчка дори изобщо не е започната,защото видиш ли сватбата била ЧАК май месец   beating
 За мен това е некоректно,още повече,че роклята е платена на половина.
 
Активен
slaveia87
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: февруари 25, 2010, 15:10:12 »

Момичета,искам да изкажа възмущението си за нещо и да ви посъветвам,когато поръчвате рокля за сватбата да не казвате истинската дата,а ПОНЕ ДВА МЕСЕЦА по-ранна такава.
 Когато си поръчах роклята от модна къща Романтика в края на януари,ми казаха,че ще бъде изпълнена в рамките на ЕДИН МЕСЕЦ.И така в края на февруари аз отивам до бутика да проверя какво става,защото никой не ми се обажда.И какво се оказва....моята поръчка дори изобщо не е започната,защото видиш ли сватбата била ЧАК май месец   beating
 За мен това е некоректно,още повече,че роклята е платена на половина.
 
Стефи, само ще ти кажа че нещата които четох за Романтика са потресаващи! Те са супер некоректни ...на някакво момиче донесли роклята 2 часа преди сватбата. Все пак успех с тях
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines