Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 12:14:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 7  (Прочетена 159478 пъти)
 
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #60 -: януари 24, 2010, 21:10:31 »

Кога е сватбата? Сетих се за к-с Атлантис, в кв. Сарафово ... имат хубава тераса
Можеш да видиш като цяло комплекса http://www.atlantisbg.com/index.php?page=exterior
а аз по специално говоря за това http://www.atlantisbg.com/pages/popup.html?../images/ext2_5b.jpg

Ако се сетя нещо друго пак ще пиша  Wink За сега успех с начинанието за намиране на твоя романтичен ресторант  give_rose
Активен
Vanche_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: януари 30, 2010, 09:06:37 »

Нашата сватба беше в Атлантис, там ресторантите са за доста гости, но ако изберете терасата на горния ресторант, може би ще се получи добре. На открито е и гледката е към басейна, но мисля, че не е точно спокойната романтична гледка сред зеленина.  crazy
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #62 -: януари 30, 2010, 13:13:14 »

Да, така е Ванче, може би няма да е от най-спокойните. girl_impossible Но като обслужване и интериор мисля че е много добро. Аз специално говорих за терасата, понеже комплекса е много хубав и би било приятно място според мен. Даже гледах една сватба, която е била през юни там на терасата и изглеждаше много добре  danceg Но доколкото разбрах като ходихме там преди 3седмици, ще откриват през Април месец други 2 ресторанта - в долния край след басейна. Единия, на първия етаж ще е малък - може би до 50-60 (по мое наблюдение), а другия, на втория етаж ще е с гледка към морето (Страхотен е!!!  give_rose  yahoo  Успяхме да погледнем него, макар и на груба мазилка), който казаха че ще е за около 100-100+малко гости.
Активен
staneva33
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6


Предстои ми най - хубавия ден в живота !!!


« Отговор #63 -: януари 30, 2010, 15:41:46 »

Здравейте, казвам се Елеонора и ми предстои сватба юни месец.Датата още не сме я определили окончателно, но тези дни и това ще направим.Много съм си харесала яхтеното пристанище в Св.Влас, но не знам как стоят нещата там да си организирам сватбата.Ако някои има наблюдения, моля за помощ smile
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: януари 30, 2010, 18:35:41 »

Много ми се иска да е на открито. Някои знае ли в Морската градина да има хубаво заведение. Обаче ми се иска да е луксозно и романтично. Преди да затворят Приморец и да помнат да строят някакви огромни хотели там си мислех че ще е супер романтично сватбата да е отвън на терасата на ресторанта, от която слизаш направо в Морската градина и виждаш само зеленина.
Нещо такова ми се иска.
Помагайте момичета, че вече съвсем се отчаях.

Ех, и аз имах този проблем някога.
В Морската обаче няма да откриеш такова заведение открито.
Аз единственото подходящо тогава, което намерих, беше "Самба"-та с идеята да е на плажа директно, но те ми отказаха в крайна сметка, както бяха отказали на моя приятелка предната година с идеята, че правят лятото по-голям оборот отколкото биха изкарали от една сватба.

Момичетата тук ми бяха предложили "Зелената къща" във Ветрен, но аз така и не се спрях на нея заради родителските тела.
Ето го:
http://www.hotel-in-bulgaria.com/bg/2197/the-green-house.html

В крайна сметка, аз си направих сватбата на открито, в заведение, което вече не работи, но заваля в еидн момент, така че и това трябва да се има предвид.
А "Приморец" няма ли да отвори?

staneva33 Welcome
Най-добре първо отиди до Ритуалната зала в Несебър, за да питаш как стоят нещата с изнесените ритуали - дали са разрешени или са наужким, ккто в Бургас, и после търси някой на ръководен пост в пристанището, за да ти обясни, дали е възможно.

nia, мацко, все се каня да ти пиша, че сватбеното ви клипче е супер свежо и нестандартно  judges
Ако можеш ми прати на лични координатите на оператора ви, че ми трябват за една позната, която си търси оператор, а моят колкото и да е добър, не искам да го препоръчвам, защото направи едно мъничко гафче. sad
Активен
Vanche_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: януари 31, 2010, 22:40:41 »

 Welcome 
Staneva33, пиши на лични, ако ти трябват координати за Яхтеното. Мястото наистина е красиво, но аз лично не бих организирала сватба там.

Билянка, в Атлантис това е хубавото, че всичко е възможно, на добра цена. Управителя Жоро е много разбран и отзивчив човек. На нашата сватба всичко беше под контрол от страна на персонала, и смятям, че се справиха перфектно. А и мисля, че досега не съм чела отрицателни мнения.
« Последна редакция: януари 31, 2010, 22:49:05 от Vanche_ » Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #66 -: февруари 01, 2010, 18:15:44 »

Ванче, ние с милото като си бяхме в България, който и да попитаме за Атлантис не чухме негативи и още повече, всеки казва, че за една година ресторанта се е наложил и то на много високо ниво. На едно място е събрано всичко, което ти трябва, и поради тази причина резервирахме и него  yahoo yahoo yahoo   smile
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: февруари 02, 2010, 10:15:06 »

Ами Билянче,честито за резервацията на ресторанта-когато ние резервирахме ресторант,съпругът ми каза:Ето,вече няма връщане! smile
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: февруари 02, 2010, 12:05:40 »

Попитаме за Атлантис не чухме негативи . На едно място е събрано всичко, което ти трябва, и поради тази причина резервирахме и него  yahoo yahoo yahoo   smile

Поздравления и от мен и както найстина е казал съпруга на dodo23 - връщане назад няма  tease. Успех и със следващите неща по организацията  Bravo
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #69 -: февруари 02, 2010, 13:28:09 »

Мерси многооо  give_rose give_rose give_rose

Така си е момичета, ние след като се прибрахме от България, с милото си говорихме и той ми каза същото ... Връщане назад няма  funnytooth funnytooth funnytooth DANCE

Успяхме да запазим фото и видео също, и така като гледам май ще трябва пак да се прибирам март-април-май, за другите неща, че иначе не виждам как ще стане.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #70 -: февруари 04, 2010, 15:53:46 »

 За момичетата от Бургас- ето един комплекс край град Средец :
http://bojura.com/gallery.html
 На мен мястото ми се стори чудно  smile Може на някоя от вас, която още не е избрала място за сватбата си, също да се хареса  Wink
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #71 -: февруари 04, 2010, 16:06:49 »

Мерси michelle, аз имам една приятелка, която там си направиха сватбата. За съжаление не можах да присъствам, но успях да разгледам снимките и видеоте, и беше невероятно, със шатрите около басейн, направено толкова стилно и красиво, сред природата, беше изумително на снимки, а не ми се представя на живо каква е била атмосферата.  Bravo  give_rose yahoo
Активен
woman23
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #72 -: февруари 05, 2010, 10:32:39 »

Здравейте!Това лято,живот и здраве,сме решили да склучим и църковен брак(имаме само граждански).Няма да е някаква грандиозна сватба,към 20 души,не разполагаме и с излищни пари,затова всичко ще е много скромно.Проблема е че изобщо незнам как да организирам нещата.Затова моля ако можете да ми помогнете,като споделите своя опит,да намеря решение на следните въпроси:
1.избор на църква-засега съм питала само в "Света Богородица",казаха ми 4е струва 96 лв. и че трябва да се носят само вино и бонбони.Всичко останало било там.Незнам какво е положението в другите църкви.не трябва ли да се купят и носят върковни бели свещи и ритуална чаша с панделка за нас и кумовете?Ами погачата?
2.избор на заведение.нещо не прекалено официално.какво да съдържа куверта или да оставим гостите сами да си поръчат?където пускат хубава музика(без фолк)колко време предварително трябва да се капарира?
3.има ли размяна на халки в църквата?защото мъжа ми е алергичен и не носи пръстени.ако се налага да вземем халка къде има имитационна бижутерия
4.подходящ подарък за кръстниците?
5.кога трябва да хвърля букета?
6.откъде можем да си поръчаме сватбена торта?
7.откъде мога да си взема булчинска рокля под наем?Отбих се до "Мадам М" до подлеза,но явно не работят.какви са цените на тези и новите рокли?кои са хубавите булчински магазини в Бургас?
8.откъде мога да намеря костум за мъжа ми,който да не е строго официален?

Благодаря ви предварително за помощта! :y36:
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: февруари 05, 2010, 13:27:46 »

Здравейте бъдещи булки  smile
И аз съм една от вас.Нашата сватба е на 16 май в новата зала на Атлантис.Тя още не е готова,но се надявам до тогава да стане.И понеже ще сме едни от първите в тази зала,после ще споделям отзиви.Между впрочем роклята ми е от модна къща Романтика.Доволна сам засега от тях.Но чакам първата проба.Това е засега от мен  give_rose
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: февруари 05, 2010, 17:30:17 »

Добре дошли бъдещи бургаски булки-най-сетне малко да се раздвижи темичката!
Пожелавам ви приятна подготовка за големия ден.
woman23,определено аз няма да ти дам най-точната информация за църковния брак,но ще гледам да помогна за останалото.
Костюмът,на моят съпруг,купихме от магазин в близост до пл.Тройката(мога подробно да ти обясня кой),там освен официални има и по-спортни костюми.
Магазин на "Мадам М" има и на ул.Богориди,пада се след цветарския магазин на Бургасцвет.
Мисля,че почти всички булченски магазини в Бургас предлагат рокли под наем-поогледай и виж какво се предлага за твоите възможности.
Голяма част от бургаските булки си поръчват торта от сладкарса къща "Захаро"-Поморие.Имат магазин и в Бургас,където можеш да разгледаш каталог.Имат и сайт.
Букетът обикновено се хвърля към края на празненството в ресторанта.Предвид това,че ще организирате малка сватба,можеш да го хвърлиш след като излезете от църквата(само в случай че не ви чака фотосесия след това).
За заведение ми е трудно да препоръчам-зависи конкретно от вкуса ви,но според броя гости смятам че няма нужда от предварително подбрано меню.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines