Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 13:35:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 7  (Прочетена 159661 пъти)
 
Vanche_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 03, 2009, 21:55:54 »

Ех Ванче,колко е малък света!
Ами кумата ми се справи чудесно,предвид това че познаваше само малка част от госите.Само аз и сестра ми танцувахме повече от нея на моята сватба.
Поздравления за вашата сватба,сега разгледах снимките и всичко е чудесно.
А шаферките са направо като феи.Те сестрички ли са-много си приличат?!
Явно с теб имаме еднакъв вкус-освен,че на сватбите се сродихме с хубави хора сме имали и еднакви торти.
И ако "Всичко е любов" е била първата ви песен,то ще ти кажа че аз много се колебаех за нея,но избрах "Миг като вечност".
Dodo_23 от снимките ви си личи, че на вашата сватба е било доста забавно, и по всичко което виждам имам чувството, че и занапред със съпруга ти ще бъдете силен отбор.
Относно шаферките, точно така си представях роклите им, но като обиколихме с кумата магазините в Бургас, ни се стори, че мисията е невъзможна. Затова с голямо удоволствие запретнах ръкави и уших четири еднакви роклички. Малките не са сестрички, но са еднакво сладки  pullpigtails .
Радвам се, че ти направиха впечатление, защото малко нескромно, но и аз съм много доволна от резултата.  thank you
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #16 -: ноември 15, 2009, 01:27:26 »

Здравейте на всички от този форум! Казвам се Биляна и с милото ни предстои сватба през Септември  2010. Надявам се много на мненията и съветите ви момичета, понеже не се намирам в България и ще ми е трудна организацията от разстояние, даже затова съм почнала от сега. Много ще съм ви благодарна за всякаква информация от рода за ресторанти, DJ-и, фотографи, видеозаснемане и всичко свързано с организацията на една сватба. Интересуваме в момента дали се правят изнесени ритуали в Бургас, някой има ли информация? Мерси предварително!  smile smile smile
Активен
Vanche_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 15, 2009, 09:54:37 »

Здравейте на всички от този форум! Казвам се Биляна и с милото ни предстои сватба през Септември  2010. Надявам се много на мненията и съветите ви момичета, понеже не се намирам в България и ще ми е трудна организацията от разстояние, даже затова съм почнала от сега. Много ще съм ви благодарна за всякаква информация от рода за ресторанти, DJ-и, фотографи, видеозаснемане и всичко свързано с организацията на една сватба. Интересуваме в момента дали се правят изнесени ритуали в Бургас, някой има ли информация? Мерси предварително!  smile smile smile
Welcome
Здравей, Билянка! Много се радвам, че започнаха да се включват бъдещи булки, защото след динамичния септември, когато се омъжихме доста момичета, темичката малко утихна. На мен лично много ми помогна този форум за голяма част от организацията по сватбата, и съм очарована от това, че дори на моменти да не сме много активни по която и да е тема, всеки път, когато задам въпрос, получавам доста добри отговори и съвети. Според мен не е чак толкова рано да се ориентираш към подготовката, тъй като в Бургас, а вероятно и навсякъде септември и май са най натоварените месеци по отношение на сватби и ангажименти на съпътстващите ги ресторанти, агенции, DJ-и, фотографи, видеозаснемане и т. н.
В Бургас се правят изнесени ритуали, таксата е 200лв, допълнително осигурявате транспорт на длъжностното лице, независимо дали ваш или такси, но е задължително преди това  да подпишете брак официално в Ритуалната зала в удобен за вас ден и час. Питай за всяко нещо, което се сетиш.  Computer
« Последна редакция: ноември 15, 2009, 10:00:56 от Vanche_ » Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 15, 2009, 12:33:00 »

В Бургас се правят изнесени ритуали, таксата е 200лв, допълнително осигурявате транспорт на длъжностното лице, независимо дали ваш или такси, но е задължително преди това  да подпишете брак официално в Ритуалната зала в удобен за вас ден и час. Питай за всяко нещо, което се сетиш.  Computer

 Welcome и от мен!

Ние не сме осигурявали транспорт на длъжностното лице, питахме, казаха, че не е нужно. Може би, ако не в самия град, а в околните квартали, трябва да се осигури? Примерно в Сарафово, Крайморие или Божура, където често се правят сватби...
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 15, 2009, 14:14:24 »

Биляна,добре дошла във форума и от мен!
Тук има много момичета,които са организирали сватбите си от чужбина,така че това да не те притеснява.Възможно е!
И аз както Кикси и Ваня имах изнесен ритуал-транспорт не съм заплащала.
На първо време ти препоръчвам да разгледаш сватбени албуми и да си набележеш основните неща,които искаш.
Например:дали ритуала ще е в ресторант-градина или на плажа;дали ще използваш агенция и какво ще искаш от нея;броя на гостите;обичаите,които искаш да спазите.
Щом имаш визията,ще откриеш и начина за резлизация.
Питай за всичко,което те вълнува! smile
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 15, 2009, 19:29:25 »

bibilqna  welcome-2 и от мене.
И аз като булка организирала сватбата си от чужбина,смея да двърдя че времето ти няма да стигне колкото и рано да започнеш.Послушай съвета на Додо и си определи колко гости ще имате на сватбата,от което зависи избора на ресторант и т.н.
Относно изнесения ритуал,да наистина може но преди това трябва да сте подписали.Ние подадохме молба в Поморие и нямаше нужда от предварително подписване.Всичко стана на деня и мястото което искахме и таксата е 150лв.Не са ни искали и никакъв транспорт.Много са мили и разбрани жените.
« Последна редакция: ноември 15, 2009, 19:30:58 от telesfora » Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 15, 2009, 21:23:25 »

bibilqna welcome-2 приятна организация, ще помагаме с каквото можем, благородно ти завиждам, че започваш с подготовката yahoo
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #22 -: ноември 16, 2009, 00:50:43 »

Очарована съм от всички ви, мерси за бързите отговори. За в момента имаме дата, и броя на гостите ще е приблизително 100 (+–10) но това в последствие. Като си бях лятото в Бургас видях че тече реконструкция и обновяване на хотел Приморец, но проблема е че ще го отварят към месец Май, а не знам дали ще имам възможност да отида понеже ми се иска да видя ресторанта. И все пак да си "представя" как би било добре, дали изнесения ритуал ще е на плажа или в градината на хотела. Но в същото време е много рисковано дали ще стана, а не искам като на повечето ми познати да е в хотел България. Така скъпи ми дами чакам препоръки за ресторанти. Набелязала съм си фотограф Калоян Спасов, можете да видите негови албуми на www.360bg.net, уговорих се с него и след месец ще се видим да го ангажирам. А за DJ и видеозаснемане идея си нямам ..... пак чакам предложения. Доста четах из форумите и може да се спра за агенция на АРТ2 или Диамант, ще реша в последствие, макар че съм склонна повече за АРТ2 тъй като познавам Дора и Веско Ханджиеви и знам на какво са способни. В момента работя над Save the date картички (скоро ще ви покажа какво съм измайсторила  smile  blum  danceg Общо взето обзела ме е треска и много се притеснявам дали всичко ще се получи .... Благодаря за всички предварително  give_rose give_rose give_rose heart
Активен
Adence87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 85



« Отговор #23 -: ноември 23, 2009, 14:42:18 »

Здравейте отново,
Знам че има отделна тема във форума за въпроса, който ще задам, но ме интересува конкретно за Бургас. Какво беше менюто ви в ресторанта и какво включваше? Съответно и каква му беше и цената? Защото на нас ни дадоха правото сами да си съставим менюто и аз съм  pardon .. Надявам се да можете за ме ориентирате нещо  blush
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 24, 2009, 16:11:12 »

Добре дошли на новите бургаски попълнения Welcome

За Приморец - наистина хотелът е придобил доста по- различен вид от преди и то в добрият смисъл. Не знам дали ако се спреш на някоя агенция, те няма да могат да те "вкарат" по- рано в ресторанта, за да добиеш представа и да си прецениш.
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #25 -: ноември 24, 2009, 16:23:42 »

Еми ще обиколя из агенциите така или иначе за информация. Мерси Skylife за информацията. А някой дали знае нещо за Атлантис (Сарафово) колко варира куверта на човек.  smile
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 24, 2009, 16:29:37 »

Adence87, преди две години ние се спряхме на стандартната шопска салата, предястие /което обаче не помня, но беше месно/, пилешка пържола с гъби и гарнитура и накрая имаше плата сирене, кашкавал, мезета. В менюто влизаше и по една малка ракия май, и това удоволствие ни излезе около 20 лв. В случая обаче цената няма значение, защото нещата са се променили много. Стандарта обикновено е - шопска или овчарска салата; пилешко във всичките му вариации и някакви плата за накрая. Ако желаете може да има и предястие - рибно или отново пилешко. Питайте задължително какво количество алкохол влиза от тях и дали влиза? Не забравяйте и за ядките, които можете да вкарате вие, освен алкохола. Дано съм те ориентирала! Успех с подготовката! good
 Welcome на останалите нови булки! Айде мацки, темата нещо много в замряла...давайте смело....или се изпоженихте вече?!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 24, 2009, 16:31:02 »

http://www.deseo-atlantis.com/ - това е сайта. На меню има примерни менюта за сватба, надявам се че са актуални pardon

Даже гледам, че на събития има календар и може да видиш кои дати са запазени (едната със сигурност знам, че е актуална, защото ще съм гостенка girl_wink)
« Последна редакция: ноември 24, 2009, 16:33:16 от skylife » Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #28 -: ноември 24, 2009, 17:00:59 »

Страхотна си Skylife,  LOVING give_rose pleasantry мерси много. Гледам че за сега най-далечните дати са за май месец. Ние като се прибираме другия месец ще ги видим и предполагам даже че ще запазим нещо. А друг път била ли си там, някой ако има отзиви да даде (става дума за Атлантис-Сарафово)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 24, 2009, 20:24:44 »

Ами да - била съм. В смисъл - присъствала съм на украсяване. Мога да кажа, че управителят си държи на работата и изкъсо следи сервитьорките. Те също ми направиха добро впечатление - обикалят, следят дали всичко е ОК и т.н.

Не мога да кажа нищо за вкусът на храната, но знам, че позволяват "консумация" - т.е. да пробваш различни "манджи", за да си прецениш кое ти харесва. Там има два ресторанта, като този белият е основно за сватби. Другият също става (като обстановка е разкошен, поне за мен), но разположението не е много "сватбено".

До колкото знам там сега се строи и трети ресторант, който ще е целият стъклен и може и да е готов до май (защото аз съм на последната майска сватба girl_wink и казваха на булката, че може ако и хареса и да е там).

Отвън стават добри изнесени ритуали и така... Отидете до там, хич не е лошо good
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines