Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 10:44:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 7  (Прочетена 159419 пъти)
 
anelina
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #450 -: юни 30, 2010, 23:52:37 »

Момичетааа, нашата сватба мина - за Атлантис наистина е до 00.00 ч. А за другите условия - управителят каза, че поетите договорки се запазват - за цени, внасяне на алкохол и т.н.

Използвам възможността и да ви препоръчам двама души, които допринесохамного за сватбата ни - Краси от White magic и DJ Stenly (Stancho) - препоръчвам ги с 2 ръце.

Успех на всички с организацията и ... не се тревожете - всичко ще мине добре и ще бъде незабравимо
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: юли 01, 2010, 12:26:58 »

А,снимки няма ли да видим  Wink ?
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: юли 01, 2010, 14:33:06 »

Ами честито!!! Дълъг и щастлив семеен живот!

И аз съм любопитна за някоя друга снимка, а що се отнася до Краси - убедена съм, че е била на ниво и при нас се справи невероятно:)
Активен
Vanche_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: юли 03, 2010, 21:28:44 »

Здравей, ultraa,
За нашата сватба работихме с АРТ 2 и сме много доволни от работата на Дора good
Относно роклите по магазините ще споделя малко скорошни лични впечатления, тъй като предстои сватбата на брат ми на 25.09. и с годеницата му се поразходихме в Бургас и Варна.
Във Варна има 2 вида магазини, едните са както там им казват "около ритуалната зала", където не видях нищо особено, нито качествено, има подобни и на други места из града. Другия тип магазини са не повече от 2-3, в които роклите са от 1500лв. нагоре и се предлагат с голямо самочувствие и с предварително записан час за проба.
В Бургас в магазинът на Аз и Ти(до спирката на операта) предлагат качество на достъпни цени и отзивчиво обслужване. Има 2-3 нови модела на цени около 600лв. Моята рокля си я купих от там. Смея да твърдя, че роклите им са хубави, тъй като работя в тази сфера и забелязвам как е изработен всеки детайл.
За сватбени халки, в повечето магазини в Бургас ти показват едни измачкани каталози и ти казват да избираш. Ако ходиш до Варна, ти препоръчвам да посетиш някой от магазините на Хугасян, единият е точно срещу ВИНС-а, а другите са по главната. Имат налични различни и хубави модели халки, като от всеки модел има мъжка и женска в различни размери. За няколко часа могат да ги корегират и  надпишат.
За Асеновград мога само да кажа, че е и Рай и Ад за булките. Но то затова си има отделна тема.
Активен
Vanche_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: юли 03, 2010, 21:41:52 »

Относно обувките можеш да разгледаш на:  http://jobroshoes.com/ ;
http://www.aitadance.com/
Обувките са много здрави и има много малка вероятност да не са ти удобни. Можеш да си избереш височина на тока.
В Бургас, в Меден рудник правят обувки по поръчка, като може и да се даде плат евентуално от роклята или подобен.
Надявам се да съм полезна.
Аз не пиша много често, но май пак се отплеснах  girl_wink
« Последна редакция: юли 03, 2010, 21:47:24 от Vanche_ » Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: юли 04, 2010, 19:31:54 »

Здравей Vanche_ ,това за М.рудник ме заинтригува къде се намира точно това мстенце,тук във форума научавам всеки път нови и нови неща  yahoo
Активен
Adence87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 85



« Отговор #456 -: юли 05, 2010, 15:35:26 »

Момичета имам нужда от помощ... кажете къде в Бургас има магазини за мъниста за декорации, единстветото място където се сещам е Армстронг център, но там нещата са доста ограничени. Къде мога да намеря мънички цветчета от плат, камъчета за лепене по поканите... такива неща... Благодаря предварително!
« Последна редакция: юли 05, 2010, 15:48:08 от Adence87 » Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: юли 05, 2010, 16:01:16 »

Голямо разнообразие от цветчета от плат има в една от кинкалериите в уличката зад училище "Кирил и Методий".Със сигурност има и цветни мъниста.
Скоро от там си купих една пеперудка-като избродирана е-аз я ползвах за да скрия протрито място на една дрешка.Имаше голямо разнообразие от цветове и други подобни елементи,но идват скъпички.
Активен
Adence87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 85



« Отговор #458 -: юли 05, 2010, 16:10:20 »

Благодаря ти dodo23,
Ще проверя там какво мога да намеря.. Просто нещата започват да стават спешни и нямам опции да ходя до Варна примерно за такива неща - така че каквато и цена да дадат сигурно ще ме устрои. Който друг се сеща за някъде другаде да дава идеи ....  smile
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #459 -: юли 05, 2010, 16:24:57 »

Adence, освен в уличката зад МакДоналдс  good, както Додо каза, можеш да намериш магазин до трета поликлиника. Срещу голямата спирката до Краставицата. Просто не се сещам нещо друго за да те ориентирам. Другото място, където се сещам е едно малко магазинче, което не знам точно улицата. Но като застанеш на Площад/Паркинг Кирил и Методи, точно срещу училището има търговски център. Застани с гръб към двете, от ляво да ти е училището, а от дясно центъра, и тръгни на дясно по страната на центъра, в края на улицата ще го видиш магазинчето. (ако все още съществува-преди година и нещо ходих там). В магазин ЧАР(за платове) по Ботева срещу Дирекция вътрешни работи... също има доста неща като маниста, камъчета и каквото ти душа пожелае. Дано съм ти била полезна, сигурна съм, че има и други, но наистина в момента само за тези се сещам.  give_rose
Активен
Adence87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 85



« Отговор #460 -: юли 05, 2010, 16:39:44 »

Огромно благодаря и на двете ви!!!!!!  thank you
Активен
ultraa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #461 -: юли 05, 2010, 20:45:20 »

Vanche_ може да не пишеш често, но ми беше страшно полезна! Благодаря ти!
А и да ви се похваля, вече имаме записана дата в ритуалната зала и в църквата  Bravo
До онзи ден бях супер спокойна, все едно нищи не е станало, но сега с тези записани дати направо изтръпвам някакси  blush, а и датата ни е 9-ти октомври 2010г.
Активен
BuB4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59


„Истинската цена на любовта е любов“


Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: юли 07, 2010, 18:21:38 »

Момичета толкова съм щастлива  yahoo имам си вече рокля. Във събота майка ми ще я вземе от шивачката. Чувставам се невероятно и вече усещам пеперудките в стомаха  chee
Ако някой има нужда от шивашки услуги със удоволствие ще дам инфо за моята, страхотни професионалисти и много лъчезарни. Очарована съм от крайния резултат  yahoo yahoo yahoo
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: юли 07, 2010, 21:20:21 »

ultara поздравления за датата.Моята също беше на 09.10 но миналата година  Wink
Adence87 разгледах ти галерията и видях,че си си харесала моята торта.Мога да те уверя, че беше най вкусната торта на свата която съм яла.Това не е само мое мнение но и мнение на всички гости,които бяха от всички краища на България и от чужбина.Няма да съжаляваш,а и на дизайн бяха я изпипали точно такава каквато исках  Bravo
Олееееееее спирам ,че нещо ми потекоха лигите при самия спомен blum
Активен
Adence87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 85



« Отговор #464 -: юли 08, 2010, 12:36:50 »

telesfora, много се радвам да разбера, че тортата е била вкусна... За съжаление аз се отказах от нея, за да я преотстъпя на сестра ми  pardon Тя ще се омъжва сега през август и...много хареса тортата, така че аз ще се преориентирам, тъй като и нашата сватба малко ще се отложи /до януари/... Надявам се да си харесам някоя също толкова хубава тортичка до тогава Bravo
Искам специално да благодаря и на dodo23 за информацията .. намерих абсолютно всичко, което ми трябваше в магазинчетата на уличката зад Мc Donalds и още тази вечер започвам да правя подаръчетата за гостите и тейбълките !!!
 thank you
« Последна редакция: юли 08, 2010, 18:37:38 от Adence87 » Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines