Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 23:18:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 13 част  (Прочетена 161976 пъти)
 
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: ноември 06, 2009, 15:55:03 »

Руми, добре дошла в клубчето и ти пожелавам всичките ти притеснения да се окажат напълно излишни!!!

Аз само да те попитам, че не разбрах точно, на теб са ти казали да пиеш фолиевата 3 месеца, а на 3-я да я спреш и тогава да почнеш с бебеправенето ли???
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: ноември 06, 2009, 16:11:31 »

Руми, добре дошла в темата на бебеправещите. Пожелавам ти успех и скорошно напускане.

Да ви кажа, направо ме е страх да пиша да не препълним късметлийската темичка, но чакам с нетърпение Бера да ни заравда с хубава новина.
А ние този месец не чакаме нищо. Последния ни опит беше на 10 ден от М, но всъщност не беше опит, а любов  blush и сега като е в командировка моето момче ову си мина и замина. Исках и да ви споделя, че за първи път успях да различа какво се случва с цервикалната ми слуз, след като изчетах 5-6 статии. Пробвах и мерене на температура, започнах да различавам различни сигнали на собственото си тяло. Все едно се изследвам сама.   
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: ноември 06, 2009, 16:14:41 »

Вaля до колкото рaзбрaх Берa мaй чaкa всеки момент МЦ.Дaно не идвa рaзбирa се.
При теб когa трябвa дa дойде??Или дa не дойде??
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #393 -: ноември 06, 2009, 16:17:23 »

Някоя пила ли е Линдинет 30?Мен ми го изписа да ми се нормализира цикъла, но той винаги е бил 38-45 дни. Мислите ли че след това ще се съкрати?  nea Но ме пита дали опитвам за бременност, ако и бях казала че опитвам, мисля че нямаше да ми го изпише. Не знам дали да го почвам
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: ноември 06, 2009, 16:18:49 »

Руми, добре дошла в клубчето и ти пожелавам всичките ти притеснения да се окажат напълно излишни!!!

Аз само да те попитам, че не разбрах точно, на теб са ти казали да пиеш фолиевата 3 месеца, а на 3-я да я спреш и тогава да почнеш с бебеправенето ли???
Казаха ми , че за да спра противозачатъчните трябва да пия паралено противозачатъчни и фолиева киселина 3 месеца и тогава мога да спра противозачатъчните и да почна да бебеправя, защото е добре да си подготвя организма, а и още повече докато пиеш противозачатъчни нивото на фолиева киселина е още по ниско в организма.
 благодаря на всички за топлото посрещане в темичката.
Да ви кажа първия път като я четах, доста страшна ми се стори, лекарства, процедури, дано не ни се налага,момичета.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: ноември 06, 2009, 16:24:44 »

И на мен така ми се струваше страшно. Но най-важно за бебеправенето е спокойствието и любовта, с която да се бебеправи.

Клео, аз чакам лелката на 12ти. А за Бера много се надявам да я пропусне следващите 9 месеца
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: ноември 06, 2009, 16:47:04 »

Руми, на мен лекарят ми каза като спра противозачатъчните, че е добре да се изчака да ми се възстанови цикъла и може да почваме. Но мен ми се възстанови цикъла като часовник на следващия месец, за мен редовността на цикъла винаги е била абсолютна със или без хапчета. Но в другата тема писах как се мотахме, та те станаха около 6 месеца след като бях спряла хапчетата и тогава спряхме да се пазим. Аз около 4 години нон-стоп съм била на различни методи без прекъсване.
Т.е. ако ти се възстанови цикъла веднага и имаш нормална овулация, може да почвате. Овулацията е показателя дали тялото ти се е изчистило от хапчетата или не и това е строго индивидуално.
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #397 -: ноември 06, 2009, 17:32:11 »

Междудругото, сега чета една листовка, която ми даде доцентката, относто противозачтъчните и пише следното:
 "Ако сте решили да забременеете, достатъчно е да спрете приема на таблетките и да започнете да планирате. Не е необходим период на изчакване на забременяване."
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: ноември 06, 2009, 18:19:14 »

Руми добре дошла в клубчето...пожелавам ти и скорошно напускане от късметлийската темичка  give_rose

Венеска изпращаме те сърдено от темичката и ти пожелаваме лека бременност и хайде повлечи краче та всички да тръгнем след теб... tease   give_rose


аз да дам лек отчед че утре няма да мога да пиша..,лелката все още я няма... huhhuh.gif  TONGUE а симптомите са си на лице вече няколко дни...все едно ха да дойде ,...да дойде...и нещо се затруднява...
чуди се сега явно...да ме подмине ли този месец и следващите 9 или да не ме подмине...постоянно тичам в тоалетната да направя проверка и все я няма...и всеки ден викам днес ще дойде днес ще дойде...ама днес вече наистина може да дойде знам ли...ще пиша в неделя вече дали или...

стискам палци на всички и много  thank you за подкрепата ...толкова хубаво може да му стане на човек като отвори форума и види толкова момичета които се вълнуват и са съпричастни с емоциите му... cray и се развълнувам още повече...

 Good luck Good luck Good luck
 Sunshine Sunshine Sunshine
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: ноември 06, 2009, 21:57:46 »

Bera,така е съпричастни сме в истинския смисъл на думата,нали всички чакаме едно и също нещо.
Аз се присъединявам в клубчето на чакащите,датата на МЦ ми е 17-ти.
Активен
eliss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



« Отговор #400 -: ноември 07, 2009, 12:12:06 »

Бера, Валя, Криси, дано ви пропусне лелката за 9 месеца, това разбира се отнася и за всички в клубчето. А аз днес чакам/не чакам леличката. Ако се появи през този месец започвам стимулация, а ако не /поради PREGQ/, какво по-хубаво от това.Успех на всички, тая темичка 13 наиситна се оказа много късметлийска.
Активен
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: ноември 07, 2009, 12:55:21 »

Ели, Бера, Валя, Криси стиснати палци от мен да ви пропусне нахалната лелка Yes за 9-т месеца good и да се похвалите с PREGQ в тази късметлийска темичка.
Matsinka честито и от мен пожелавам ти лека бременност.
Аз за момента само ви следя, защото при мен няма нищо ново. Този месец почиваме малко, т.е без стимулации следене на ову и т.н. Така мислим да направим до края на годината.
Написах едно тайничко писмо  girl_wink до дядо Коледа да ми донесе подарък -  PREGQ
Пожелавам на всички тази темичка да продължава да е  късметлийска и донесе повече
++++ резултати.  smile smile smile

Ще продължавам да ви следя, тайничко се надявам да пиша с някоя радостна новина.   
Успех на всички  good good good
« Последна редакция: ноември 07, 2009, 12:57:46 от ivkam82 » Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: ноември 07, 2009, 13:18:03 »

Момичета,аз си направих вече 2 кръвни теста.Първият беше със стоиности 250 (незнам какво си) ,а втория със 750,което значи ,че са се покачили 3 пъти yahoo.В понеделник трябва да си направя трети кръвен тест (незнам защо три,но тук в Германия явно е стандартна продцедура) и следващият понеделник да ме видят на видеозон,дали човечето си е на мястото или не.Ако не е лошо angry. Но ако е  danceg
И така.Аз все още имам тези супер гадни болки,не постоянно но по няколко пъти  на ден доста остри ,които вече продължават повече от седмица.
Момичета стискам палци на всички и още веднъж ви казвам да си вземете тестове за Ову.И още нещо една приятека ми беше казала,че сестра й забременяла след като с приятеля й правили веднъж двапъти секс един след друг.Бремеността била нежелана,но в последствие не я прекратили защото се оказали близначки.И на мен ми хрумна да пробваме и ние през единия ден от Ову да пробваме 2 пъти.
Нямам предвид,че два пъти един след друг и хоп близнаци,ами че явно след 2 пъти по лесто става да забременее една жена.
Може да ви се види смешно,но го пиша,защото може и да има нещо вярно.При нея се е получило и при мен също. Така че както каза моят гинеколог "упражнения,упражнения  и пак ..."
Пожелавам ви  PREGQ още този месец . good
« Последна редакция: ноември 07, 2009, 19:51:33 от matsinka » Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: ноември 07, 2009, 13:39:36 »

Мастинка, спокойно, кръвните тестове са добри. Всичко ще е наред.

А относно забременяванет с две бебета и т.н. - вземете намерете на National Geographic филмчето "Чудото, неречено живот" - скоро го даваха. Много неща ще ви станат ясни, особно за многоплодната бременност!!!

Много е добро и много ясно обяснено!!!
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: ноември 08, 2009, 10:39:57 »

BERA , какво стана  с твоя тест не го ли направи вече хайде чакаме резултата Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines