Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 23:24:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 13 част  (Прочетена 162032 пъти)
 
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: ноември 04, 2009, 09:55:25 »

И аз да се разпиша - бях на лекар днес сутринта и се оказва, че този месец сме почивка със стимулацията. Причината е, че имам фоликул, който се е образувал и в момента (на 4 ден от цикъла) е вече 12,2мм, та този месец почивка. Мисля малко да се оттегля, но ще ви чета  give_rose Стискам палци на всички, които очакват добрите новини  Girl_hide
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: ноември 04, 2009, 09:58:36 »

Фиамче, поне и организмът малко ще си почине.

Това не е страшно, задържаният фоликул де, случва се и без да си ан стимулация (от личенн опит казвам).
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: ноември 04, 2009, 10:12:20 »

Фиамче, поне и организмът малко ще си почине.

Това не е страшно, задържаният фоликул де, случва се и без да си ан стимулация (от личенн опит казвам).

Благодаря ти мила. Въпреки това си се надявам тайничко  pardon Тя (моята докторка) затова каза, че предпочита да почивам, че не се знае дали във фоликула има яйцеклетка, та така  give_rose
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: ноември 04, 2009, 10:19:18 »

Ти сега не го мисли толкова, обичайте се с мъжа си и не мисли за бебе, за стимулации и т.н. Трудно е, но от личен опит казвам, че е постижимо.

Успокой се малко на тази тема, защото съм убудуна, че ти е напрегнато!!!

Стискам палци, ама ти сега не го мисли толкова, нали си в почивка  Wink
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: ноември 04, 2009, 13:28:52 »

matsinka не се губи от хоризонта а казвай резултата  Bravo blum надявам се да е +++ и стискам палци  good

kleo_20 аз още съм в очакване на лелката...или днес или до 6-ти трябва да ми дойде...миналия месец ми дойде на 4-ти а по принцип си ми идва на една и съща дата макар че от време на време играе с ден два...
имам си симптомите че всеки момент ще ме навести гадната лелка но да видим...ако не...другият месец продължаваме с пълна пара...и по сериозно разбира се... good Bravo tease


фиамче успокой се сега и му дай една хубава почивка без много много да мислите за бебеправене и то ще си дойде Girl_hide стискам силни палци всичко да е на ред.
« Последна редакция: ноември 04, 2009, 13:31:30 от BeRa » Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: ноември 04, 2009, 18:54:42 »

Момичета, познайте...... yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Днес сутринта си направих 2 ри тест,защото не можех да чакам до 10 и видях втората чертичка съвсем ясно PREGQ.После се обадихме за резултатите от кръвния тест и какво се оказа danceg Yes danceg наистина pqz има бебе.В петък ще повторим кръвния тест.Но се надявам пак да е +++
Аз продължавам да имам малко болки в корема като менструални,но няма кръв,но сигурно е нормално.Но мислим да не казваме за сега или да кажа само на майка ми.Ще видим.
стискам ви палци ,явно тази тема 13 та е нещо късметлийска.
Искам само да кажа ако ви е  интересно как въобще стана.Пробвахме почти 1 година ,но без тестове за Ову или Температури да мерим,просто така/ без да се пазим.Но преди 1 месец ходих на гинеколог да ме видят дали всичко е ок и ми казаха да си взема тестове за Ову и да пробваме с тях и аз купих 3 опаковки,но о6те на 1-вия месец,като отворихме първата опаковка и ето  Oh my ....Не мислех че ще стане толкова бързо.Така че купете си-явно са полезни.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: ноември 04, 2009, 19:08:45 »

Е, matsinka, това е много добра новина yahoo. Тук само ще ти кажа тихичко честито, а когато решиш да се запишеш официално в Бебешката тема, там ще ти честитя както трябва smile

Е, момичета, явно наистина тема 13 е многоооо късметлийска. Имаме още 7-8 страници време - така че всеки да се отправя към любимото същество и да се отдаде на "топлене" smile pleasantry

BeRa, стискам палци и ти скоро да напишеш пост като този на matsinka  good

fiamaa, предавам ти от моите късметлийски флуиди и дано скоро и ти да напуснеш темичката.

А за всички момичета, които четат това по една . Има за всички - не се блъскайте smile blum
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: ноември 04, 2009, 21:02:15 »

и при нас така стана след като пробвахме 7 месеца и не стана си взех тест за Ову и на първата кутийка... Bravo така че след като си проследих Ову и взех сериозно да пия ФК всичко си дойде на мястото
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: ноември 04, 2009, 21:09:20 »

Добре,момичета аз искам да попитам като сте си изчислявали сами овулацията,имало ли е с теста за овулация някакви сериозни отклонения като дати,аз този месец си мислех да пробвам такива тестове,но пак карахме така,защото моя цикъл си е редовен и предполагам овулацията ми е към 14-ти,15-ти ден.
Активен
krisipisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97


Любовта ще спаси света,обичайте се!


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: ноември 04, 2009, 21:11:57 »

matsinka   Честито! Страхотна новина! Дано да е късметлийска наистина тази 13-та темичка!

Аз също си пия редовно фолиевата,но тестове за ову не съм правила!Пробвах един път и не ми показа нищо crazy незнайно защо!
Чакам този месеца да ми се размине идването на лелята,но и да дойде следващия месец продължаваме с нови сили!:)
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: ноември 05, 2009, 10:03:29 »

Ей,Какво става тук!Не мога да повярвам!Да не сте посмели да заключвате тема 13 на бебеправещите!
И какво, matsinka, ще се прибереш за Коледа с корем и ще изненадаш всички?!Честито!
И аз този месец започнах да я следя тази овулация.Тази сутрин си слагах термометър в дупето,никога не съм се чувствала по-тъпо.
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: ноември 05, 2009, 10:08:38 »

Братовчедке,купи си тестове за Ову,при мен с тях стана.Док. ми каза че е по лесно с тестове и беше прав.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: ноември 05, 2009, 10:37:48 »

 Offtopic Честито на Мастинка, радвам се, че тестчето вече е с дебела чертичка и че всичко си е наред!!!

А тези симптоми като на ПМС или МЦ ще отшумят, спокойно. Като си направиш втори кръвен - резултатът ще е най-малко двоен!!!

Не се вкарвай вйв филми, а отивай в темичките за бременни!!!

Моля, не ни заключвайте късметлийската темичка!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: ноември 05, 2009, 11:13:20 »

Клео, да не я заключват (като мине 30-та стр), докато не я напуснем всички, че е късметлийска, с много +++ резултати.

Днес ходих да давам кръвчица за едно изследване и жените, които чахаха да дадат кръв за Пролактин, ги накараха да постоят мирно и спокойно поне 15 минутки.

Това явно наистина се практикува, макар че нито аз, нито съпругът ми сме си почивали, а са ни в граници ....  nea
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: ноември 05, 2009, 11:30:00 »

В интерес на истината и на мен когато ми вземаха кръв за да ми изследват пролактина ме накараха да легна на една кушетка за около половин час.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines