Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 21:31:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 13 част  (Прочетена 161921 пъти)
 
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: октомври 19, 2009, 07:48:56 »

BeRa, мила, аз също ходех при една такава на частно...., думи нямам какви лекари има просто...

Това с раничката, аз веднъж имах и една докторка ме маза с нещо, не помня какво беше, но тя също каза, че не трябва да се гори, когато жената не е раждала.

Една моя приятелка пък някакъв д-р, не помня мъж или жена, я беше наплашил, че понеже имала проблем с един хормон, нямало да може да забременее, по-точно, много трудно щяла да забремен, а момичето забременя много лесно....
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: октомври 19, 2009, 08:17:57 »

Бера Oh my ... чак аз настръхнах
По принцип и аз съм чувала,че на не раждала жена не се горяла,но моят лекар ми я изгори и след няколко месеца забременях :huh:До колко е правилно не съм сигурна,но се радвам,че нямах проблеми със забременяването и раждането
гостенка good
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: октомври 19, 2009, 08:41:12 »

Клео, ако само са те мазали, мисля, че това е правилното, горенето е с един уред...не си спомням как се казваше...???

Важното е, че при теб не е имало последствия!
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: октомври 19, 2009, 08:54:54 »

с какво точно горенето на раничка пречи на  нераждалите жени? аз преди години имах раничка и точно чрез горене ми я оправиха и никой нищо не ми каза crazy
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: октомври 19, 2009, 09:06:17 »

Гостенка с ток ми я гори good
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: октомври 19, 2009, 09:43:03 »

Момичета да дам малко отчет  yahoo мн съм хепи, стимулацията е протекла успешно - доминантните фоликули са се пукнали и сега  до 10-15 дни ще има отговор дали ще имам бебе или няма да има! Почвам от днес Дуфастон за 10 дни по 2 пъти - сутрин и вечер и силно се надявам 9 месеца да не ме навестява лелката.  yahoo
Активен
eliss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



« Отговор #66 -: октомври 19, 2009, 10:06:21 »

fiamaa , успех ти желая, имаш силно стиснати палци от мен, крайно време е тази темичка да опустее и да се прехвърлим в друга...
Може и да си писала по нагоре, но биха ли ти прегнил за спукване на фоликулите, или  не се наложи.
И на мен ми е предписана стимулация, ама нищо не съм предприела още.Исках да отида при д-р Александров и той да си каже мнението, но това се оказва невъзможно засега.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: октомври 19, 2009, 10:13:00 »

fiamaa Силно се надявам и ти стискам палци мила  yahoo Голяяяма вероятност има бебчо да е вече в на мама коремчето  pqz
За раничките, и аз съм имала преди време, и док тогава ми каза, че не се гори на нераждали жени, че се получвала сраствания и когато трябва да раждаш е трудно  smile Искаше да ми я маже с нещо, ама аз така и не отидох, в последстиве е минала или изчезнала, или при кюртажа нещо - незнам.  blush
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: октомври 19, 2009, 10:14:02 »

 fiamaa дано този път да е станало. имаш стиснати палци и от мен и да ни държиш в течение.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: октомври 19, 2009, 10:14:39 »

Ечи, не знам как точно вреди, така са ми казвали доктори, аз не съм доки все пак ...  smile

Клео, радвам се, че при теб не е имало лоши последствия.

Фиамче, силно стиснати палчета!!! Биха ли ти прегнил или овитрел? Изобщо дадоха ли ти нещо за пукане или сопнтанна ову дебнахте?

Елис, защо невъзможно, просто си запиши час и си го чакай, при него май за няколко месеца напред нямаше свободни часове, но не съм сигурна колко точно.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: октомври 19, 2009, 10:30:42 »

fiamaa good стиснати палци и от мен, да си здрава и много обичана и на 26 ти рожден ден да сте вече трима yahoo
Активен
eliss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



« Отговор #71 -: октомври 19, 2009, 10:36:01 »

Гостенка, изобщо ми отказват да ми запишат час за когато и да било. Първо се бях обадила септември и ми казаха че не водят график и да се обадя октомври. Обадих се този месец и ми отговроиха че доктора е много зает и не записват нови пациенти, да се обадя през януари догодина. На мойта реакция, че има много време дотогава/а и то като се запиша януари кой знае за след колко месеца ще ми е часа/, ми отговориха че ако ми е удобно да се обадя тогава.Писах и имейл на доктора, но нямам отговор.
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: октомври 19, 2009, 11:37:32 »

fiamaa, имаш много силно стиснати палци и от мен  yahoo
За раничката и на мен ми казаха, че не е хубаво да се гори. Един от лекарите каза, че след раждане, на някои жени изчезва. А доколкото знам лекарството, с което се премахва се казва Solcogyn (поне на мен, това ми предписаха). За съжаление от близо година няма внос на това лекарство в България. Казаха ми, че няма заместител и само то помагало. Търсих го доста усилено и в други държави, но за момента не съм го намерила.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: октомври 19, 2009, 11:50:01 »

При първата бременност когато бяхс мисед ми казаха, че съм имала раничка на шийката, но също ми казаха, че на нераждали жени не се гори. Когато отидох за установяване на втората бременност вече нямаше раничка. Предполагам, че може да се влияят от хормоните.
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: октомври 19, 2009, 12:14:16 »

Fiamaa, стиснати палци от мен!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines