Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 23:19:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 13 част  (Прочетена 161978 пъти)
 
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: октомври 21, 2009, 15:04:22 »

gostenka_82  за кое дали НЕ чакам? Ако имаш предвид лелката - чакам да ме подмите този месец и за 9 месеца напред  blum  yahoo Значи да ви кажа, така ме сърбят ръцете да си направя един тест, но ме е страх да не се разочаровам  NO
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: октомври 21, 2009, 15:08:11 »

Фиама не е ли рано за тест *crazy*Ти скоро се похвали със успешна стимулация
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: октомври 21, 2009, 15:09:55 »

gostenka_82  за кое дали НЕ чакам?...

Въпросът на gostenka, а и аз се прикрепям към него, е на коя дата НЕ чакаш да ти дойде smile. Да знаем кога да стискаме палци smile
« Последна редакция: октомври 21, 2009, 15:29:52 от StAsSi » Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: октомври 21, 2009, 15:21:25 »

kleo_20  да мила скоро беше - в събота или неделя  ще да е станало и май наистина е рано - май трябваше 7 дни след половия контакт? Така ли беше? Че аз никога не съм била наясно  nea

StAsSi по мои изчисления и според лекарката - около 01-02.11 трябва да ме навести, но не дойде ли до 4.11 значи резултата е положителен! По принцип тя ме посъветва следното - да пия Дуфастона 10 дни и до 7 дни след спирането му, ако не ми дойде да правя тест  (ама аз съм нетърпелива и искам да видя какво става  pardon)
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: октомври 21, 2009, 15:26:55 »

Фиамче, Стаси е пояснила, казвай за кога да стискаме палчета, кога ти е датата на М.?

А докторите кога ти казаха да правиш тест?

Мила, ако нямаш закъснение, не прави уринен тест, ако са ти били Прегнил, е много възможно да ти даде + резултат уриниия, който обаче ще е от Прегнила (той е ChG препарат). Изчиства се за около 10 дни. Ако са ти слагали такъв препарат, най-добре си засечи 36 часа след това кога се падат и приеми това за евентуална дата на зачеване. Брой поне 12-14 дни за уринен.

...дали ме разбра... scratch one-s head

писали сме едновременно, та затова сега се коригирам пак, пиеш Дуфастон 10 дни от датата на О. и след това чакаш още 7 дни, така ли? Общо 17 дни от датата на зачеване? Така ли да го разбирам????
« Последна редакция: октомври 21, 2009, 15:28:56 от gostenka_82 » Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: октомври 21, 2009, 15:27:06 »

fiamaa, мен ако питаш недей прави нищо още. Възможно е тестът още да е отрицателен и само да се разтройваш. Не се притеснявай, той като стане положителен 9 месеца няма да мръдне, така че няма да изтървеш момента  blum smile Wink. Сега се отдай на разходки, гледане на филмчета, четене на книжки, работа и ще видиш че след дни ще дойде датата и ще подмине (за което искрено се надявам), няма да има лелка и теста ще бъде  PREGQ  good
« Последна редакция: октомври 21, 2009, 15:30:09 от StAsSi » Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: октомври 21, 2009, 15:32:08 »

Фиамче, Стаси е пояснила, казвай за кога да стискаме палчета, кога ти е датата на М.?

А докторите кога ти казаха да правиш тест?

Мила, ако нямаш закъснение, не прави уринен тест, ако са ти били Прегнил, е много възможно да ти даде + резултат уриниия, който обаче ще е от Прегнила (той е ChG препарат). Изчиства се за около 10 дни. Ако са ти слагали такъв препарат, най-добре си засечи 36 часа след това кога се падат и приеми това за евентуална дата на зачеване. Брой поне 12-14 дни за уринен.

...дали ме разбра... scratch one-s head

писали сме едновременно, та затова сега се коригирам пак, пиеш Дуфастон 10 дни от датата на О. и след това чакаш още 7 дни, така ли? Общо 17 дни от датата на зачеване? Така ли да го разбирам????


Напълно те разбрах какво имаш в предвид.
А за разбирането -да очертават се едни дълги 17 дни  diablo Но аз не съм се вманиечила, важното е че стимулацията дава положителни резултати и ако не стане този месец, др със сигурност може и да стане  girl_wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: октомври 21, 2009, 15:35:30 »

Всеки месец ли ще пржвите стимулация *crazy*Не е ли малко......неправилно pleasantry
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: октомври 21, 2009, 15:36:37 »

fiamaa имаш и от мен много стиснати палци лелката да те прескочи за следващите 9 месеца
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: октомври 21, 2009, 15:39:12 »

Фиамче, в такива случаи, когато има препарат, препоръчват тест на 17-ти ден и то кръвен или на 12 до 14-ти ден, но с контрола - втори тест след два дни, за да се види дали стойността се удвоява.

Почивай си, чети книжки, разхождай се и не го мисли тоя тест. Ние пък ще стискаме силно палчета.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: октомври 21, 2009, 15:41:14 »

fiama , valia, стискам ви палци и ви чакам с нетърпение в другата темичка съжалявам че се събудиха толкова страсти аз исках само да ви кажа , че не ми се вижда редно да се дават така настоятелно съвети ..както каза Маги медицината е небятна наука така че не може като се прочетат няколко стати и ввече мнение да се изказва при това така категорично това имах в предвид но явно не сте ме разбрали правилно ЗА КОЕТО СЕ ИЗВИНЯВАМ НА ВСИЧКИ ЗАСЕГНАТА СТРАНИ
« Последна редакция: октомври 21, 2009, 15:44:53 от liva82 » Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: октомври 21, 2009, 15:51:44 »

ЗА КОЕТО СЕ ИЗВИНЯВАМ НА ВСИЧКИ ЗАСЕГНАТА СТРАНИ

Това е обществен форум и всеки потребител има право на мнение.

 give_rose  heart От моя страна проблем няма.

Извинявам се за  Offtopic, но исках да е ясно на всички.
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: октомври 21, 2009, 15:59:21 »

милички току що говорих с докторката и теста ми за хламидии е отрицателен. Тъй като е по метода с най голяма точност мисля че мога да му се доверя. Нямам обаче думи за + тест за хламидии при д-р Даскалов и как щяха и двамаат да ни натъпчат с антибиотици, а да не говоря за притесненията които ми причиниха.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: октомври 21, 2009, 17:09:30 »

хайде valia_diva fiamaa стискам и аз много много палци за да не идва лелката  good good good good good good good
дано този месец да можем да се похвалим с  PREGQ pqz моята лелка би трябвало да дойде на 04.11 но се надявам милото да я е изгонил за няколко месеца  tease дано да сме уцелили момента с едната ни проба този месец...
много много успехи на всички бебеправещи  give_rose give_rose give_rose
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: октомври 21, 2009, 17:30:03 »

 Записвам се и аз да следя новата темичка с нови надежди след изминалата "циклична" седмица.Стискам ви палци на всички които са в същото положение  Good luck
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines