Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:20:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 13 част  (Прочетена 151762 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: октомври 16, 2009, 08:00:45 »

Ето я и новата темичка!!! good

Това е част 13 на тази тема и тъй като това е любимото ми число, вярвам, че много/всички чакащи ще се зарадват на PREGQ good

Момичета, от все heart ви пожелавам скоро да напуснете темата и да се преместите в следващите!!!
yahoo




Клуб на БЕБЕправещите:
1, 2, 3, 4, 5, 6,
7, 8, 9, 10, 11, 12,





Интересни и полезни статии:
Зачеване
Как да забременеем?
Коя е най-подходящата възраст за зачеване?
Секс-пози за правене на бебе
Подготви се за здрава бъдеща бременност
Есента е най-подходящият сезон за забременяване
Фолиевата киселина
Полът се поръчва с яденето
Храненето и навиците влияят на вероятността за зачатие
От какви бащи се раждат по-здрави деца?
Мъжкият биологичен часовник също тиктака



Успех на всички бебеправещи!
« Последна редакция: октомври 16, 2009, 08:05:59 от Bulechka™ » Активен
Armanii
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 181



« Отговор #1 -: октомври 16, 2009, 08:14:45 »

Здравейте на всички в клубчето, предишната темичка явно не ми беше на късмет..надявам се в тази темичка да видим много  PREGQ
Аз не съм писала скоро - предния месец ми закъсня с 5 дена и имах големи надежди, но лелката не ме пропусна, както и този месец също. Вече мина повече от година...но ще дойде и нашия ден..
След няколко дена съм на хидротубация - да видим там какъв ще е резултата.
Успех на всички и аз съм все още при вас  Wink
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 16, 2009, 08:27:38 »

Хайде и аз в темичката, дано се напълни с поолжителни резултати и клубчето остане без членове!!!
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 16, 2009, 08:50:59 »

Еееехааааа, нова темичка - нов късмет! Нека тази тема се напълни бавно и се изпразни много бързо! Много, много положителни тестове за бебеправещите и много здраве и любов за всички!
Хайде, успех!!!
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 16, 2009, 09:02:51 »

Успех на всички и от мен  good
Аз не пиша много често , но следя историите на всички и ще продължавам да го правя и след като се премести(м)те
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 16, 2009, 09:19:02 »

Аз да ви кажа, вярвам, че всичките сме стъпили поне с единия крак в другата темичка. Wink
Моя милост също е все още тука...  Girl_hide

А да Ви питам - тъй като мойта лекарка се оказа, че ще я няма баш, когато трябва да ида на фоликулометрия... Записала съм си час за датата дето трябва уж да овулирам при друг лекар дето не съм била.. само за да види, да каже кога трябва да действаме, че не ми се ще да изтървам. Всеки гинеколог разполагащ с ехограф може да го направи това, нали?
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 16, 2009, 09:28:28 »

Здравейте!
От както преди почти месец се оженихме решихме да спрем да се пазим и кагато стане да стане... Този месец ми закуснява - подула съм се като балон и си вноших , че се е получило, но вчера си направих тестче и си беше само с 1 чертичка sad Малко се натъжих, но все пак съвсем отскоро правим опити... Сега обаче се тревожа защо не ми идва  -  предполагам, че е заради притесненията около сватбата...
Стискам палци на всички да успеем скоро  blum
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 16, 2009, 09:33:22 »

Ехооо и аз съм си още тук, но вече имам надежда......... Girl_hide Започнахме 2 месец стимулация и резултатите са добри, вчера след преглед имах 2 доминантни фоликула по 19мм и 22мм и ми биха Прегнил за спукване на фоликулите....предписаха ми и някакъв лубрикант преди полов акт (може би подобрява средата за сперматозоидите - поне така си го обяснявам). Единствената лоша новина е, че лигавицата на матката е мн тънка и при едно оплождане, може и ембриона да не се захване...... За което, аз утре съм отново на лекар да видим какъв е резултата след инжекцията и първия полов акт! Ако новините са добри почвам Дуфастон за задържане и някакъв хормон (ама какъв не знам  blush)  Е това е от мен...... Стискам Ви палци момичета и дано скоро се радваме на малки, сладки същества  give_rose
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 16, 2009, 09:47:31 »

Фиама, успех! Това което пишеш изглежда доста обнадеждаващо и дано скоро да си  pqz

Аз ще се запиша отново в темичката, макар че се надявам да не ми дойде след 3 дни! Засега Т ми се задържа висока, но пък и карам някакъв вирус, което сигурно оказва влияние, така че сега съм в "тъмна Индия".
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 16, 2009, 10:05:14 »

Успех да пожелая и аз на всички give_rose
Струва ми се че темичката започна много обнадежждаващо,което е чудесно yahoo
Пожелжвам да не стига до 30 страници и много бързо да се заключи понеже няма кой да пише вече в нея give_rose good
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 16, 2009, 10:13:46 »

цоп записвам се и да следя и тази 13 част на темичката danceg
Активен
elinora
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 16, 2009, 10:32:18 »

fiamaa , тънката лигавица на матката се оправя. Някъде бях чела, че изписват Виагра на глобули. Разбира се, лекаря ще ти каже най-добре. Просто исках да те успокоя, че е поправимо. За лубриканта ми стана много странно, защото съм чувала, че съдържат съставки, които убиват сперматозоидите. Но може и да има лубриканти, които не са с такива съставки, не заня.
Пожелавам ви на всички това да ви е последната такава темичка и следващите, които ще пишете да са отчетни. smile
« Последна редакция: октомври 16, 2009, 10:34:04 от elinora » Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 16, 2009, 10:33:49 »

Да ви е накъсмет тази темичка на всички, и дано със следващата нова отворена тема, да са нови съфорумки решили се на крачката да имат бебе, а всички от тази да се пренесат по бебешките теми.
Успех момичета и не забравяйте - правете любов  gu6 а не бебета  blush
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 16, 2009, 11:48:43 »

Хайде и аз да се запиша тук, че вече и ние натам сме се насочили ;-).
Момичета аз като чета тук разни изследвания всички правят още след някой друг месец и хапове разни и инжекции, чак започвам леко да се притеснявам като цяло girl_impossible. Ние едва от 2 месеца пробваме, но все пак като чета тук-там и чувам е доста често срещано да се забременее от 6 месец на започване на опити до 1 година, та гледам да не се разочаровам много че за 2 месеца не е станало. Вече няколко познати имам които чак кам 6-7 месец са забременявали и то точно когато са спирали да мислят само за това, защото то верно ти е под напрежение организма ако само за това мислиш. Та ще гледам да го давам по-спокойно, пък когато ни е писано :-).

Успех на всички!!! good
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 16, 2009, 12:14:22 »

Добре дошли на всички нови момичета в темата  tease. Пожелавам ви скорошна бременност и много щастливи моменти оттук нататък.

На мен този месец нещо ми закъснява с 2 дни вече. Трябваше да ми дойде в сряда, но засега няма никой. Даже и капка симптом няма. Днес БТ ми беше 37.00 градуса, каквото и да значи това. Аз си го тълкувам - няма да ми дойде и днес. Ако до утре сутрин няма нищо, ще си направя тест да видим какво ще покаже. Въпросът е обаче, че този месец хич не съм и очаквала да има нещо. Правихме каквото правихме 2 дни преди ову, после мъжлето замина и бях сама. Та затова този месец спрях да меря всичко и го бях прескочила в съзнанието ми като невъзможно. Обаче след като ми закъсня вчера БТ беше 37.00, днес също. Хм, странна работа. Но скоро ще се види какво става smilesmilesmile

Аз продължавам дори и в тази нова тема да стискам палци всички да избягаме вече, че май ни е време. Пък и дано номер 13 да се окаже щастлив smilesmilesmile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines