Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:06:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С кого избирахме булчинската си рокля  (Прочетена 186658 пъти)
 
Manuela
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юли 05, 2007, 20:53:54 »

Ходих първо с мама и баба. Моята свекарва не е в България (но би ми се искало - тя е много готина). Първият път мерих много рокли и във всички много се харесвах. Стоях по 10 минути с всяка рокля и не можех да повярвам - беше супер изживяване, а мама и баба все повтаряха: И това ти отива, и това...Бяхме много объркани след първото обикаляне, но когато преспах няколко дена, сякаш ми се избистри какво ми е харесало и какво не до там...:)Следващият път бяхме само с мама. Всащност и баща ми и двата пъти ни чакаше в колата. Тогава нищо не си харесвах - вече бях с претенции и определени критерии Girl_sing Когато вече бяхме решили да си ходим, викнахме и баща ми и влезнахме в последния магазин...и тогава я видях. Не беше точно това, което исках, затова ще ми направят корекцийките и ... скоро ще я видя. Дано да са я направили добре...Баща ми ме видя само с тази рокля от всички и изборът беше направен  laugh
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юли 16, 2007, 19:29:42 »

Аз ходих с мама smile
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юли 16, 2007, 19:42:45 »

Роклята си я избрах със сестра ми!
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #108 -: юли 18, 2007, 12:57:52 »

а аз днес най-накрая успях да събера и двете мами(от много ангажименти), стискайте палци да си избера рокля довечера smile
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #109 -: юли 19, 2007, 14:37:26 »

снощи беше весело, двете мами само се чудиха каде да седнат да се видят и общо взето роклята беше последна грижа smile накрая ми дадоха пари и казаха днес да отивам да поръчвам след което сладко седнаха да си говорят smile добре поне че се разбират. Та днес отивам да поръчвам, с кумата на място ще ги измислим нещата
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: юли 25, 2007, 22:44:57 »

Ами аз , въпреки всички правила и суеверия, избрах роклята с мъжо  Girl_sing Той я знае само на снимка и смятам на пробата да не присъства...все пак ще му оставя възможност да се изненада като ме види облечена в нея...
Активен
Lilko
Регистриран

Публикации: 2



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: юли 26, 2007, 12:26:10 »

Аз на пук на всичките му суеверия гледах и избирах роклята с бъдещият ми съпруг. Като набелязахме няколко модела се обадих на майака да се освободи на другият ден да ходим и отидохме тримата-аз,мама, и мъжът ми.Той ме видя в нея, но на мен не ми пука, защото той много ме хареса и ми помогна в трудния избор а и на сватбата ще съм многооо по-нагласенаа-грим,прическа и други дреболии
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: юли 27, 2007, 06:53:37 »

Аз ходих с майка ми първия път и бях ме си набелязали 2  рокли и когато отивахме вече да поръчваме взехме и леля ми с нас за да чуя още едно мнение  и тогава да решим трите Bravo                                 :
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: юли 27, 2007, 07:09:13 »

аз обикалях с майка ми и с нея харесахме роклята, а и тя идваше на пробите с мен. Само като си я взимах дойде момчето ми, че все пак трябваше и да пренесем някак  tease  а пък и от същия салон избирахме и още куп други неща, та ми трябваше и неговото мнение  blum
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: юли 27, 2007, 11:31:29 »

аз май ще обикалям с мана не тя с мен :laugh:тя се е вманиачила толков амного че вече ми стана много смешно.обикаля вместо мен laugh
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: юли 27, 2007, 12:33:17 »

Аз за малко щях да си избирам роклята сама, защото така се получи, че нямаше кой да дойде с мен.  cray Мама беше на работа, другите роднини - също бяха заети с техни си неща и аз реших да не се моля на никого. Казах си и сама булката е булка и никой не може да ми помрачи настроението  yahoo
За щастие вечерта преди да пътуваме за Асеновград с милото бяхме излезли с приятели на по биричка и споделихме, че на следващия ден ще пътуваме много рано, защото ни е далече. Една от приятелките ме попита: "Искате ли да дойдем и ние?" и така в 23:00 часа предната вечер приятелите ни решиха да дойдат с нас, а сутринта в 05:00 вече бяхме тръгнали на път. С моята прителка избрахме роклята, а милото естествено не я видя. А мъжете ги пратихме на кафе и разходки  laugh
Направо съм им задължена, защото много ни помогнаха с избора на роклята, другите дреболийки и всичко останало!!!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: юли 27, 2007, 12:35:05 »

Аз за малко щях да си избирам роклята сама, защото така се получи, че нямаше кой да дойде с мен.  cray Мама беше на работа, другите роднини - също бяха заети с техни си неща и аз реших да не се моля на никого. Казах си и сама булката е булка и никой не може да ми помрачи настроението  yahoo
За щастие вечерта преди да пътуваме за Асеновград с милото бяхме излезли с приятели на по биричка и споделихме, че на следващия ден ще пътуваме много рано, защото ни е далече. Една от приятелките ме попита: "Искате ли да дойдем и ние?" и така в 23:00 часа предната вечер приятелите ни решиха да дойдат с нас, а сутринта в 05:00 вече бяхме тръгнали на път. С моята прителка избрахме роклята, а милото естествено не я видя. А мъжете ги пратихме на кафе и разходки  laugh
Направо съм им задължена, защото много ни помогнаха с избора на роклята, другите дреболийки и всичко останало!!!

за това са приятелите !!!!! smile браво на тях !!! smile и аз като стана така с мама мислех да забирам някоя приятелка, но свекито каза, че каквото и да става ще дойде с мен !!! все пак и тя плащаше !! smile
Активен
мимето
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #117 -: юли 29, 2007, 15:24:49 »

Аз ходих с една приятелка и с мамчето. Взех си я от Асеновград и честно да ви кажа буквално си я купих от втория магазин, в който влязох и направо се влюбих в нея. В последствие я видях в списание "Сватбен каталог" на фирма "Galla".
Активен
TonitaBonita
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #118 -: юли 29, 2007, 20:26:23 »

Моята рокля я взех от Асеновград. Аз съм от там, но вече 6 г. живея във Варна. Не беше трудност да се ориентирам из магазините. Докато живях там винаги съм се чудела на делегацията от хора, които придружават булката при избора на рокля. Най-често това е комбинация от майка и свекърва, които имат мнение по въпроса каква трябва да е роклята, младоженец, който неловко чака пред магазина или е натирен вътре и един представител на мъжката част от родителска страна. В най-лошия случай купувачите са 2 коли хора и бродят от магазин на магазин.
Аз бях само със сестра ми. С нас беше моя любим и зет ми, но те двамата разгледаха някои костюми и дипломатично ни изчакаха в едно кафене. Аз поразгледах около 10 магазина, но една беше роклята, която ми проговори. Как я избрах? Много лесно. Сестра ми я погледна и каза "тази рокля е много красива". След това, моя мацко, слизайки от горния етаж с костюми мина покрай същата рокля и каза "тази рокля е много яка." А след минута малкият ми племенник, който е на 4,5 г. я видя сред мноооогото рокли в големия магазин и каза на сестра ми: "мамо, тази рокля е много хубава, ще си я купиш ли?" Тогава разбрах, че трябва да я премеря. Беше точно моята рокля. Мерих и други след това за всеки случай, но избрах нея. Та само сестра ми ме видя с роклята и смятам, че това е много добре, защото всички ще са много изненадани на сватбата, като ме видят във завършен вид. Така няма да се разпилее емоцията на изненадата преди тържеството.   girl_in_love
Активен
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: август 06, 2007, 16:53:42 »

До деня в който взех роклята никой нямаше представа как ще изглежда. Само сестра ми беше виждала дантелата, с която беше ушита роклята. Избрах я сама, и не съжалявам. Така игнорирах чуждо влияние. Свекърва ми плати роклята, а я видя за първи път върху мен - на сватбата.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines