Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:45:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С кого избирахме булчинската си рокля  (Прочетена 186678 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: юли 03, 2013, 09:05:53 »

Али, аз съм в същата ситуация- до някъде ми се иска да знам мнението му, но той е твърдо решен да не вижда роклята до сватбата.
Зайче, направете нещата така, както вие ще се чувствате най-добре. Ако искаш хем да те види, хем да не знае коя е роклята го вземи с теб, когато мериш, но когато решиш да купуваш не го взимай, така няма да знае коя е твоята рокля.
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: септември 15, 2013, 22:14:15 »

не съм суеверн. харесвах по интернет питах го за мнение. двамата обикаляхме гледахме ги на манекена и до там. влизам меря а той си чака  lol и пак не ме е видал с рокля
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: октомври 13, 2013, 09:06:27 »

Първо търсехме с милото и пробвах няколко модела.. Бях един път с баба ми и пак пробвах каквото можеше.. Бях и с милото втори пъти и едни приятели,но беше неуспешно търсенето до сега.  cray Няма значение с кого ще си избера роклята. Накрая аз съм важната и аз трябва да я усетя сама,за да кажа,че това е моята рокля. Ще гледам и ще търся още. Пфф дано да я намеря по-скоро пък дали ще съм с мама,баба,милото или приятелите няма значение за мен. Най-важното е да я открия!  good cray
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #408 -: октомври 17, 2013, 19:04:51 »

За мен беше много важно придружителят да е обективен, да не ми спести нищо и същевременно да знае как да поднася забележки, ако има такива. Бях с мама и с баба, които се справиха повече от невероятно в ролята на съветници  smile
Активен
ava_sin
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #409 -: октомври 21, 2013, 12:20:01 »

Бях с майка ми. Имам и пълно доверие. Има вкус и казва какво и харесва и какво не. Но тя не е от хората,които налагат своето мнение.  Всеки път ми казваше "Последната дума е твоя".  Пък и емоцията е невероятна. Не обикаляхме много дълго, намерихме това , за което винаги съм мечтала. Просто КЪСМЕТ. Сега ще отидем да вземем роклята със свекито и тя да ме види smile
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #410 -: януари 01, 2014, 11:57:13 »

Аз мисля освен майка ми,да взема с нас и бъдещото свеки.Мисля,че много ще се зарадва smile
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #411 -: февруари 01, 2014, 00:18:52 »

Момичета аз моята рокля я избрах с брат ми  yahoo,знам ,че тои е най обективен хих:))Пробвам първата и тои"сестра ми,ужасна си като пуканка хахха"пробвам втора и пак"не бе,пак си ужасна хаха:))И третата (моята рокля,усетих,че е тя още като я видях),"сестра ми прекрасна си:)))веднъж бях и с мама,но за нея във всяка бях прекрасна ,не ми помогна изобщо хуху:))
Активен
Cappuccino
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #412 -: март 15, 2014, 20:48:41 »

С мама - струва ми се, че беше най-естествено тя да е с мен при избора smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #413 -: март 18, 2014, 15:35:24 »

Аз много исках да отида с двете мами(мама и свеки) но и двете бяха на работа, пък и свеки не се обича с нейното свеки(което ще шие роклята)

Накрая отидох с кумата и бабата на милото(която вече поясних ще я шие)

Снимах се само с 2 рокли, пробвах общо 3. От там на бабата почна да и цъка мозъка кое как ще стане и готово.

И понеже роклята, която ще шием няма да е същата като тази която мерих - дадох на милото да я види на снимка. Първо за да има някаква представа, за да знае за неговия си костюм и второ..... нищо не мога да крия от него, а бях толкова развълнувана чеееее heart
Активен
gerganasl
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



« Отговор #414 -: юни 21, 2014, 15:47:11 »

С майка ми!
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: юни 28, 2014, 13:54:20 »

Аз бях с кумата ми! Живея в чужбина и обикалях тук с идеята да добия представа кое ми стои добре, за да знам какво да търся като се прибера в България, защото исках там да си търся в компанията на майка ми.
С кумата имаме различни вкусове, но знаех, че ще бъде обективна. Постоянно ни се разминаваше мнението за роклите, които пробвах, докато не пробвах "моята" рокля (която първоначално дори не исках да пробвам). Като я облякох цялата се изчервих и не можех да си поема въздух и кумата ми, милата се притесни дали всичко е наред  ROFL Реших да не взимам никакви спонтанни решения, основаващи се на емоциите, които преливаха в мен, и че "утрото е по-мъдро от вечерта". Сигурно е така ако обаче успееш да поспиш нормално, което аз нямах възможността да направя. В момента, в който се унасях сънувах как на следващия ден отивам да си капарирам роклята и тя вече е продадена! ROFL Рокленски емоции! Хахаха
След две седмици ми е първата проба и вече нямам търпение да си видя моята рокля готова!  Bravo
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #416 -: юли 19, 2014, 22:41:31 »

Все още не съм ходила. Нямам и с кого, а това определено не поражда желание.   resent
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #417 -: юли 20, 2014, 02:46:26 »

JustRain, защо така? Къде си ти? Дай да ти намерим компания от енусиасти! Ако случайно си в Лондон, идвам с теб веднага smile.
Аз моята я избирах по интернет, за съжаление, изцяло по финансови причини. Друго си е в салона да пробваш, това са страхотни емоции. И освен това, при избора за съжаление ми повлияха мнения от рода да не избирам тази или онази, защото с моите килограми, моя ханш и т.н. щели да ми се виждат 'сланинките'. Това ми подкопа страхотно самочувствието и не поръчах роклята, която първоначално си бях избрала и ми беше любима. Затова, да ви кажа, много е важна компанията, в която ще избирате. Никакви 'експерти' не ви трябват, само добри и ентусиазирани приятели. 
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #418 -: юли 20, 2014, 19:06:01 »

ivanjelina, много си мила, благодаря ти!
В София живея, но сватбата няма да е тук. Близките ми не са наблизо, а и не е само това. Просто не искам да мрънкам. 
Факт е, че явно всеки е ангажиран и нямам с кого да се разходя. Накрая ще поръчам онлайн и аз и да се приключва.   nea
Активен
Ice_Princess
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: август 20, 2014, 23:40:15 »

ivanjelina, знам за какво говориш - и моята майка е абсолютна перфекционистка, а като почне да ми сочи "недостатъците" според нея, вече не мога и аз да спра да ги виждам. И все пак, по-добре с някой по-критичен, отколкото с някой, който харесва което и да е.
Аз ходих с една приятелка в един магазин в САЩ да меря рокли - пробвах 4-5, но, откровено, ме беше страх да купя каквото и да било, без майка ми да го е одобрила (и да не кажете, че си нямам мнение сега!). Гледахме с годеника ми снимките (искам да знам той какво харесва, а тези рокли така или иначе няма да ги купувам) и харесахме една, особено отзад, но майка ми си хареса друга... Не знам, ще видим какво ще се случи като тръгнем по магазините.

Ето и малко снимки от това най-първо мерене, повече за да покажа какво се предлага около 1000 долара в момента:

Това е тази, която аз и мъжа ми харесахме


Това е фаворитът на майка ми:


А това е друга рокля, която обаче беше единствената с ръкави, която мерих - може би ще се целим към нещо от горните, но с ръкави като тази:
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines