Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:25:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С кого избирахме булчинската си рокля  (Прочетена 186677 пъти)
 
godsmack
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #390 -: май 20, 2011, 10:00:18 »

Избрах си роклята сама от интернет. Единствено сестра ми отиде да я купи и ми я донесе от Америка smile
Дори не съм ходила по магазините да гледам и да пробвам smile
Активен
migelkkk
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #391 -: май 24, 2011, 10:09:10 »

Взехте някоя приятелка или майка си за съветник. Нали се сещате, че трябва някой да ви огледа. Но аз имам проблем, като че ли не се доверявам на майка ми, нищо против, но някак си нейният вкус е остарял. Вие на кого разчитахте, снимахте ли се като пробвате...
И аз искахнякой да ме огледа и да даде мнение, но нямаше кой беше ми мъчно че бях сама но майка ми беше далеч, а приятелки човек трудно може да намери, защото зависта понякога играе лоша шега на приятелството... give_rose Та ми се наложи сама да избирам модела и роклята и плата и всичко! Макар, че ми беше трудно роклята стана красива при все че бях оперирана преди това и не се чувства никак добре, но все пак всичко мина макар и само с рокля поне си имах всички аксесоари. И останалите ми мечти, които бяха ограбени от хората в дома на младоженеца...Но както и да е живота продължава и това е най-важно за сега.  good
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: август 26, 2011, 09:29:12 »

Моята рокля я избирах с майками сестра ми и една приятелка от 20 години бях сигурна че яма  да ме подведат и резултата беше очевиден.Не исках да избирам роклята си със свекито нейният вкус е далеч от моя.
Активен
SweetDream
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #393 -: ноември 26, 2011, 22:29:23 »

Аз тръгнах на майтап по сватбените салони и същия ден бях в компанията на брата на моя бъдещ мъж, а той с неговата годеница  girl_wink стана така оба4е че се спрях на 2 модела от пробвани над 10  tease ... И ето че в деня на закупуването и бях с родителите ми  yahoo и никак не съжалявам за това  pardon
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: декември 18, 2011, 11:07:22 »

Да раздвижим темичката.
Аз си избирам роклята със моята половинка.За мен неговото мнение е най-важно ,а и има повече вкус към красивото и стилното(от всички други мои приятелки и др.), и това кое ще ми стои .Напълно му се доверявам,а и вкусовете са ни еднакви,понякога се изнервя като се туткам много,но това е рядко, по-принцип е от малкото мъже дето обичат да ходят по магазините.
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #395 -: декември 18, 2011, 13:36:04 »

maianiki и аз си мислех да водя половинката,ама суеверието за роклята много ме разколебава!Иначе знам,че тои има страхотна преценка за това кое как ми стои.Вчера ходих с майка ми,а тя ме харесва в всички рокли,така че за мен тя не става за съветник angry
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: декември 18, 2011, 17:39:45 »

mariajoro1984,и ние в началото все слушахме за суеверия,такива традиции ,онакива традиции. Голям спор сега е ,че баща ми държи да има феруглица а тя се прави от към момчето пък там няма кой да я направи,абе какво да ти кажа всеки дава мнения ,а никой не ни пита ние какво искаме.Скоро гледах един филм на сватбена тематика и имаше една реплика"тяхната сватба,нашият брак".
Хубаво е да се спазват традициите ,ама не и на 100% и да се вглъбяваш в тях.
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #397 -: декември 19, 2011, 09:41:15 »

Аз я избирах с мама, но понеже се двуомяхме между 2 рокли,викнахме младоженеца да си каже мнението. Е не бях облечена с тях,просто закачени на манекена, заради ,,поверието,,  Wink
Активен
mimi_pam
Ентусиаст
**
Публикации: 55



« Отговор #398 -: декември 19, 2011, 10:11:35 »

Аз я избирах с мама, знаех че тя ще си ми каже ако не ме хареса без да ме лъже от неудобство.
Активен
Didka27
Новак
*
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: декември 19, 2011, 11:33:52 »

Да се включа и аз в тази темичка.
Харесах си роклята в интерне, но исках и мнението на годеника ми и му я показах. След като решихме, че роклята е тази и ще се шие одидохме в избрания от нас салон. Тъй като с моята свекърва  не успяхме да се разберем за цвета на роклята реших, че трябва когато я поръчваме да съм с годеника ми, за да ме подкрепя и роклята да е такава каквато искам. После на първата и единствена проба ходих  със свекарва ми, тъй като тя е шивачка и може да ме огледа добре и по професионално да погледне на самата рокля. Всичко беше супер  yahoo, нямаше никакви корекции.
Единствено нещо за което съжалявам е, че майка ми не беше с мен в този ден. По-голямата ми сестра живее във Варна и си избра и си купи роклята със съпруга си. Ние с майка ми я видяхме в деня на сватбата, така стана и на моята сватба (сестра ми и майка ми я видяха в самия деен). Е остана по малката ни сестричка и се надявам всички да можем да участваме в приготовленията  yahoo

Съвет от мен : Изберете си човек,с който се чувствате спокоен

УСПЕХ на всички булки  kiss2
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: декември 19, 2011, 11:34:40 »

майка ми- знам че е искрена, даже твърде  angry pleasantry
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: декември 19, 2011, 14:08:19 »

На мен ми трябваше първо малко време да се престраша да пробвам булчински рокли, че бях малко  angry Предимно съм ходила с моята мила кумичка, но също и с една приятелка, когато кумата нямаше възможност(защото си има малък палавник Boy). В крайна сметка РОКЛЯТА я избрах с майка и татко, които бяха дошли за един ден във Варна(живеем в различни градове). И честно да ви кажа избрах коренно различна рокля от това, което си бях наумила  laugh Исках рокля в цвят шампанско, без обръчи и без було, а си поръчах чисто бяла сатенена рокля с обръч и страхотно було, което много си харесах и се радвам, че в крайна сметка избрах да съм с було  yahoo
Didka27, много харесвам роклята и булото ти(както бях писала и в сватбения ти албум) - страхотни са!!!  kiss2
Активен
gospojicakapriz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: май 11, 2013, 20:26:21 »

Сама  blum Случайно попаднах на нея в един сайт, в който даже не търсех това, а сватбени чаши.Но ми излезе и роклята-филтъра е сватбени и така... Първо я запазих, защото ми хареса, после попитах за мерките  yahoo Исках семпла рокля, която да пада свободно без воал и обръч, а сега имам голяма рокля, с обръч и дълъг воал  smile
Е, показах я на момчето... но общо взето беше - ела виж какво запазих  blum
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: юли 02, 2013, 12:08:55 »

Имам въпрос  Girl_hide

Знам че младоженеца не трябва да вижда роклята ама не искам да я избирам без да знам неговото мнение.Толкова ли ще е фатално ако си избирам роклята с него?Ние не сме много суеверни ама знам ли... crazy
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #404 -: юли 02, 2013, 12:28:44 »

zai4e_kate, Това си е въпрос на личен избор. Не мисля, че това по някакъв начин ще развали отношенията ви в бъдеще, както е поверието. А и щом не сте суеверни, от какво се притесняваш?
Аз, ако зависеше от мен, също бих искала неговото одобрение, но той сам ми каза, че не иска да ме вижда преди сватбата... Иначе като цяло за мен това си е измишльотина smile ( лично мнение)
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines